Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/29/2019 in all areas

 1. 1 point
  Jasne, że z płytą Asusa będzie działać, ale przepłacasz. Kilka uwag (poza płytą główną) do tego zestawu: - nie potrzebujesz 32 GB RAM do gier, wystarczy 16 GB. Jeśli nie potrzebujesz RGB, mogą być takie pamięci: Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB,3733MHz, CL17 (PV416G373C7K) - recenzja. Gdybyś jednak chciał RGB, to coś takiego: #1, #2 (w komputroniku aktualnie kosztują 790 zł). Wszystko na kościach Samsung B-Die, czyli najlepszych do podkręcania - jeśli na tym Ci zależy; - zasilacz zmieniłbym na Corsaira HX750/HX850 z certyfikatem 80 Plus Platinum. Choć de facto starczyłby jakiś 500-600W; - chłodzenie Noctua można zmienić na tańsze Thermalright Le Grand Macho RT (recenzja) - asymetryczna budowa powoduje, iż nie będzie problemu z instalacją wysokich modułów pamięci - klik; - obudowę można by zmienić na coś z szybą - jeśli zależy Ci na np. kościach RGB.
 2. 1 point
  Zobacz jaki dystans na wykresie dzieli Fortisa 3 do NH-D15 (klik), a jak wypada Scythe (klik). Testy zostały przeprowadzone na różnych platformach, więc to porównanie nie jest zbyt trafne, ale Scythe to wyraźnie wydajniejsze chłodzenie - już sam fakt większej masy i posiadania 6 ciepłowodów (kontra 5 w Fortisie) daje to dość jasno do zrozumienia. Moim zdaniem, warto dołożyć te 60 zł.
 3. 1 point
  BIOS zainstalowany jest najnowszy?
 4. 1 point
  Nawet przez myśl mi nie przeszło, że spycholog kiedykolwiek słyszał o takiej grze . Sądzisz, że "pewny dziennikarz" szuka w grach tego, czego brakuje mu w życiu? Czy wprost przeciwnie - dostrzega najpierw te "grzechy", które sam popełnia? Tak czy siak - czyni go to ekspertem od seksu, prostytucji itd. . W dodatku te auta najczęściej są umyte - a przecież wiadomo jaki typ człowieka myje pedantycznie swój samochód . W dodatku to nekrofilia i kult maszyny . Był - jeśli czytasz pełną miłości i pozbawioną przemocy wszelakiej Biblię . Oj, zaraz, że się lenił - zwyczajnie był zbyt zajęty szukaniem gier z prostytucją i gwałtami, by zająć się tak mało ważną kwestią .
 5. 1 point
  Mam tę samą kartę, co ty. Fabryczne chłodzenie nie należy do najwydajniejszych i ja również borykałem się z wysokimi temperaturami. Na początek rzeczywiście możesz wymienić pastę i zobaczyć, czy to coś pomoże. W moim przypadku problemem była także bardzo głośna praca wentylatorów. Wyeliminowałem to poprzez zakup nowego chłodzenia - Arctic Accelero Xtreme IV. Bardzo ciche, bardzo wydajne, o niebo lepsze od fabrycznego.
 6. 1 point
  Hmmm... Wpis pojawil mi sie jako nowy na blogach, a jednoczesnie na samej gorze jest info, ze zostal opublikowany prawie rok temu, 10 marca 2018...
 7. 1 point
  @Wrotek Kiedyś się dało więc pewnie i teraz się da, wymagało to zmian w ustawieniach ,,zmienne środowiskowe,,
 8. 1 point
  Na razie przeceniono Subnauticę do ponad 130 zł, na stałe zmieniono cenę Hadesa z 49 do 37, Metro Exodus kosztował 214, teraz 209.
 9. 1 point
  Kurcza takie maksimum https://www.x-kom.pl/lista/6p7y7h587 z rx570 i AMD Ryzen 5 1600X Monitor bardzo dobry troszke ponad 3 tys będzie ale fajny zestawik
 10. 1 point
  33 godziny Rayman Legends za mną, gra jest lepsza od Rayman Origins. Podobają mi się w niej etapy muzyczne, szczególnie wersje 8 bitowe robią wrażenie, ponadto bardzo zróżnicowane etapy. Mamy poziomy nawiązujące do 20 mil podmorskiej podróży, etapy inspirowane kulturą grecką czy meksykańską. Na plus zaliczam czynności poboczne, jak poziomy z Rayman Origins czy też tryb najazdu, w tym ostatnim trybie niekiedy trzeba bardzo się napocić, aby uratować wszystkie mułaki. Na minus duże problemy z uchomieniem gry, ale tak oceniam tytuł na +9/10, jedna z najlepszych platformówek 2d w historii, polecam szczerze zagrać.
×