Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/05/2012 in Blog Comments

 1. 38 points
 2. 29 points
  W uznaniu zasług dla rozwoju blogosfery wygrywasz czternaście dni urlopu. Miłego dnia.
 3. 29 points
 4. 22 points
  NEW AND IMPROVED. LOL YLFIN I T3TRIS MAJO ŁUPIESZ XDDD
 5. 21 points
  Zawsze inspirował mnie Twój zapał w używaniu znaków interpunkcyjnych i innowacyjne podejście do zasad konstrukcji zdań. Keep up the good work!
 6. 20 points
  Biję się w pierś, że nie zajrzałem do wszystkich wpisów. Zestawienie jest na podstawie 25 668 wpisów do jakich dotarłem. Zrobienie tego TOPa zabrało mi kilka miesięcy życia. mam nadzieję, że docenicie.
 7. 20 points
  Nie, ale serio. CDA nie traktuję poważnie od dawna. Ich relacja z Wargaming i Cenegą nie pomaga. Ogólnie jestem zwolennikiem reklam i tego typu dealów z wydawcami. Jednak gdy kasy z reklam brakuje, to trzeba się chwytać takich "partnerstw". Wtedy robi się to mało smaczne, bo daje w łeb JAKIEJKOLWIEK wiarygodności. Nie wiem czy z CDA jest już aż tak źle. Zresztą... Na cdaction.pl się wchodzi dla forum i butthurtu w komentarzach pod newsami, a pismo kupuje się dla gier. #truthfact
 8. 19 points
  >Hie Hie Hie wpis powitalny do usunięcia, jakiś random Krigore he-he-he >Redaktorzy
 9. 19 points
  Grzech II - aby przeczytać cały wpis, muszę przejść na inną stronę.
 10. 18 points
  Złoty glob 2015 za najlepszego aktora w dramacie wędruje w stronę soapsa.
 11. 18 points
 12. 18 points
  Armurzyn, naucz się internetów
 13. 18 points
 14. 17 points
 15. 17 points
  Dla mnie ten wpis to spam, dobrze że moderki już nie mam bo bym go wywalił za spychanie wartościowych wpisów.
 16. 17 points
  Berlin pewnie sam jedną z nich poleci. Poznacie ją po tym, że na jednym skrzydle będzie napis "siemanko", a na drugim "pokemon".
 17. 17 points
 18. 16 points
  19. Bezstronne i rzetelne teksty, np. Divinity 2: Ego Draconis, War Thunder, Torchlight 2.
 19. 16 points
 20. 16 points
 21. 16 points
  IJO IJO, TU POLICJA INTERNETOWA, MIELIŚMY DONOS, ŻE KTOŚ TU CHCE POWSTRZYMAĆ GÓWNOBURZĘ. OBYWATELU, JESTEŚCIE W INTERNETACH, NIE ZAPOMINAJCIE O TYM.
 22. 16 points
  DLCs, weapon packs, skinpacks, GOTY fuking when
 23. 15 points
  PS: Rayman jest czarny. To fakt. Lara Croft, Claire Redfield, Faith, Bayonetta, Chun Li, Tifa, Samus Aran. A nie, czekaj. Opierasz tezy na garstce gier, podczas gdy Ubisoft zrobił też masę innych tytułów, kompletnie różnych od tego, o czym piszesz. Prince of Persia, Beyond Good&Evil, Valiant Hearts, The Crew, Child of Light, Rocksmith, Outland, HAWX, Red Steel itd. itd.
 24. 15 points
  >Pozostałe elementy na moim Zewnętrznym Blogu Saged, reported, hidden, called the cops, called the Fire Department, called pizza hut, called the USN, called the Royal Navy, called the Red Army, called the FBI. called the CIA, called Interpol, called the KGB, called the USMC, called the USAF, called the Royal Air force, called MI 6, called Scotland Yard, called the US National Guard of every state, called NYPD, called Obama, called the Queen, called Putin, called David Cameron, called every Governor of every US State, used my time phone to call Winston Church hill, As well as Hitler, Stalin, Theodore Roosevelt, George Washington, Montezuma, ever Caesar, and Gilgamesh, called US Army, called British Army in every era, called every phone sexline, called papa john's, called the US Coast Guard, called my State Senators, called my Senators, called every republican in the US, called Dr. Who, called the Pope, called my local Gang lords, called the State Patrol of ever state west of the Mississippi, called all of my local news channels, called Star Fleet, called The Sun, called The national enquirer, called CNN, called Scot Pelly, called Steven Colbert, called half of the Mexican Drug Cartels, called Nintendo, called the Japan Maritime Self-Defense Force, called the head of the Illuminati, called ever free mason, called bilderberg, called my neighbors, called the mayor of ever city in France, called my mom, called the Emperor of Man, and called every school district in Canada.
