Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Czy te gry będą dobrze działały na moim sprzęcie? tzn. bez rzadnych zacięć, zawieszek itp.

Oczywiście jestem świadom że nie będe grał na wspaniałych opcjach grafiki.

Soldiers: Ludzie Honoru

Men of Valor

Xpand Rally

Manhunt

Half Life 2

DRIVER 3

FAR CRY

Prince of persja (część pierwsza i druga)

Mam Intel Celerona 2.0 GeForce 4 MX 440 256 RAM

PS. Czy zakup jeszcze 256 RAM poprawiłby jakoś żywotność kompa jesli chodzi o gry?

TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE ŻEBYM KUPIŁ NOWĄ GRAFIKE, PROCKA, I RAM-y! Niestety narazie nie stać mnie na to

kupiłem ten sprzęt 2 lata temu to orginalny OPTIMUS i sporo na niego wydałem dzisjaj nie po-

pełniłbym takiego błędu chociaz sprzęt działa bez najmniejszych zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Sands of Time (bo zakladam, ze wedlug Ciebie to jest pierwsza czesc) wymaga karty zgodnej z DX9 - bez kombinowania i programu 3DAnalyze (czy jakos tak) nie pojdzie. A jak juz zmusi sie ją do dzialania to mozesz raczej zapomniec o plynnej grze. To samo zapewne tyczy sie Warrior Within. Z pozostalymi grami tez moze byc problem (szarpanie). Na Far Cry masz generalnie za slabego kompa (malo pamieci, wolny procesor, slaba karta). Wiecej RAMu z pewnoscia cos by pomoglo, ale zapomnij o komfortowym graniu w nowosci.

P.S. Daj sobie spokoj z tą deklaracja w podpisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men of Valor - powinno pojsc

Xpand Rally - pojdzie

Manhunt - bedzie sie troche ciac przy tym ramie

Half Life 2 - bedzie sie ciac (za malo ramu)

DRIVER 3 - bedzie sie troche ciac, jak obsluzy karte

FAR CRY - pojdzie, jak mi poszlo, a mam komp duzo gorszy to pojdzie i tobie...

Prince of persja (część pierwsza i druga) - o czesci pierwszej mozesz zapomniec, bo nie obsluzy towjej karty.

W zasadzie to tylko mam watpliwosc do karty graf. bo jest slaba. nie jestem pewien czy wszystko obsluzy. Ale poczytaj wymagania tych gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Xpand rally imo ci nie pójdzie - celeronek jest za słaby - może mocno szarpać a do ścigałek płynność jest obowiązkowa (w przeciwiństwie do takich np. szachów)

Far Cry ci ruszy na pewno - może nawet nie w lowach?

HL2 - mam wątpliwości

PoP - na pewno nie - karta za słaba (nawet nie to że będzie skakać, po prostu czegoś tam nie obsługuje)

Slodiers mogą skakać

I dokupienie RAMu może bardzo pomóc, najlepiej kupić od razu z 512 :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry ci ruszy na pewno

hmm... mam sprzet podobny do niego (tyle ze zamiast Celerona mam P4 1,8 GHz ) i Far Cry... na minimum chodziło tak, ze sie grać nie dalo... nawet nie przycinało... ale błędy w grafice co krok... jako przykład podam niebo złożone z różnokolorowych pasów :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Far Cry.. Wyobrazcie sobie panwoie ze mi on ruszyl na pentium 733 mhz gf4mx 440 192 ramu, win 98 i hulalo az milo (jak na taki sprzet) demo przechodzilem ze 5 razy. ;] a hl2 bedzie ci sie cial;., masz za malo ramu. jak dokupisz 256 kiedy finanse ci na to pozwola to powinno byc ok. a prince of persia ten nowy ci pojdzie. Mi poszedl (graficznie) tyle ze sie cial bo za malo armu i procka. Co do pierwwsze czesci mozesz zapomniec bo jak oni to npisali "Wszystkie geforcy4 oprocz MX"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry ci ruszy na pewno

hmm... mam sprzet podobny do niego (tyle ze zamiast Celerona mam P4 1,8 GHz ) i Far Cry... na minimum chodziło tak, ze sie grać nie dalo... nawet nie przycinało... ale błędy w grafice co krok... jako przykład podam niebo złożone z różnokolorowych pasów :shock:

Mój komp: Dureń 1,8 256 MB GF 4 MX i Far Cry chodzi na medium prawie bez zacięć.

