Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 24.11.2018 we wszystkich miejscach

  1. 1 punkt
    Ja lubie do dzis. ;-] "Casino" czy "Goodfellas" moglbym ogladac na okraglo! Ale jeszcze bardziej lubie dobre kino SF. <3
  2. 1 punkt
    Cross poszedl swoja droga, teraz tworzy gry, zamiast o nich pisac. Z Publicystyka jest ten problem, ze nawet nie wiece jak wiele wymagamy od ludzi, ktorzy ja tworza. Jak masakrujemy im teksty, odsylajac po wiele razy do przerobki, jak wiele telstow, ktore czytanei to np. 3 albo 4 wersja, napisana od poczatku, pierwotnego tekstu. A nie placimy garsciami zlota... Nie kazdy potrafi temu podolac, wytrzymac, napisac kolejne teksty. Nic nie poradze. Nad swoim tekstem o Dzikim Zachodzie siedzialem jakies 100 godzin. Gdybym podzielil kase jaka za niego otrzymalem przez 100, toby wyszlo, ze wiecej zarobilbym jako ochroniarz w sklepie. Ale ja CHCIALEM go napisac, nie dla kasy, a dlatego ze... chcialem to napisac Niestety nie klazdy moze sobie pozwolic na taka ekstrawagancje.
  3. 1 punkt
    Wiesz co jest największym problemem tego forum? Bycie pod butem Interii, która ma w ciemnej rzyci CDAction, a dopóki się od nich nie uwolni, nie będzie żadnej modernizacji strony głównej i FA. To o czym piszesz też jest oczywistą prawdą. Na takim GOLu forum i strona główna to praktycznie to samo - każdy wpis na stronie głównej jest równocześnie nowym tematem na forum. I jakoś wszystko żyje, pojawiają się też nowe tematy użytkowników i mają więcej komentarzy niż na CD-Action. Uważam, że powinno się jakoś zarchiwizować to co jest obecnie (sama treść i wszystkie tematy pozamykane), a następnie przebudować stronę na nowym szablonie, z agregacją newsów i w ogóle ze wszystkim i otworzyć nowe wersje obecnych tematów. Potem zareklamować nowe forum w piśmie i wszystko się jakoś rozkręci. Pytanie tylko kto się tym zajmie?
×