Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/16/2015 in all areas

 1. 11 points
  Kathai Kathai Ty urwisie, coś Ci zwisa przy penisie Ach to tylko drugi penis Może daj mu imię Denis.
 2. 7 points
  Dzień dobry, ja jestem Nervarien.
 3. 6 points
 4. 6 points
 5. 5 points
  Bo coś tutaj się smutno zrobiło
 6. 5 points
  Weźcie wy wszyscy wyjdźcie na dwór, bo taka wzajemna niby-agresja to już się nieprzyjemna zaczyna robić.
 7. 5 points
  lol, ktoś przejmuje się lordeonem?
 8. 5 points
 9. 4 points
 10. 4 points
 11. 4 points
  Wklejam tu posty, żeby nikt nie miał pretensji że wywaliłem jego wypociny, ale od dzisiaj zakaz nieumieszczania obrazków w Cyckach, bo prztyczka w nos dać mogę dać.
 12. 4 points
  światowe poczucie humoru własnie trochę podupadło
 13. 3 points
 14. 3 points
 15. 3 points
  Może ma pokręcone poczucie humoru, ale nie widzę tu nic śmiesznego. podbiel: Odpocznij trochę, bo piszesz na poziomie raka.
 16. 3 points
  Żeby nie było wątpliwości: nie można dostać osta za takie coś, po prostu przeczyściłem temat. Pożartować już nie można
 17. 3 points
  Nowy dzień, nowa strona, nowe możliwości. I wypierdzielać stąd z dyskusjami.
 18. 2 points
  Coś ładnego: I coś azjatyckiego: I coś dla Glovisa
 19. 2 points
  Pan powyżej opowiada zabawne dowcipy o martwych płodach. Polecam tego użytkownika.
 20. 2 points
  Ten temat już przerabialiśmy i tak jak ktoś jeszcze ci mówił, tak i ja powtarzam, że 400-500 zł to nie jest kupa kasy i za to się nie da zrobić wypasu, więc i wypasu nie ma.
 21. 2 points
  W sumie ciekawie to by mogło wyglądać w BiO "bo nie wrzucił(a) zdjęcia cycków"
 22. 2 points
  Chyba jednak jestem ciekawy bardziej obu bonusów, niż ostatniego pełniaka, bo i tak mam w co grać, a bonusem może być kod, który chętnie przygarnę (np. znowu do jakiegoś serwisu z filmami) albo odsprzedam (jeśli to będzie nieśmiertelne World of Tanks). Co do dwóch dotychczasowych gier, to są... bardzo dobre. Menedżer klubu koszykarskiego - to może być ciekawe, dużo zależy od liczby opcji i sposobu symulacji meczu, a Anna to gra, o której wiele ciepłego słyszałem i albo mi się wydaje albo jednak trochę przypomina ubiegłoroczny hit The Vanishing of Ethan Carter.
 23. 2 points
  http://theamazingios6maps.tumblr.com/ vintage memy najlepsze
 24. 2 points
  Potwierdzam. Oba ich kanały. Tak samo bardzo lubię co robi Von Zay
 25. 2 points
  Przy okazji promocji na Steamie przypomniał mi się ten filmik. Stare, bo stare, ale nigdy się nie nudzi.
 26. 2 points
  Napisz krótkie opowiadanie (1 albo 2 kartki wordowskie), w którym opiszesz romantyczny/uczuciowy/jakzwałtakzwał wieczór dowolnej dwójki gaciowiczów.
 27. 2 points
  Kiepsko "narysowane" zbereźnictwa pod spoilerem.