Co do twoich gier to wiem tylko na temat HL2, Far Cry i Man Hunt. Otóż HL2 powinno iść na low/część na medium bez większych problemów (jak u mnie :D), Far Cry na low płynniutko, za to na medium może się z lekka krzaczyć. Man Hunt powinien spoko pójść, bo nie ma tam za dużo szybkich zwrotów akcji, które by obciążały kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszyl na pentium 733 mhz gf4mx 440 192 ramu

o żesz kurrrrrrde :shock: a mowisz o pelnej czy demie... bo moze jest jakas roznica :P

a moze zainstaluje demo i sprawdze, moze teraz mi pojdzie (niedawno format :) )... alebo poczekam troszke bo niedlugo kupuje Radka 9550 :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 256 RAMa i naprawde slabo jest z takim klockiem Dokup sobie 2 spewnoscia zauwazysz roznice :) tylko pamietaj musi byc na tej samej SZYNIE!!!!!! czyli 333,400,433MHz (raczej MHz choc niejestem pewien) mi to naprwde pomogło :D aha i najlepiej jak zainstalujesz sobie taki nowatorski program RAM Clear na XP wchodzi jest on bardzo przydatny oczyszcza Ci miejsce na dysku z wszystkich zbednych programow dzieki czmu mozesz korzystac z niego az milo :D

Niepamietam jaki byl adres do tego :( niemam linka :( a stronki wlasnej niepotrafie zrobic to tez niemoge dac Ci żadnego linka najwyzej napisz do mnie daj maila i Ciw zalaczniku dorzuce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iNsider

PoP: PC mi chodzilo na najwyzszych detalach bez zadnych zaciec, HL2 medium bez zaciec, XP nie probowalem MH tez nie... no ale wazne ze w HL2 gralem na maximum wszystkich opcji i sie tylko czasem lekko cielo, FarCry na medium wszystko i 1024x**** nie cielo sie, FlatOut sie cielo ale trudno, ET chodzi mi wspaniale(no moze na radarze lekko przycina ;) ) na:

AMD DXP 1.2

GF2 MX 40064ram

256DDR 400MHz 8)

i plyte glowna KOBIAN :oops: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP: PC mi chodzilo na najwyzszych detalach bez zadnych zaciec, HL2 medium bez zaciec, XP nie probowalem MH tez nie... no ale wazne ze w HL2 gralem na maximum wszystkich opcji i sie tylko czasem lekko cielo, FarCry na medium wszystko i 1024x**** nie cielo sie, FlatOut sie cielo ale trudno, ET chodzi mi wspaniale(no moze na radarze lekko przycina ;) ) na:

AMD DXP 1.2

GF2 MX 40064ram

256DDR 400MHz 8)

i plyte glowna KOBIAN :oops: :twisted:

Mówisz że FC na medium???

