Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/15/2018 in all areas

 1. Jak na moje oko, to zdjęcia sugerują jednak częściową (PCI-E + SATA) modularność.
  1 point
 2. Ewentualnie coś pomiędzy; 27zł drożej od Supremo i 40zł taniej od Seasonic Focus Plus Gold: https://www.morele.net/zasilacz-antec-earthwatts-gold-pro-550w-ea550g-1691938/ W środku jest to samo co w Focus Plus Gold, za to niemodularne i z gwarancją 7 lat. B) @Dół: lol faktycznie, sorry.
  1 point
 3. Dlaczego mamy dostosowywac sie pod TWOJE gusta, skoro piszesz, ze CDA sie nie interesujesz? Uwazasz, ze sam fakt ze TY nas zakupisz bedzie powodem do radykalnych zmian w pismie? No chyba nie.
  1 point
 4. Proszę, to zdarzenie idealnie pokazuje w jakiej ciemnej d... jest rynek kart graficznych: https://lublin.onet.pl/udaremniono-przemyt-kart-graficznych/25s3m4d.amp Do szpil nadaje się.
  1 point
 5. @CaptainPolandPSN Dlaczego od razu nie zaproponujesz, zeby CDA przerzucilo sie na produkcje wody mineralnej? Czasopismo kupujesz sporadycznie, z przeczytaniem jego zawartosci masz problem (z pisaniem rowniez jak widze), a pelniakow nie instalujesz. Za to wode pic musisz...
  1 point
 6. Pakowanie kasy w ten sprzęt to wg mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto. Athlony X2 to już tak stare procesory, że w zasadzie nadają się do muzeum. To że zmienisz niżej taktowany model na wyżej taktowany, to żadnego realnego przyrostu mocy nie da.
  1 point
 7. I jeszcze śliniaczek założyć, łyżeczką karmić, dupkę podetrzeć...
  1 point
 8. Może parę lat temu - kiedy zdawało się, że doba ma więcej godzin niż teraz Sam dawno się nie logowałem do D3 - pewnie będzie ze 2 miesiące, a może więcej. Piszę tylko, że już mnie tak bardzo do D3 nie ciągnie - jeszcze sezony jakiś czas temu miały sens, a dla chorągiewki czy zwierzaka to mi się nie chce grać. Tak jak piszesz - są inne, bardziej przyciągające gry, a zmuszać do D3 się przecież nie będę Również nie żałuję wydanych pieniędzy - bo jakby tak popatrzeć, to która inna gra dała tyle rozrywki przez tyle lat (premiera 5 lat temu!). Czuję po prostu, że ogień diablo 3 już się trochę dla mnie wypalił i doszło do tego etapu, że nie wiem, czy jakiekolwiek apdejty i pacze to zmienią. Brakuje mi trochę tego endgame'u. Ciągłe robienie w kółko tego samego, upgrade gearu - ale po co? Dla kogo? Żeby się pochwalić, że grifta100 zrobiłem w 12:03 zamiast 12:05? Przytoczę tutaj przykład z przed ładnych paru(nastu) lat - legend of mir 3. Grafika paskudna, ale można było się zalogować nawet po to, żeby postać w mieście i pogadać. Wydobywać różne sekrety od "koksów" po uprzednim zaprzyjaźnieniu się, a skąd leci taka broń, a do czego służy taka i taka książka, pozaczepiać kogoś, postraszyć noobków , walki gildii w których liczyło się faktycznie kto ma jaką broń (i dlaczego broń której szukał 2 tygodnie była faktycznie tego warta!), ile poświęcił czasu grze - bo bezpośrednio przekładało się to na spuszczanie wpierdzielu przeciwnikom (i tym żywym i tym AI). Niesamowity klimat, który zapamiętam już na zawsze. W diablo natomiast szybka rozgrywka z randomami - bum bum i nowa mapa.. i następna.. i następna.. i logout. Nie pamiętam nawet jak kto się nazywał bo nikt nic nie pisze na czacie. Niestety mechanizmy diablo 3 różnią się od tych ze standardowych gier MMORPG i jako takiego endgame'u nie ma wcale. Pozostaje poświęcanie coraz większej ilości czasu za coraz mniejsze efekty, a to już nie te czasy żeby można było sobie na to pozwolić... zdaje sobie sprawę, że porównanie rasowego MMORPG z Hack'n'Slash jest może średnio miarodajne, ale w sumie w obu gatunków chodzi o slashowanie mobów i ulepszanie broni... Z tym, że w tym pierwszym można się doszukiwać trochę sensu Kończąc ten przydługawy wywód - nie .. raczej nie ma mowy o uzależnieniu - nie mam czasu na uzależnienie Podobnie jak znajomy, którego mam dodanego w D3.. który nie logował się do gry od 4 lat - ten to sobie zrobił przerwę
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...