Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uszakov

Killswitch Engage

Polecane posty

Killswitch Engage

Howard Jones - wokal

Adam Dutkiewicz - gitara, wokal

Joel Stroetzel - gitara

Mike D'Antonio - bas

Justin Foley - perkusja

Killswitch%20Engage.jpg

Dyskografia:

(2000) Killswitch Engage

(2002) Alive or Just Breathing

(2004) The End of Heartache

(2006) As Daylight Dies

(2009) Killswitch Engage

Killswitch to metalcoreowa grupa założona przez Mike D'Antonio i Adama Dutkiewicza w 1998 roku. Zespół miał wiele zmian w swoim składzie. Z przyczyn zdrowotnych, w 2002 roku odszedł wokalista zespołu Jesse Leach. Został on szybko zastąpiony Howardem Jonesem. Natomiast w 2003 roku zespół opuścił perkusista Tom Gomes (zastąpił go Justin Foley).

Piosenka "The End of Heartache" znalazła się na soundtracku do filmu "Resident Evil: Apocalypse". Zespół ma na swoim koncie 11 teledysków oraz jedno DVD koncertowe - (Set This) World Ablaze, które zostało nagrane podczas koncertu w Worcester Palladium 25 lipca 2005r.

Killswitchem zainteresował mnie brat, który przyniósł do domu koncertowe DVD. Obejrzałem, posłuchałem i spodobało mi się. Killswitch jest pierwszym metalcoreowym zespołem jaki poznałem. Dobry wokal, ciekawe teksty i wpadające w ucho solówki to wszystko składa się na świetny zespół jakim jest Killswitch Engage.

Kilka utworów:

When Darkness Falls - Live

Unbroken

A Bid Farewell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustki, pustki...

Killswitch Engage udostępnili nowy utwór z nadchodzącej płyty Disarm the Descent. A tytuł utworu to "In Due Time".

http://www.youtube.com/watch?v=Jfrr5TsIXdg

Ogólnie bardzo się cieszę, że Jesse Leach wrócił na stanowisko wokalisty w tym zespole. Nowa płyta ma trafić do sprzedaży na początku kwietnia. Oczywiście kupuję nie zastanawiając się ani chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam i bardzo lubię ten zespół. Mają świetne brzmienie, a wokal to po prostu mistrzostwo. Uwielbiam Holy Diver, polecam zobaczyć teledysk, świetny. Szkoda tylko, że Jones odszedł z zespołu, mam nadzieję, że jeszcze wróci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem teledysk do Holy Diver to mi się przypomniał Monty Python i Swięty Graal. trollface.gif

Jakiś czas temu odsłuchałem In Due Time, nowy singiel i powiem, że całkiem całkiem - może kiedyś zgłębię ich twórczość, póki co jednak ten utwór był znacznie bardziej zjadliwy dopóki wokalista nie zaczął śpiewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KsE to jeden z moich ulubionych metalowych zespołów, choć to już nie to samo co z Howardem, koleś miał niesamowity głos, a Jesse moim zdaniem jest niezły, ale nic poza tym. Mój ulubiony kawałek to This Fire Burns, świetny chillout ;). Lubię też Holy Diver i My Curse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że jest temat o KsE :) od lat wielbiona przeze mnie kapela, natomiast moja ulubiona płyta to As Daylight Dies - łykam ją w całości. Bardzo żałuję odejścia Howarda, wokal Jesse'a już tak mnie nie magnetyzuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...