Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/21/2019 in all areas

 1. 4 points
  Dokładam do puli gówniarskie zaczepki, presupozycje oraz prowokacje rodem z podręcznika "Eristic for dummies". Skoryguję jedynie: homoseksualność*, nie homoseksualizm.
 2. 1 point
  Zaczne! Bede miec wolne, wiec troche ponolajfie. Dla mnie to plus. Black Flag byl swietny, a tez nie byl typowym Asasynem. Pozniej seria mi sie przejadla, odpuscilem sobie jej kolejne odslony, Odyseja przekonala mnie do siebie Hellada oraz wlasnie tym, ze jest bardziej RPG akcji niz kolejnym AC.
 3. 1 point
  Nie zrozumiałeś mnie. To są tytuły nastawione na walkę. Miałem na myśli gry skoncentrowane na dialogach i eksploracji. Zabójstwo byłoby punktem kulminacyjnym. Czymś, co ma ostatecznie dopełnić scenariusz. Zabijamy postać którą chcą nam przedstawić jako człowieka. Żywego. Prawdziwego mimo, iż jest tylko zbitkiem kodu. I my mamy się niejako swoim postępkiem przejąć. Dostać moralnego kaca. W filmach i książkach to działa. W grze może się nie sprawdzić tak jak powinno. Nie wspominałem od CeDePie, ponieważ to wyjątek potwierdzający regułę. W którym to było roku? 2005/6 kiedy startowali z wczesnymi buildami? Czy 20015, kiedy trzeci Wiedźmin zawładnął rynkiem? Polityków nie obchodziły gry do momentu, aż nie zaczęli przy ich pomocy promować swoich interesów. Definicji jest mnóstwo i każdy ma swoją. Powiedzmy, że wartościowe treści to takie, z których coś wynosimy albo które w jakiś sposób korespondują z naszą wrażliwością. I nie chodzi mi o podniety spowodowane strzelaniem albo waleniem się po łbie. Wiesz o co chodzi. Nie chcę bawić się w ciągnięcie za język i jakieś przytyki słowne.
 4. 1 point
  Wolę dać spokój. Z resztą, w moim życiu miało miejsce zbyt wiele internetowych dyskusji.
 5. 1 point
  Grazie. Notuję w kajeciku, by ciut bardziej naigrawać się z muzycznych tuzów. Umówmy się, że pytania w oczywisty sposób idiotyczne będę zbywał milczeniem. Jeden raz zrobię jednak wyjątek: nigdy. Bez urazy, ale nie zwykłem spotykając kogoś rozmyśliwać nad jego/jej orientacją seksualną. Nadmienię też, że choć homoseksualność sama w sobie nie jest oczywiście niczym złym, to nie wiem, czemu miałoby służyć przypisywanie jej żonatemu facetowi.
 6. 1 point
  Pamiętam kiedyś nazywałem moje postacie Antikus bo mój kolega z szkoły mówił że lubi okres antycznej Grecji. A ja go zawsze poprawiałem że to była starożytna Grecja. W którymś RPGu od Dungeons & Dragons trzeba było podać nazwisko. i tak dla beki wpisałem Nuttela od Nutelli bo akurat tą miałem posmarowane kanapki. Samego Antikusa już nie korzystam ale na jego miejsce wskoczył Daigo. W przypadku kobiet to miałem zawsze problem, Ale przypomniało mi się o serialu Xena: wojownicza księżniczka, i tutaj zamiast użyć imienia Xena wpisałem Gabriela Ale jak ktoś myśli o aktorce Gabrieli Kownackiej to w sumie też bo akurat ją lubiłem.
 7. 1 point
  Czego nie rozumieć? Aukcja CHARYTATYWNA. Nie kupujesz dla przedmiotu a dla chęci pomocy dzieciom.
 8. 1 point
  Niby tak, ale jesli EK nawet nie odfoliowujesz, to wychodzi na to, ze albo nie jestes zainteresowany niczym, co znajduje sie w srodku pudla (tylko po co wtedy kupowac taka EK, a nie wersje zwykla?), albo tak naprawde nie potrzebujesz zadnego z tych kolekcjonerskich gadzetow zwiazanych z gra, skoro ich nawet nie wezmiesz do reki, prawda? W koncu figurki z kolekcjonerek, mapy, artbooki, kompendia czy wirtualne kolekcjonerskie dodatki odblokowujace dodatkowe misje, zestawy wdzianek czy broni sa po to, zeby cieszyc sie nimi kiedy wciagnie nas gra, z ktorej pochodza, a nie po to, zeby tylko gapic sie na zafoliowane zbiorcze pudlo, w ktorym sie znajduja, nawet jesli jest to naprawde bardzo ladne pudlo. To juz lepiej kolekcjonowac rzeczy o podobnej lub wyzszej wartosci, ktore nie dosc, ze zajmuja o wiele mniej miejsca, to i nie sa przeplacona tandeta made in China.
×
×
 • Create New...