Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/25/2019 in all areas

 1. 1 point
  W trayu ikona baterii i status ładowania lub bezczynności ładowania Dwie opcje włączyć lub wyłączyć. Brak interfejsu nie ma znaczenia. Usługa startuje automatycznie po uruchomieniu komputera. Po pierwszym włączeniu działa cały czas. Tylko zgodne urządzenia mają zapewnione zwiększenie natężenia (do 1,6A - smartfony) inne mają standardowe natężenie (0,5A). Program wykrywa automatycznie zgodne urządzenia. Posiada listę wykrywalnych urządzeń - lista może zostać uzupełniona ręcznie o inne urządzenia (w pliku .ini). Po zakończeniu odłączasz kabel od komputera nie od smartfona (zalecana kolejność). Działa to podobnie jak odłączenie ładowarki z gniazdka elektrycznego żeby nie uszkodzić urządzenia. Dla zachowania stabilności ładowania należy odłączyć inne urządzenia USB. Teoretyczne zalecenia producenta, praktycznie nikt do zaleceń się nie stosuje. Działanie programu polega na zarządzania portem i wysłaniu sygnału do zgodnego urządzenia z listy o wprowadzeniu trybu ładowania i dodatkowo zwiększenia natężenia USB. Wtedy nie można przesyłać danych na urządzenie. Trik polega że system nie łączy się z urządzeniem i działa jak podłączenie do ładowarki z tym że zapewnia natężenie do 1,6A, szybsze ładowanie lub w ogóle umożliwia ładowanie lepiej niż przez tradycyjne podłączenie pod USB z natężeniem 0,5A ale i tak ładuje wolniej niż podłączenie do ładowarki podpięta do gniazdka elektrycznego. Przez zwiększenie natężenia jednego portu USB może zmniejszyć jakość działania innych portów USB. Inne urządzenia mogą tracić na niedoborze w zależności ile tak naprawdę wykorzystują zapotrzebowanie inne porty USB. Jak wykorzystują poniżej maksymalnej wartości to nie ma problemu. Jak wykorzystują maksymalnie mogą funkcjonować nie poprawnie w zależności od urządzenia mogą być różne objawy np. zewnętrzny dysk HDD 2,5" podczas transferu danych zasilany z USB może wystąpić błąd zapisu przy przenoszeniu sporej ilości danych w czasie powyżej jednej godziny.
 2. 1 point
  Przejrzałem trochę temat i sprawa nie jest prosta. Spróbuj: -aktualizacja DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35 -aktualizacja DirectX 9 https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=34429 (to że masz nowszego DirectX nie znaczy, że masz wszystkie biblioteki 9) -uruchom grę jako administrator oraz w trybie zgodności Win XP lub 7 lub 8
 3. 1 point
  Call Of Duty: Infinity Warfare za 20,90zł w Muve.
 4. 1 point
  Ten od AMD daje gry World War Z i The Division 2. Ten drugi jakieś pierdoły do Fornite chyba, nie da sie zamienić. A są jako bonusy odpowiednio do karty i procesora.
 5. 1 point
  W morele jest Sapphire RX 570 Pulse 8GB za 700 zł - na mnie karta zrobiła dobre wrażenie pod względem kultury pracy oraz wykonania (jest metalowy backplate). Co do wypowiedzi kolegi odnośnie ilości VRAM, to taki wywód jest dla mnie niezrozumiały przy zakupie karty o wydajności RX 570 - to karta "na teraz" do FHD, a nie opcja do grania w przyszłe gry w 4K. Do tego jest sporo po prostu nieprawdziwych stwierdzeń - gdyby do gry w SOTR w FHD należałoby mieć 7GB VRAM, to GTX 980 zaliczyłby konkretną porażkę względem RX 580 8GB (test).
 6. 1 point
  Szukałbym używanego GTX 1060 6GB na gwarancji (~ 600-650 zł) i wtedy pograsz komfortowo. Problem będzie najwyżej w grach które mocno siedzą na procesorze, ale to głównie tytuły pokroju ostatnich dwóch Assassin's Creed czy Battlefield V na multi. Z nowych to RX 570 / RX 580 4GB, ale sterownik od Radeonów bardziej obciąża CPU, więc lepiej wziąć GTX 1060. No i można dorzucić RAM do 16GB, najlepiej kupić identyczną kość jak posiadasz, nie jest to jakiś wielki koszt. Ew. dokupić też dysk SSD nawet jakiś Crucial BX500 240GB żeby tam wrzucić system i 3-4 gry, które na HDD się długo wczytują.
 7. 1 point
  @Errasmus zmień wtedy w to, albo skopiuj: https://cyberpunk.sklep.pl/zamowienie?step=3 żeby przeskoczyć drugi krok, czyli ten adres. U mnie pomogło
 8. 1 point
  Procesor ma wiele rdzeni, ale wydajność pojedynczego wątku jest mocno w tyle za dzisiejszymi konstrukcjami. Jakby nie patrzeć - wyszedł on na rynek 9 lat temu. Obecne procesory mają i wyższe taktowanie, i sporo wyższy współczynnik IPC (wykonywanych instrukcji na cykl procesora, tj. są wydajniejsze przy tym samym taktowaniu) R9-390 nie jest na poziomie GTX1060 nawet, o GTX1070 nie mówiąc. Ogółem widać, że ten komputer swoje lata ma. Nie jest taki zły, ale nie oczekuj cudów. Wszystko się rozbija o cenę, jeśli go chcesz kupić.
 9. 1 point
  Zestaw spoko ale płyte trzeba było dać z390 aaa akcesoria to eh :p no nic lepiej nie mówić
 10. 1 point
  Coś takiego: https://www.x-kom.pl/lista/5dwghm6hk i5 + cooler, 16 GB szybkiego RAM, płyta Z370 pod obsługę szybkich pamięci, RTX 2060, przewiewna buda, SSD 500GB, Do tego mysz, klawiatura, słuchawki i monitor 23.8 na matrycy IPS 75 Hz. Większych monitorów nie polecam, bo kiepsko wygląda rozdziałka 1080p powyżej 24 cali, a ekrany 1440p są sporo droższe. Dałem z X-kom bo dopiero później doczytałem o morelach, ale na morele wiekszosc tych czesci tez powinna byc dostepna.
×