Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/07/2013 in Blog Comments

 1. 3 points
  Sypiam dzień w dzień po 5-6 godzin, mój organizm bardzo źle to znosi. Besides... wy jesteście facetami, nie macie takich odjazdów, jak ja. Miewam momenty, gdy ciągnę na dużych dawkach naproksenu i silniejszych leków rozkurczowych - oczywiście jeśli zdążę łyknąć. Jak nie zdążę... odpływam na cały dzień. Mogę tylko leżeć pod kocem i czekać, aż zasnę. A potem dochodzę do normy 2 tygodnie.
 2. 2 points
  @Sergi Plebs, gdy przegra traci życie, szlachta gdy przegra niszczy płytę...
 3. 2 points
  [w tym miejscu miała znajdować się riposta do Twojej odpowiedzi, ale autor uznał, że byłaby to riposta niewiarygodnie kretyńska i niesmaczna niczym wafle]
 4. 2 points
  @Sedinus Also jailbait. @FaceDancer A to nie było przypadkiem Hrabuli? @Sefnir, Klekot To obejrzyjcie w końcu coś porządnego, a nie jakieś kawaii moe yaoi hentaiiii
 5. 2 points
  Chiński bajki dla ludzi z długimi włosami i rzadkimi bródkami.
 6. 2 points
  W XXI fani są niepotrzebni, a nawet szkodliwi. Poważnie. Czemu? Bo grają w gry, znają lore, potrafią docenić mechanikę, nie zadowolą się byle g., często są istnymi specjalistami od CGI. Słowem - trzeba dla nich robić dobre gry. Lepsi są klienci niedzielni, niemający pojęcia o grach. Taki kupi, pogra cztery godziny, nic nie powie w necie (bo i co? i gdzie?), a potem kupi sequel. Niestety jeszcze nie wszystkie firmy doszły do etapu, w którym dbają o klientów i wolą ich "utrzymywać" niż "kupować" nowych. I takie kwiatki wychodzą.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Anemię? Nie. Cytując Szaliczka: "Nie należy ufać czemuś, co traci tyle krwi i żyje...".
 9. 1 point
  To ile ja mam kiedyś spać?! Ludzie... ale ja nie chcę ;_; Przekonałeś mnie ;]
 10. 1 point
  Nie znacie prawdziwego pr0 - jak mam dużo do roboty + wciągnie mnie jakaś gierka/animu/serial/książka to spokojnie jestem w stanie zejść do 3 Mniejsza z tym, że po paru takich nocach zaczynam chodzić jak pijany i tylko dzięki kawie nie wywalam się co krok
 11. 1 point
  Czy 6 godzin to dostatecznie mało, czy powinienem jeszcze poćwiczyć :dd? Poćwicz, ja w szkole średniej zszedłem do pięciu, teraz czasem 4,5.
 12. 1 point
  @Ylthin Naucz się żyć z minimalną ilością snu, od razu znajdziesz czas na wszystko. Poza tym uważam, że oglądanie anime to jedna z mniej czasochłonnych aktywności, są krótsze od zwykłych seriali, nie angażują tak jak gry i nie wymagają tego samego skupienia co książka. W sam raz żeby sobie strzelić odcinek przed snem. @FaceDancer Naruto i Pokemon brzmi trochę strasznie i nawet rozumiem walkę, ale to chyba i tak lepsze niż np. sesja, hmm ''szkolne romanse" Wyobrażam sobie teraz grupę podstarzałych otaku odgrywających swoje role w takiej forumowej sesji. Prawdopodobnie zaraz umrę ze śmiechu.
 13. 1 point
  Jeśli to jest tuning mechaniczny to przylepienie naklejki Pioneer na tylną szybę Punto jest tuningiem wizualnym. ;p Powiedz to twórcom gry Ciekawe, czy któryś z chłopaków Criterion ma Punto. Teraz sobie wyobraź...zamontowanie wtrysku, oraz dyndającego pieska.
 14. 1 point
  @Aragornix na Hyperze nie lecą już anime?! To już koniec, ten program jest bardziej martwy niż Elvis. To był jedyny powód aby go jeszcze czasem włączyć. @Sed Słyszałem dużo podobnych opinii, ale jakoś nigdy się nie odważyłem sprawdzić, chyba nauczony doświadczeniami z innymi anime po angielsku. Gdy następnym razem będę sobie powtarzał serię, sprawdzę jak wypada wersja w języku Szekspira. Twój avatar tak potwornie mi się kojarzy z Lupinem...
