Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/2018 in all areas

 1. 1 point
  Kerbal Space Program - Całkiem realistyczny (a mimo to przystępny) symulator lotów kosmicznych w kreskówkowej oprawie. Ma chyba nawet edycję dla szkół. Dziwię się, że go tu nie wymieniono.
 2. 1 point
  @Hrabia93 Z opisu wynika, ze edycja standardowa zawiera turianskiego zolnieza do rozgrywek multi, w deluxe jest jeszcze dodatkowo adeptka asari.
 3. 1 point
  GOG ma usługę Connect dla Steama. (https://www.gog.com/connect) Polega ona w uproszczeniu na uzyskaniu dostępu do wybranych tytułów jeśli posiadamy je już na Steamie. Przy czym nie wiem czy wchodzi w to W3 oraz jak usługa podchodzi do samych dodatków, dlatego jeśli jeszcze nie kupiłeś to bym nie ryzykował.
 4. 1 point
  Jak wyżej - w rozsądnej opcji nie ruszałbym procesora, pamięci też masz wystarczająco, SSD jest... więc pozostaje karta (np. GTX1060 6GB)
 5. 1 point
  Wszystko zależy od budżetu, jaki chcesz wydać na nowe części, lecz patrząc na Twój zestaw, to może wystarczyłoby tylko wymienić kartę na mocniejszą ?
 6. 1 point
  Najprawdopodobniej nie, choćby z tego powodu, że przy zakupie pudełkowej wersji dodatków otrzymujemy kod który można zużyć na GOGu LUB wymienić na klucz Steam albo chyba Origin. Nie bawiliby się w takie szopki gdyby można było te gry dowolnie przerzucać. Poza tym Steam prawie nigdy nie pozwala na przeniesienie gier do innych platform. Podejrzewam, że nie będziesz nawet w stanie zakupić dodatku. Dostaniesz informacje, że musisz najpierw zakupić podstawkę.
 7. 0 points
  xperii bym nie brał, strasznie delikatne i ogólnie średnie telefony, szczególnie jeśli mówimy o niższej półce. Xiaomi są okej, ale w tym budżecie wziąłbym nowszy, redmi 5: https://www.x-kom.pl/p/416764-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-5-16gb-dual-sim-lte-black.html co do nakładki- prawie każdy telefon teraz ma jakąś nakładkę od producenta, dla mnie jest czytelna i okej
 8. 0 points
  Jeśli chodzi o podzespoły to do 900 najmocniejszym wyborem będzie xiaomi zdecydowanie. Jeśli chciałbyś dobry aparat, to musiałbyś iść w stronę samsunga J7: https://www.x-kom.pl/p/376940-smartfon-telefon-samsung-galaxy-j7-2017-j730f-dual-sim-lte-czarny.html bo robi naprawdę świetne zdjęcia. Za to ma dość mało pamięci, więc duża karta sd to podstawa Te nokie wyglądają okej, ale nie miałem nigdy okazji ich testować, więc tutaj nic nie powiem
×
×
 • Create New...