Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/30/2017 in all areas

 1. 2 points
  Ogólnie mam takie wrażenie (może mylne, mam nadzieję, że nie), że piszecie... bardziej dorosłe teksty? A może to ja nie dorastam? (czytam pismo od około 10 lat) Recenzją Hellblade takiego quaza byłem zażenowany, a CormaC, że tak powiem, stanął na wysokości zadania i nie "śmieszkował" z chorób psychicznych, tylko dostarczył świetny tekst (może i faktycznie najlepszy od lat, jak sam napisał na Facebooku). Takich tekstów było w ostatnim czasie oczywiście więcej - recenzje Final Fantasy XII czy Persony 5 chociażby. Czegoś na tym poziomie po polsku właściwie nigdzie indziej nie ma. Wasze nabytki z ostatnich lat - Cross, Papkin (on chyba jest dłużej, ale w ostatnim czasie zaczął pisać więcej), spikain czy 9kier są szczerze mówiąc lepsi niż wasza stara gwardia. Dobrze wybieracie ludzi. Mam nadzieję, że wam się sprzedaż jako tako zgadza, bo choć internet już przygwoździł prasę, to teksty na papierze czyta mi się jednak jakoś o wiele spokojniej, niż te w internecie, przy 15 innych otwartych kartach w przeglądarce. Czytałem różne czasopisma i strony, ale jednak to do CD-Action nadal wracam. No, taka laurka z tego wyszła, ale sama prawda
 2. 1 point
  @pombywa Zdecydowanie Phantom Pain, gra zdecydowanie dłuższa od New Order, w dodatku posiada multiplayer, czym New Order nie może się pochwalić.
 3. 1 point
  Jakby ktos chcial Flame in the Flood, to niech lapie: 8LFQK-2YDMH-7HFAV
 4. 1 point
  Ja miałem taką sytuacje kiedy wymieniłem Kartę Graficzną na ciut gorszą. Gra po prostu przestała odpowiadać i nie pokazywało się zupełnie nic. Pomógł reinstal sterowników do karty i odpalanie za pomocą exe w grze a nie na pulpicie. Ale jak wiadomo: Tak wiele problemów jak i wiele konfiguracji sprzętowych.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...