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Mam brodę tylko w avatarze. W realnym świecie broda mi nie rośnie i muszę brac hormony.
 18. 1 point
  2 z Czech-przepraszam: czterech, odhaczone. Pora wybrać się na południe po sosy.
 19. 1 point
  Byłem w Pradze 2 lata temu i mogę powiedzieć, że miasto jest piękne, a ludzie przyjaźnie nastawieni. Za to na bazarze można kupić WSZYSTKO - od gadających czarownic, przez kostki z kamasutrą, kończąc na zabawkach. Jednak TOP 1 zdobyły kastety i noże do rzucania. Były oferowane przez Azjatę, który tak mnie przywitał - "Pola? Pola! Bum Bum!"
 20. 1 point
 21. 1 point
  Już lubię tego gościa od artykułu z Forbesa. Maniak Dark Souls :3
 22. 1 point
  Ja, jako mieszkaniec owych przygranicznych rejonów, widzę, że wśród nas, Polaków, najpopularniejsze były alkohole bez akcyzy(swego czasu), czekolada studencka, lentilky(za bodajże 9 koron). Natomiast wśród gimnazjalistów i licealistów najpopularniejsza jest zielona herbata, sprzedawana przez wędrownych sprzedawców.
 23. 1 point
  @up Też słyszałem o tym, że my ich uwielbiamy, a oni patrzą na nas z wyższością i raczej niechęcią. Ja tego nie doświadczyłem, w najgorszym wypadku Czesi zachowywali się neutralnie, zazwyczaj zaś przyjaźnie i miło. Ludzie tacy jak wszędzie (choc chyba ich nastawienie do nas jest nieco mniej entuzjastyczne, niż nasze do nich).
 24. 1 point
  Ach, kochane Pepiki, coś byśmy bez nich zrobili :3 Kiedyś odwiedziłem nawet Pragę, ale młody byłem i niewiele pamiętam ponad to, że to piękne miasto jest Zakładam, iż mieszkasz w rejonie przygranicznym, więc takie pytanie - czy to prawda, że sporo Czechów darzy Polaków niechęcią? Zawsze mnie to ciekawiło.
 25. 1 point
 26. 1 point
  @Piewca: chyba rozumiem Twoją fazę @Aronek: Ło, przez Ciebie będę musiał zagrać w Darsidersa bo, wstyd się przyznać, nie grałem w niego. Główny bohater mi się nie spodobał, noo : P @Ylthin: Gdyby przenieść Hirołsy do FPP to mielibyśmy takiego ot Skyrima. O, właśnie tutaj mamy ten problemik - mapa widziana z góry, oddalona, jest "mniejsza", więc gracz nie ma takiego wrażenia otwartości jakby tam sobie normalnie po niej łaził. Ot, element paradoksu. @Sycho14: O ile dobrze kojarzę to w San Andreas był pewien system-trick związany z oceanem który polegał na mniej więcej czymś takim: po kilku minutach lotu/płynięcia gracz zostaje... zapętlony. Tzn, wydaje Ci się, że płyniesz, ale po 5 minutach podróży powrót na wyspę zajmie Ci tyle samo co po godzinie ucieczki od cywilizacji
 27. 1 point
  @lubro No i znowu wracamy do tego, że ostatnie strasznie modne jest kopanie całego fanbase'u w tyłek i pokazywanie im środkowego palca. Czy to ostatnio przy DMC, czy przy Gridzie. Z fanów robi się niedojrzałych idiotów, bo nie łykają wszystkiego jak młode pelikany. @Klekot Jeśli dalej mają czerpać inspiracje z Capcomu, to te DLC i tak będzie już na płycie. EDIT: Apropos moich tagów, postanowiłem przeprowadzić malutki eksperyment!
 28. -1 points
  A słyszeliście, że Annie Grodzkiej brakuje kobiecości?
 29. -1 points
  A mi się ten DMC fajny wydaje. I koleś nareszcie ma normalne włosy, co sprawiam, że może nawet zagram.
 30. -1 points
  Sorki za minus, ale tradycja to tradycja, a pakiet powitalny obowiązuje każdego
×
×
 • Create New...