Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qrowsky

Robots in Disguise

Polecane posty

Robots in Disguise

Sue Denim i Dee Plume

Robots%20in%20Disguise.jpg

Kolejny dziwny zespół którego nikt nie słucha.

Robots in Disguise tworzą dwie laski. Dodatkowo nieźle śpiewają, więc już całkiem odlot, nie?

Robią se one muzykę. Coś w stylu, hmm... Electropop/electropunk. Bardzo charakterystyczną, gdy raz posłuchasz raczej już ich nie pomylisz. Chociaż nie gwarantuje, że się spodoba, ja jestem dziwny. Ale mnie te dwie cziki rozczłonkowały.

Czym? Świetnymi klimatycznymi piosenkami, fajnym imejdżem i dobrymi podkładami. Dobre bity, czasem lekkie gitary plus parę innych efektów których nazw nie rozumiem tworzą świetną mieszankę. Osobiście bardzo mi odpowiadającą, przez poszerzenie mojego zewnętrznego indywidualizmu.

Ogólnie - polecam. Raczej zatwiardziałym metalom/punkowcom czy nawet popwocom się nie spodoba, ale gdy na sam widok zdjęć Calvina Harrisa cieknie ci ślina, powinno trafić w twoje gusta. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się zaraz od wysłuchania pierwszego utworu znalezionego na YT :P Mimo to protestuję, bo gust do kobiet nie musi pokrywać się z słuchaną muzyką a tutaj.... no, panie wyglądają interesująco, nawet ze swoim "imejdżem". Może kiedyś się przełamię a na razie zapisuję sympatyczny duet w pamięci :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...