Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/28/2016 in all areas

 1. Komunikaty PSN są bardzo oszczędne
  10 points
 2. http://aszdziennik.pl/117997,pilne-skandal-w-krakowie-papiez-obrazil-750-tys-krakowian-wychodzac-na-dwor-zamiast-na-pole Najlepszy asz dzisiaj
  6 points
 3. Kupiłam Kindle Paperwhite, dzisiaj listonosz przyniósł. Wygodnie się na tym czyta, już jednego ebooka mam za sobą.
  5 points
 4. 5 points
 5. Dzielić się czy nie dzielić się; oto jest pytanie. A co tam, będę świnią i się nie podzielę
  5 points
 6. Gdyby to Disney miał stworzyć animację na podstawie Overwatcha Bum ! Bum ! Tratatata, jak cudownie to brzmi Bum ! Bum ! Tratatata , to nie byle bzik I już się nie martw, aż do końca swych dni Naucz się i mów Tych kilka słów Bum ! Bum ! Tratatata !
  5 points
 7. W sumie nie wiem czy rysunek jest już skończony, czy nie, może jutro się dowiem. Łapcie do oceny: Powstał dzięki tej AMVałce, która ma kilka naprawdę magicznych ujęć chmur i z automatu zachciało mi się poćwiczyć ich malowanie. :]
  4 points
 8. W końcu kupiłam butki. Miałam kupić spodnie, ale wyszło jak zawsze. *przepraszam za kiepskie tło, ale nie chciało mi się schodzić z łóżka + bluzka z timu winterfell + duży kubek na kawę i plakat z Daenerys Empik to zuo.
  3 points
 9. Och, pasterzu ty nasz, prowadź nas przez życie, wskaż nam dobry kierunek, ucz nas, albowiam słowa twe są mądre i sprawiedliwe. Dziękuję ci za dar wiedzy, jaki na nas zesłałeś. Dzięki twym naukom stałem się mądrzejszy. Dziękuję.
  3 points
 10. Nie kupuj żadnej gry o piłce nożnej. Mam nadzieję, że pomogłem.
  3 points
 11. Jakiś konkretny powód, dla którego polecasz tę konkretną? Ja bym albo dorzucił 20 zł do B150M Pro-VDH z 4 slotami na RAM, albo zupełnie pojechał po bandzie i wziął H110 Pro-D. Co do karty - jakby jednak czekanie na GTX 1050 (ona w ogóle jest już zapowiedziana?) nie wchodziło w grę, dopłata kilkuset zł do 1060 nie była możliwa (zresztą średnio sobie wyobrażam przyzwoity model za 1165 zł), podobnie jak zakup używki, to pozostaje wziąć R9 380/380X - bądź co bądź to rozsądniejszy wybór od 960tki.
  2 points
 12. -You've gotta do the cooking by the book -WHAT?!
  2 points
 13. Grałem dzisiaj przeciw multikontu Kataja
  2 points
 14. https://www.facebook.com/SendingNoodsIronically/photos/?tab=album&album_id=914063745387078 Umarłem.
  1 point
 15. Kanapki z masłem orzechowym i cebulą. Polecam
  1 point
 16. Wygląda na najrozsądniejszą opcję z dostępnych.
  1 point
 17. Wystarczy bez problemu do większości kart.
  1 point
 18. Witaj, kilka propozycji ode mnie: - zasilacz zmieniłbym na cx450m (moc wystarczająca, 5 lat gwarancji i lepsze wnętrzności) - płytę można śmiało zmienić na tańszą: https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b150m-pro-vd-b150-ddr4-sata3-usb-3-1-matx-b150m-pro-vd-818032/ - z kartą graficzną związanych jest kilka opcji wartych rozważenia: poczekać na gtx 1050, dołożyć 2 stówy do najtańszego gtx 1060 (tu jest problem z dostępnością wersji z 2 wiatrakami), kupić na allegro gtx 970 z 2-letnią gwarancją producenta
  1 point
 19. +18 brzydkie słowa
  1 point
 20. Cholera, człowieku. Nie masz większych problemów w życiu? Trochę śmieszne, że zarzucasz mi, że skaczę zbyt szybko do nieuzasadnionych konkluzji, a sam wyrabiasz sobie jakieś wnioski nt. poglądów jakiejś bliżej niesprecyzowanej większej grupy osób ("stada") tylko ze względu na moją wypowiedź. W żadnym? Dlatego też nie napisałem nigdzie, że to postulowałeś. To była tylko dobra rada dla ciebie. Widocznie kropka wcię trochę zmyliła, więc powtórzę w innej formie: żyj bez bólu dupska i daj żyć innym bez koniecnzości znoszenia twojego bólu dupska. Tyle. Takie to trudne?
  1 point
 21. Slim ma też swoje zalety np. dłuższa praca baterii, więc nie jest to jednoznacznie gorsza opcja. Po prostu Slimka ma mniejsze nasycenie kolorów i gorsze podświetlenie. Widziałem obie konsole na żywo i ekran w slimce wygląda jak z taniego smartfona, Fat wygląda świetnie. To czy starczy to zależy od tego czy lubisz chomikować gry na karcie czy nie. Obecnie na PSN jest sporo przecen gier na Vitę/PSP/PS1 i naprawdę dobre tytuły kupuje się po 30-40 zł. Więc jeśli nie przeszkadza ci usuwanie i pobieranie gier co jakiś czas to w zupełności wystarczy. Ja na pożyczonej Vicie miałem 8 i nie narzekałem. Więc po co udzielasz rad w temacie gier których nie lubisz? Chyba że to jakiś żart i "tu lj, tu nie ma nic poważnego" to ok, nie załapałem od razu.
  1 point
 22. Jeżeli komputer ma być nastawiony na gry to podmieniłbym monitor na coś takiego Monitor Samsung LS24E390HL (LS24E390HL/EN) Jeśli bardziej do filmów monitor zaproponowany przez Bull3t jest ok. Co prawda zaproponowany zasilacz jest wystarczający, ale nie wiem, czy przy takim budżecie jednak nie dołożyłbym parę złotych do czegoś z wyższej półki np. https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-supremo-m2-gold-550w-spc140-774137/ Co do karty, nie będę się wypowiadał, bo ilu ludzi tyle opinii
  1 point
 23. Dobra, ściągnąłem jakiegoś moda i otworzyłem te drzwi. Tu masz sejwa: http://speedy.sh/9mnqm/ManualSave-10da82-7e036c00-2f82a4.sav Daj znać, czy działa.
  1 point
 24. Mieć to w dupie.
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...