Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Witam całokształt forumowiczów oraz naszego szanownego rysownika i mentora:P

Tyle wstępu.

Moja skromna propozycja nie dotyczy bezpośrednio kalamburów,a notatki na stronie głównej CD-Action.

Otóż brakuje tam jakiegokolwiek linka do podfora, czy też wątku.

Ułatwiło by to dojście do zabawy nowym ludziom...

(ale mnie elokwencja dzisiaj dopadła, przepraszam że musicie cierpieć:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z rysunkiem pojawiła się propozycja aby przenieść kalambury na sobotę, sam się pod tym podpiszę gdyż niedziela to specyficzny dzień, po którym następuje pracowity poniedziałek :<

A Panu Lencowi radzę zamykać chwilowo temat w przerwach między kolejnymi rysunkami by taki spam się nie tworzył!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z rysunkiem pojawiła się propozycja aby przenieść kalambury na sobotę, sam się pod tym podpiszę gdyż niedziela to specyficzny dzień, po którym następuje pracowity poniedziałek :<
Pod rozwagę, choć i ja w pełni nie jestem elastyczny (niedziela mibardziej pasuje, bo zazwyczaj w sobotę nie jestem pod kablem, a w poniedziałek mam na 11 ;))

A Panu Lencowi radzę zamykać chwilowo temat w przerwach między kolejnymi rysunkami by taki spam się nie tworzył!
Spokojnie, mam uprawnienia moderatorskie i Wanię na smyczy ;) Będziemy kasować. Nie tylko posty :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można edytować posta? Przeca jak zwykły user zedytuje posta (moderacji nie posądzałbym o oszustwo), to widać godzinę edycji... ;)

I nie mogę nawet tutaj edytować, a czasem szkoda nabijać sobie licznik postów, jeżeli szybko po jednym poście przyszedł pomysł na kolejną propozycję... A czasem nie uda się strzelić jednego pod drugim (żeby się połączyły), bo nowe pojawiają się w zastraszającym tempie.

EDIT:

O, ten też dodaje przez pisanie jednego pod drugim, jakby co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim powstrzymacie się przed typowaniem poszczególnych dni tygodnia...

Niestety, nie wszystkie dni MI pasują, więc niektóre propozycje będę ucinać stanowczo (a to niemiecki, a to rada, a to...). "Dostępny" bywam zazwyczaj po 20. Sami widzicie, że zabawa kalamburowa jest dynamiczna i nie trzeba pół nocy siedzieć nad jakąś zagadką.

W kolejnych odsłonach będzie się pojawiać jedna (bądź 2, max. 3) zagadki w tygodniu- tyle czasu wygospodarujecie, prawda ;)?

Czemu nie można edytować posta? Przeca jak zwykły user zedytuje posta (moderacji nie posądzałbym o oszustwo), to widać godzinę edycji... ;)
Czy w tych 20 ekstremalnych minutach jest czas na nerwowe zerkanie na zegarek ;)? Nie ;) Dla mnie łatwiej sprawdzać i edytować ze swoim "Nie- Marek Lenc" każdy post po kolei.

Czytelniej, prościej i też sprawiedliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...