 25. 15 points
  Raczysz żartować. Tomb Raider może i był mocny kilka ładnych lat temu, ale teraz przebija go prawdopodobnie nawet Minecraft czy głupie Angry Birds, to już nie jest system seller dla którego ludzie będą kupowali konsole. No i pamiętaj jak bardzo Microsoft lubi oddawać swoje wielkie exy takie jak RYSE i wiele wiele innych. Kiepska pobieżna analiza, zwłaszcza że nie wspomniałeś bardzo ważnej rzeczy - to exclusive CZASOWY.
 26. 15 points
  Naturalnie jest to bardzo dobry argument, bo wiele książek to tak naprawdę stek bzdur. Może inaczej - nie każda książka jest mądra. Czy lektura kiepskich książek wydawanych przez fabrykę słów, kolejnych powieści na podstawie gier komputerowych, wreszcie zalatująca grafomanią seria "Metro" (mógłbym tak wymieniać przez kilka minut) jest bardziej wartościowa, niż film czy gra komputerowa? Szczerze wątpię... Powiedziałbym nawet, że wymienione wyżej książki nie stanowią większego wyzwania intelektualnego, niż Eurowizja. Książkom przypina się łatkę mądrej rozgrywki, problem w tym że nie każda powieść jest rzeczywiście wartościowa. Oczywiście takie utwory się zdarzają, ale najlepiej szukać ich wśród klasyki - dzisiejsze książki to czysta popkultura (czyli nie wnosząca nic oryginalnego papka stworzona tylko po to, by dać człowiekowi trochę frajdy - to samo oferuje telewizja czy kino). Jak widzę co współcześni autorzy piszą i wydają to naprawdę - uważam, że przeczytanie dowolnego artykułu w Polityce wzbogaci człowieka dużo bardziej, niż takie kolejne popkulturowe powieścidło.
 27. 15 points
  Valve nie potrzebuje hakerów, żeby paść. Wystarczy, że dadzą L4D2 za darmo.
 28. 15 points
 29. 15 points
  Zadzwonie od sanepidu by ci bloga zamkneli bo strasznie kupa jedzie.
 30. 14 points
 31. 14 points
  >pierwsze kroki RPG O Tyranie, Gorky 17, Another War, czy Daemonice już nikt nie pamięta, co, "patrioci" od siedmiu boleści
 32. 14 points
 33. 14 points
  Gratuluję redakcji CDA bardzo szybkiego zapłonu i zdecydowania. Nagle, po kilku latach istnienia blogów, przypomina sobie o nich i próbuje nas uszczęśliwić. A ludzi najlepiej się uszczęśliwia poprzez nagłe wprowadzenie źle napisanej nowelizacji regulaminu i umiejscowienie jej tak, że 99% userów miało prawo ją przegapić. Dobrze, że sytuacja się zaczyna klarować, ale niesmak i brak zaufania pozostaje.
 34. 14 points
  wole zeby moje dziecko palilo maryhuanen niz gralo w komputer
 35. 14 points
  I, pomimo tego, wciąż wnosi więcej niż Twoje komentarze.
 36. 14 points
  Przygotujcie się na ostre rżnięcie!
 37. 14 points
  Jakbym miał ci napisać to co mi się pierwsze rzuciło do głowy, to sam sobie musiałbym wystawić osta. Obejdę to, nie pisząc o tobie tylko o twojej wypowiedzi. Była skrajnie buracka, chamska, dowodząca niewychowania i po prostu dupkowata. Rozumiem, że pani w piekarni też nie dziękujesz po zakupie chleba, a jak ci lekarz życie uratuje, to też ani słowa od ciebie nie usłyszy, bo taka ich praca za którą dostają pieniądze?
 38. 14 points
  dwa wpisy o riddicku jednego dnia? SPISEG
 39. 14 points
  Trzeba jednak przyznac, ze na trabiaca mu prosto w ucho wuwuzele Berlin zareagowal z iscie angielska flegma, a juz czailo sie paru zeby sfilmowac jak skoczy metr w gore.
 40. 14 points
  WITAM ZAKŁADAM TU KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI
 41. 13 points
 42. 13 points
  Chciałem dołożyć swoją cegiełkę w tworzeniu tej nowej lepszej blogosfery, ale coś czuję że wszyscy to mają w dupie.
 43. 13 points
  zgniłę, przeca na blogach ruch jest tylko podczas jakichś akcji i afer, np. szpil XD
 44. 13 points
 45. 13 points
 46. 13 points
 47. 13 points
  @deawpl - dlaczego wszystkie twoje komentarze przypominają mi efekt tłumaczenia języka kreolskiego przez gugl translatora?
 48. 13 points
 49. 13 points
 50. 13 points
×
×
 • Create New...