 28. 2 points
 29. 2 points
  Mam podobny gorset zrobiony z CD-action
 30. 1 point
  Jak będę kiedyś jechał przez/do Poznania, to chyba zrobię w Swarzędzu przystanek tylko po to, żeby sprawić sobie taką fotkę
 31. 1 point
  Youtube Video -> Oryginalne wideo 4:51 to by się nawet zgadzało, bo Krzysiu też czasem w filmikach pokazuje się ze znajomymi obojga płci
 32. 1 point
 33. 1 point
  Otrzymałem dzisiaj paczkę z figurką: Hot Toys X-Men: Days of the Future Past Wolverine i chciałbym pokrótce podzielić się wrażeniami. [W spoilerze zdjęcie mojego autorstwa (patrząc na nią teraz, myślę, że mogłem pokusić się o lepsze), poza zrobiona na szybko, bez rewelacji ;>] Po zdjęciu wszelkich folii ochronnych itp. pierwsze co rzuca się w oczy to rzeźba głowy (przynajmniej mi, bo na to zwracam uwagę przy wyborze figurki). Jeżeli ktoś mi powie, że to nie jest Hugh Jackman, to własnoręcznie rzucę w niego truskawką. Rzeźba jak i malowanie to topowa pólka - przy większym zbliżeniu widać przebarwienia skóry, zmarszczki, delikatny zarost. Oczy nie są namalowane na matowym plastiku, połyskują jak prawdziwe oczy, posiadają głębię, dodatkowo jeśli się dobrze przyjrzeć, mają idealnie odwzorowaną tęczówkę. Na wzmiankę zasługują też szpony postaci, które wykonane są z Die-cast'u, czyli są metalowe, co czyni figurkę bardziej realistyczną. Reszcie figurki wystawiam ocenę 5/5. Jedynie co mnie boli, to mała liczba akcesoriów, chociażby jakiejś specjalnej podstawki, ale da się przeżyć. ;>
 34. 1 point
  to jest skala CD-Actionowa, wszystko poniżej 7 ssie to skala ogolnointernetowa, wszystko co żółte na metacriticu nie warto tykać kijem :^)
 35. 1 point
 36. 1 point
  Skoro temat został odgrzebany to powiem, że wreszcie się wziąłem i wymieniłem mój umierający dysk. Właśnie skończyłem instalować sterowniki i inne pierdoły i czekam tylko aż raczy mi się rozpocząć ściąganie windowsowych aktualizacji, co zawsze jest dla mnie torturą.
 37. 1 point
  Nie, no co ty... Kto by pomyślał...
 38. 1 point
  No przecież tutaj zawsze wytyka się komuś ból pupy/zazdrość/kompleksy/inną tego typu przypadłość, jeśli się z czymś nie zgadza i/lub ma odmienną opinię.
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  Nevya, masz gorset wyglądający jak moja kolekcja CD-Action i ekscytowałaś się czerwonymi szpilkami w grochy, twoje zdanie się nie liczy.
 42. 1 point
  To nie tyle kwestia elementarnej logiki, ile kopiowanie (odtwarzanie?) uwarunkowań, które miały miejsce w świecie rzeczywistym. Uwarunkowań, które niekoniecznie muszą mieć miejsce w świecie stworzonym przez autora. Raczej przeceniasz przeciętnego czytacza książek. Przecież powszechne błędne przekonania ludzi biorą się właśnie z braku wiedzy. Składową specjalizacji jest właśnie zdobywanie wiadomości na jakiś temat. Jestem pewien, że bardzo wielu czytelników w ogóle nie zwróciło uwagi na to, że w chłopskim domu było nie klepisko, tylko [drewniana] podłoga. Dodatkowo cześć z tych osób mogła nie zwrócić uwagi na to, czy jest w ogóle możliwe wypolerowanie podłogi poprzez chodzenie po niej. Nie jestem przekonany do tezy, iż tworząc fantastyczny świat w klimatach średniowiecza trzeba wiernie odwzorowywać średniowiecze, bo inaczej nie ma to sensu. Owszem, taki zabieg może być przekonywujący dla czytelnika (podobnie jak wulgaryzmy i inne aspekty, które z rzeczywistości zapożyczyły dzieła takie jak "Gra o Tron" czy "Wiedźmin"). Nie znaczy to jednak, że nie można stworzyć własnej wizji świata fantasy z quasi-średniowieczem. Rzekłbym wręcz, że wiele tworów fantasy opiera się właśnie na realizacji autorskiej wizji średniowiecza (często wyidealizowanej, a już na pewno mocno "nieprawdziwej", gdyby odnieść ją do rzeczywistości). Podobnie czynią gry. Nawet te, które starają się być tak wierne rzeczywistości, jak to tylko jest możliwe w ich przypadku.
 43. 1 point
  Proponuję wprowadzenie zasady: "ostrzeżenie za każdy post bez obrazka" w tym temacie.
 44. 1 point
 45. 1 point
  Po ujrzeniu dostatecznej ilości biustów i wpływu push upów na nie, można zasymulowac efekt końcowy za pomocą ośrodka wyobraźni Albo użyć lornetki
 46. 1 point
 47. 1 point
  i bonus dla tych opętanych fentym pejnem - "Cars, I'm already a demon"
 48. 1 point
  If CDPR was owned by EA:
 49. 1 point
  Wolę chyba FlicFlac edit czy jak to tam ta wersja się nazywa. Ale teledysk mnie urzekł, nie widziałem go jeszcze. Mocne 8/10 W sumie ten początek "all my friends are turning green" jest bardzo smutną alegorią współczesnego dorosłego życia. Also chociaż pewnie specjalnie jest 'wolf' zamiast 'wrong', jednak mnie to irytuje.
 50. 1 point
×
×
 • Create New...