Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4G

Zapiski 1001 Nocy; Eldo

Polecane posty

Eldo

Zapiski 1001 Nocy

zaoiski.jpg

"Zapiski 1001 Nocy" to nowy album polskiego rapera Eldo, którego produkcją zajęli się The Returners i muszę przyznać, że ta współpraca wyszła doskonale.

Album promuje teledysk "Pożycz mi płuca" - co mnie osobiście nieco dziwi, bo według mnie na płycie jest wiele kawałków, które zdecydowanie bardziej by się do tego nadawały.

Nie zmienia to jednak faktu, że w mojej opinii "Zapiski 1001 Nocy", to najlepsza solowa płyta tego roku. Trudno znaleźć na niej choćby jeden słaby kawałek (moim zdaniem wręcz jest to niemożliwe). Eldo potwierdza, że jest w doskonałej formie, najlepszej od lat. The Returners też potwierdzili swoją klasę przygotowując świetne i przede wszystkim świeże bity.

Płyta zaczyna się od utworu "Jam" i poniżej tego poziomu już nie schodzi - płyta progresywnie, z każdym utworem jest co raz lepsza. Kawałki: "Puszczam z dymem", "Podaj pilota", "Nigdy, zawsze, na pewno", "Pamiętniku" to klasa sama dla siebie, ale prawdę mówiąc to zupełnie subiektywna ocena i równie dobrze mógłbym tak napisać o każdym innym utworze, bo na płycie po prostu nie ma słabych kawałków.

Jeżeli jesteś fanem polskiego rapu i Eldo, masz wolne 35zł i chcesz je wydać na coś konkretnego, to polecam gorąco ten album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...