Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/11/2019 in all areas

 1. Czekam na moment kiedy redakcja (wydawca?) dojrzeje do decyzji o zaprzestaniu inwestowania w płyty/pełne gry i skupi się tylko na "treści czytanej". Powinno się zrobić ankietę wśród czytelników, na FB, na cdaction.pl, w czasopiśmie (jak to kiedyś bywało) żeby wybadać co ludzie chcą widzieć w CD-A. Ja nawet nie odrywam zdrapek ze strony, nie po to kupuję CD-Action.
  2 points
 2. @Khalim nie napisałeś zbyt konkretnie. Pamiętasz okładkę - ale czego? Gry, czy numeru CDA, do którego była ta gra dołączona? Może to? http://www.przygodoskop.pl/143/encyklopedia.htm Ale to nie było dodane do CDA.
  1 point
 3. Dla mnie: 2 > 3 > 1 > 4 > cała reszta (f*ck maths) Dwójka i trójka są dla mnie porównywalnie dobre: 2-ka ma baśniowy klimat (porzucony w kolejnych częściach), szybkie tempo rozgrywki, świetną ścieżkę dźwiękową (MIDI!). W 3-ce grafika praktycznie się nie zestarzała (poza rozdzielczością), ulepszyła mechaniki, za to tempo rozgrywki wieloosobowej było ślamazaaarne. 5-ka to jakaś abominacja, mapa świata to kompletna porażka (a ja lubiłem na oko wymierzać odległość jaką przebędę w następnej turze), mechaniki są w miarę porządku, za to grafika jest najgorsza ze wszystkich hirołsów (powiem tak: gry 3D wydane przed premierą Gothica 3 były najzwyczajniej w świecie szpetne, to jest moja umowna granica :)). Czwórka była ok, no może poza dziwną perspektywą pola walki. Jedynka była również w porządku, ale to już jest gra mocno retro, aczkolwiek bardzo grywalna. W kolejne części grałem może ze dwa razy, więc wiem jak wyglądają i tyle - nie wciągnąłem się. Ale i tak uważam, że najlepsze heroesy to King's Bounty z 2008 roku.
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...