Ja mam AMD 1.4

GF FX 5200 64ram

384 ddr 333

i FC na medium chaczy, aż się miło patrzy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry ci ruszy na pewno

hmm... mam sprzet podobny do niego (tyle ze zamiast Celerona mam P4 1,8 GHz ) i Far Cry... na minimum chodziło tak, ze sie grać nie dalo... nawet nie przycinało... ale błędy w grafice co krok... jako przykład podam niebo złożone z różnokolorowych pasów :shock:

łee a u mnie nie poszedl Far Cry :( Mam Athlona 2500+, 1024 RAM i Radka 9600, zapuszczm demko FC i pupcia, menu sie uruchamia daje start game, przez chwile sie laduje, a potem czarny ekran i komp sie restartuje :evil: (tak bylo przynajmniej z demkiem full nie odpalalem) byc moze Far Cry jest niekompatybilny z Radeonkami (mimo sciagniecia najnowszych sterownikow :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się też zdaje. Na początku( bodajże) jest "nVidia. Meant to be played" czy jakoś tak, więc radki( bez obrazy :roll: ) są chyba nieodpowiednie do tej gierki.

Tak w ogóle każda gra Ubisoftu ma to logo na początku. ( oprócz PoP:WW). Dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się też zdaje. Na początku( bodajże) jest "nVidia. Meant to be played" czy jakoś tak, więc radki( bez obrazy :roll: ) są chyba nieodpowiednie do tej gierki.

Bzdura gralem w FC na Radeonie 9500PRO i wszystko dzialalo swietnie.

Tak w ogóle każda gra Ubisoftu ma to logo na początku. ( oprócz PoP:WW). Dziwne

A co w tym dziwnego? Maja uklad z nVidia i tyle. W praktyce wyglada to tak: jesli nie ma loga nVidii, to gra zazwyczaj lepiej dziala na Radeonach, jak jest logo nVidii, to na Geforce'ach dziala rownie dobrze, co na Radeonach :) I nie pisze tego wcale tak w 100% zartem. Po prostu Radeony generalnie nie potrzebuja jakichs specjalnych optymalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wacik-madafaka

solidersi tez ci pojda... ja to puscilem demo u siebie na gf2 mmx i poszlo.. troche cielo, ale jak dalem wszystko na low to nawet dalo sie grac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidersi tez ci pojda... ja to puscilem demo u siebie na gf2 mmx i poszlo.. troche cielo, ale jak dalem wszystko na low to nawet dalo sie grac...

facet, zazdroszcze Ci, bo ja tez mam gforca mx 32mb no i niestety Soldiers:Heroes of WW2 (demo) niby działało ale tak, że no słabo po prostu i skokowo :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Sands of Time (bo zakladam, ze wedlug Ciebie to jest pierwsza czesc) wymaga karty zgodnej z DX9 - bez kombinowania i programu 3DAnalyze (czy jakos tak) nie pojdzie. A jak juz zmusi sie ją do dzialania to mozesz raczej zapomniec o plynnej grze. To samo zapewne tyczy sie Warrior Within. Z pozostalymi grami tez moze byc problem (szarpanie). Na Far Cry masz generalnie za slabego kompa (malo pamieci, wolny procesor, slaba karta). Wiecej RAMu z pewnoscia cos by pomoglo, ale zapomnij o komfortowym graniu w nowosci.

P.S. Daj sobie spokoj z tą deklaracja w podpisie.

Niestety musze obalic twoja reorie CormaC. Sam mam GF4 TI4200 ktory obsluguje DirectX 8.1 (lub 8.0) a gierka smiga w full detalach momentami tylko przycinajac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca, kumpel ma GF4 MX i mu smiga pierwsza jak i druga czesc PoP. Ja mam Radka 9000 ktory jest juz kompatybilny z DX8.1 (GF4 Mx bodajze z 7.0, tak przynajmniej pokazuje w HL2...) i tez wszystko chodzi az milo. Zreszta dziwnym krokiem tworcow byloby pozegnanie sie z DX8.1 lub wczesniejszymi wersjami. Tak wiec na kartach z DX 8.1 powinno chodzic dosyc dobrze,a propos, moze ktos mi powiedziec czy GF4 Titanium w pelni obsluguje DX 9.0? i jak on sie sprawdza w wymagajacych grach, typu HL2 na full detail? Bo na nowego kompa moge liczyc tylko na 18 urodzinki wiec jakis update pomniejszy by sie przydal do mego staruszka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...