Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

XIII

Polecane posty

Gość | fido bezczelny |

Zapowiada się nieźle... Ten komiksowy klimacik, duże możliwości interakcji z otoczeniem... Pycha! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Takiej (dziwnej?) oprawy graficznej jeszcze w zadnej grze komputerowej nie widzialem. Swoja droga ciekawe jaki sprzet udzwignie taka "komiksowa grafike"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Sheep, Dog'n'Wolf też miało taką komiksową grafikę i wyglądało świetnie :)

Ale w tej grze wszystko to jakos lepiej wyglada (przynajmniej na screenach tak widac ;) ) Zreszta Sheep, Dog'n'Wolf jak wiecie bylo gra za bardzo nie doceniona :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskar

Nareszcie coś innego! Wszystkie giery tylko prześcigją sie tylko której bohater będzie się składał z większej ilości pikseli a tu nagle komiksowa grafika! Suuuuper!

Pozdrawiam, Kodak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Najbardziej ciekawie w tej grze zapowiada się grafika 8) . Myślę jednak że pomysł się przyjmie i grafa "komiksowa" będzie atutem gry. Będę na nią oczekiwał z nadzieją na wspaniałą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i według mnie zapowiada się świetnie!!!

Sądzę że atutami będą:

-Cell shading (komiksowa grafika).

-Ciekawa fabuła (na podstawie 5 pierwszych albumów komiksu o tym samym tytule [patrz mój podpis]).

-Obiekty jako bronie (można przywalić przeciwnikowi krzesłem, kawałkiem szkła itd...).

-Łącznie 30 rodzajów broni (15 konwencjonalnych i 15 obiektów).

-Przedmioty specjalne (np. w drugiej misji dema ma się hak z liną i pilot do niego z przyciskami "UP" i "DOWN" [w jednym miejscu trzeba się pionowo opuścić]).

-Świetna muza.

-Możliwość brania zakładników i jednoczesnego strzelania (widziałem na trailerze).

Więcej zalet nie pamiętam :lol: (co bynajmniej nie znaczy że ich nie ma).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, chcialbym zobaczyc NFS-a w takiej grafie :). Czy np. Space-sima :). To by byl odlot.

Hmm, najbardziej w calej grze interesujaca to jest oprawa audio-wizualna. Ale chyba nie tylko, bo gra ma tez inne mocna strony, typu nawalanie roznymi przedmiotami czy branie zakladnikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *DONATER*

Ta zrecznosciowka zapowiada cie calkiem ,calkiem.Komiksowa grafika hmm moze byc calkiem dobra i te dzwiekonasladowcze hmurki!I te stop klatki ktore beda pokazywaly powoli smierc przeciwnika np przy strzelaniu z luku!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra została na targach ECTS ogłoszona najlepsza grą. Szykuje nam sie kawał dobrego strzelania w nowatorskiej grafice cel-shading. Mówie wam szpil bedzie dobry, ale nie rewelacyjny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A to fakt. ogólnie pomysł na gierkę jest bardzo dobry i pomysłowy. jak na mój gust z XIII będzie podobnie jak z Doom'em albo Half-Life'em 2 - będzie albo bardzo dobra, albo bardzo słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No nie wiem... z Unreal'a II też miał być wielki hit i co? gierka była bardzo przeciętna. A wiesz dlaczego? Już Ci mówię. Dlatego, że robiąc Unreal'a I twórcy musieli się postarać, aby ich dzieło było grą bestsellerową. A gdy się robi klon gry genialnej, osiada się na laurach, tym samym popełniając błędy. Uważasz że dlaczego w wielu miejscach w UII autorzy poszli na łatwiznę? ponieważ oczekiwali, że ich fani przymrużą oko na błędy. I podobnie może być z HL2 i Doom'em 3. Najlepsze pomysły najłatwiej skopać. Dlatego mówię po raz kolejny: albo wyjdzie z tych gier hit, albo kit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z XIII bedzie wielki hit, gralem w demo i bylo super, a co najwazniejsze w grze to bylo w tym demie czyli: klimat, XIII ma zabojczy, no i czuc wrecz jak sie strzela ze przeciwnik dostaje(podobnie jak w Hitman 2), i jeszcze grafika ta jest originalna, bo naprawde rysunkowa i bardzo dobrze wyglaa, ja strzymam kciuki za XIII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

oczywiście też mam nadzieję (chociaż jest ona matką głupich) że z XIII wyjdzie wielki i grywalny hit. Szczególnie, że dobrych gier teraz jak na lekarstwo... chociaż z drugiej strony po tym, jak się zawiodłem na UT2003 to aż mi się płakać chce. Jak już mówiłem kilkakrotnie: najlepszy pomysł najlepiej skwasić. W każdym razie - pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Zagrałem w demo i nie sądzę już żeby mogli to spartolić! Po prostu wspaniały klimat, ta oryginalna grafa... Sporo broni (ten tulipan... :P ). Czekam na pełną wersję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...