Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/16/2018 in all areas

 1. Miodowe lata to jeden z z tych seriali, które po latach śmieszą bardziej, niż większość obecnych pseudokomediowych seriali :]
  2 points
 2. Dla mnie ten tytul byl nudny. W dodatku interfejs w rozdzialce 1440p byl mikroskopijny i przez to nieczytelny. Zrezygnowalem z kontynuowania zabawy po jakichs 2h.
  1 point
 3. To tylko świadczy o poziomie badań tych psychologów ;). Bo te 30 osób to są naprawdę małe liczby w porównaniu do faktycznej liczby graczy (no, chyba, że bada się zachowania np. w danej szkole). W końcu w badaniu Jestem Graczem próba wynosiła 79 543 osoby - ale ile graczy jest faktycznie w Polsce? Sam jestem ciekaw :). Dodatkowo, wspomniany Autor krytykuje też metody zastosowane m.in. przez dr Ulfik-Jaworską. Ale o tym już za kilka tygodni (wpis o tej książce planuję na kwiecień, ale nie wiem czy nie będę musiał zmienić planów - vide mój ostatni wpis). Nie musisz wiedzieć - wystarczy, że komentujesz :). Nooo... ja wysyłam SMS-y... :). I ludzie mi na nie odpisują ;). Więc jest jakaś grupa osób, które wciąż to robią :). Ile nas jest - nie mam pojęcia :P.
  1 point
 4. Przede wszystkim muszę pochwalić wzorowe trzymanie się regulaminu działu i podanie pełnej specyfikacji komputera (przydałyby się minimum model karty graficznej i marka i model zasilacza)... Poza tym, możesz pobrać i uruchomić HWMonitora, następnie pograć do wystąpienia problemu, a na koniec wrzucić screena z programu z widocznymi temperaturami.
  1 point
 5. Nosek tez wytrzec? A moze pupe? Lenistwo masz opanowane do perfekcji. Kupiles pismo z pelniakami i bonusami oraz wszystkimi niezbednymi informacjami jak je uzyskac. To naprawde nie jest wina redakcji, ze jestes tak nieporadny. Z drugiej strony jesli potrafisz zainstalowac, uruchomic i grac w WoT, to dziwne, ze odnalezienie info o kodach przekroczylo Twoje mozliwosci...
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...