Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/21/2018 in all areas

 1. 4 points
  Hmmmmmmmmmm Dział prenumeraty w ciągu trzech miesięcy nie wypracował ŻADNEGO stanowiska, czy ktoś mógłby coś z tym zrobić. Prenumerata ma już ustaloną nową, niższą cenę - deklaracje, obietnice ze strony redakcji padły (nie ma co uciekać w argument o cenie "promocyjnej"). Droga (hmmm) Redakcjo, Drogie Wydawnictwo, nie zachowujcie się jak politycy przed wyborami i po nich. Nie przystoi. Szacunku i renomy tak nie zbudujecie. Po co było cokolwiek obiecywać? Zostawienie sprawy w rękach każdego prenumeratora indywidualnie, to taka gra na przetrzymanie (jakoś to będzie, iluśtam się nie upomni, bo szkoda będzie im zachodu - a kasa będzie się zgadzać). Ale czy WARTO? Naprawdę w ciągu trzech miesięcy (pierwsze deklaracje i obietnice) tak trudno ustalić cokolwiek? Jasno się zdeklarować? My (jakkolwiek to brzmi - mówię nie tylko w swoim imieniu) zdeklarowaliśmy się, wykupiliśmy prenumeratę, po prostu zaufaliśmy Wam. Apeluję, nie zachowujcie się jak kierownik szatni z "Misia" - "Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi?"
 2. 3 points
  @RoseBuster A ja nie rozumiem ludzi, ktorzy za innych chcieliby decydowac, co warto, a co nie warto kolekcjonowac. I jeszcze wyjezdzaja z truizmami „do grobu przeciez tego i tak nie zabierzesz”. Jesli komus sprawia radosc kolekcjonowanie zuzytych tamponow, to jego prywatna sprawa. Stosuj swoje rady wobec samego siebie i daj innym cieszyc sie tym, co ich kreci. Nie musisz rozumiec kolekcjonerow, zyj i daj zyc innym.
 3. 2 points
  Cross poszedl swoja droga, teraz tworzy gry, zamiast o nich pisac. Z Publicystyka jest ten problem, ze nawet nie wiece jak wiele wymagamy od ludzi, ktorzy ja tworza. Jak masakrujemy im teksty, odsylajac po wiele razy do przerobki, jak wiele telstow, ktore czytanei to np. 3 albo 4 wersja, napisana od poczatku, pierwotnego tekstu. A nie placimy garsciami zlota... Nie kazdy potrafi temu podolac, wytrzymac, napisac kolejne teksty. Nic nie poradze. Nad swoim tekstem o Dzikim Zachodzie siedzialem jakies 100 godzin. Gdybym podzielil kase jaka za niego otrzymalem przez 100, toby wyszlo, ze wiecej zarobilbym jako ochroniarz w sklepie. Ale ja CHCIALEM go napisac, nie dla kasy, a dlatego ze... chcialem to napisac Niestety nie klazdy moze sobie pozwolic na taka ekstrawagancje.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Po prostu napisz jaka jest twoja sytuacja i czego oczekujesz, bo przez te zmiany czujesz się oszukany
 6. 1 point
  To ja też napiszę Może jakiś wzór mejla?
 7. 1 point
  Posłuchałem Twojej rady i właśnie do nich napisałem ;).
×
×
 • Create New...