Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/28/2018 in all areas

 1. 2 points
  No w mojej, a w czyjej ma leżeć? A łapę też mam dosyć sporą, jak autor. Inne bezprzewodówki w tej cenie są dość małe, raczej do prac biurowych.
 2. 1 point
  Obie kości pamięci będą działać w trybie dual channel ale z szybkością 2133 MHz. Płyty z obsługą DDR4 nie mają w zasadzie takich problemów.
 3. 1 point
  Jeśli zmiana platformy za nic nie wchodzi w grę to oprócz powyższych wskazówek można ewentualnie poszukać używanego i7 860, może gdzieś tam te dodatkowe wątki jakoś się przydadzą... Po od sprzedaniu obecnego CPU (o ile ktoś kupi) to w sumie dopłata do i7 jak się uda tanio dorwać to będzie z 70-80 zł to bez tragedii.
 4. 1 point
  Ta A320M ujdzie, ale na chipsecie A320 nie masz możliwości podkręcania procesora.
 5. 1 point
  Typowe polskie, postpeerelowskie, osiedle bloków mieszkalnych - szare, bure i nieciekawe. Ciemną nocą, tuż przed 23, pod lokalnym sklepem monopolowym "Kubuś" zatrzymał się wysoki mężczyzna o wielkich bicepsach i bardzo krótkich włosach. Miał na sobie czerwony dres z dwoma paskami, a w ręku trzymał pustą butelkę. Nagle, z sąsiedniej klatki, wyszedł drugi mężczyzna. Podszedł do tego pierwszego, a słabe światło pobliskiej latarni oświetliło wysoką i łysą postać w niebieskim dresie, bez pasków. Obaj młodzi popatrzyli chwilę na siebie spode łbów i nagle... wyciągnęli ręce i przywitali się: - Witaj, Janie. - Witaj, Marcinie. - Jakże jestem szczęśliwy, że cię tu spotykam. Mam do ciebie sprawę. - Słucham cię, przyjacielu drogi. W czymże mógłbym ci pomóc? - Słyszałem, żeś zaznajomiony z Karoliną, niewiastą mieszkającą dwie ulice stąd. - Owszem, znam ją od czasów szkolnych naszych. Była mi dobrą koleżanką podczas moich lat edukacji. - Czy mógłbym więc ośmielić się i poprosić cię o przedstawienie nas sobie? - Ależ nie ma żadnego problemu, mój drogi Marcinie. Wiedz jednak, że Karolina to niewiasta wymagająca. Jeżeli jakieś awanse do niej stroisz to lepiej dobrze się zastanów. - Z radością przyjmę twą radę. A kiedy mógłbyś być tak łaskaw i nas zapoznać? - A co byś powiedział o miłym zapoznaniu na przyjęciu u Karola? Tamże się wybieram z mego serca wybranką i wiem, że Karolina też tam będzie. - Doskonale, świetna okoliczność. A cóż to? Czemu trzymasz tę butelkę, miast do kosza ją wyrzucić? - Powiem ci, drogi Marcinie, że potrzebna mi ona bardzo. Wody święconej z kościoła zabrać muszę, by księdza godnie po kolędzie przyjąć. - A racja, racja. Ja już swoją mam ? zaiste wczoraj mnie matula wysłała. - Powiedz mi jeszcze, przyjacielu, czy wybierasz się może jutro na mecz piłkarski? - Oczywiście, nie mógłbym sobie darować, gdybym nie wziął udziału w tej sportowej uczcie. A i kibiców przyjezdnych trzeba godnie przywitać. A i z policją trzeba porozmawiać, by dobrze pilnowali porządku. - Święte słowa. - Nie bluźnij, przyjacielu. - O, przepraszam, zapomniałem się - wszystko przez te wiersze, które ostatnio czytuję. - Wybaczam ci, ale lepiej nie czytaj ich za dużo. - Obiecuję. A cóż teraz zamierzasz robić, Marcinie? - Wiesz, chyba do domu wrócę, bo wiatr mocno dziś wieje i chłodnawo się zrobiło. Żegnaj Janie, do jutra. - Do zobaczenia. I Marcin odszedł w swoją stronę.
 6. 1 point
  CX300 to niezbyt ciekawy dysk, lepiej wziać coś porządnego w zamian, np. https://www.x-kom.pl/p/405758-dysk-ssd-samsung-250gb-25-sata-ssd-860-evo.html
 7. 1 point
  Bardzo dobry zasilacz, ale za niewiele więcej mamy https://www.x-kom.pl/p/399201-zasilacz-do-komputera-seasonic-650w-focus-plus-80-plus-gold-box.html - który powinien być nieco cichszy. No ale jak się upierasz przy tym TT, to można śmiało brać.
 8. 1 point
  Taki AOC np. https://www.x-kom.pl/p/429646-monitor-led-22-239-aoc-24v2q-czarny.html
 9. 1 point
  Steelbook udało mi się zakupić w Düsseldorfie. Teraz już mam prawdopodobnie pełną kolekcję, 10szt każdy steelbook inny, wszystkie z gry Wiedźmin Temat do zamknięcia
 10. 1 point
  Ja bym nic nie zrobil, bo nie gram w tytuly, z ktorych mozna mnie wyrzucic. A bluzgi kierowane pod moim adresem tylko mnie smiesza kiedy po raz tysieczny czytam, jakim to jestem czarnym homoseksualnym Zydem, ktorego w nocy zgwalci tata. Edit: Sugerowalbym tez z miane nicku w grze z MisiekOrzel1995, SebaMorderca czy PolishDevastator na cos bardziej uniwersalnego, co nie bedzie od razu zdradzac Twojej narodowosci. Mozesz wykazac sie pomyslowoscia lub postawic na sprawdzone rozwiazania typu YourMumLoLz, DonaldTrump albo GotchaHaha.
×
×
 • Create New...