Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu kilku screenów trzeba powiedzieć, że może być ciekawie. Wszak napisane zostało, że walka sprawia dużo radochy, a w przypadku takich gier jest to jeden z ważniejszych czynników. Nie pozostaje nic tylko czekać, aż wcielimy się w rolę batmana i będzie nam dane skopać kilka tyłków :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się ciekawej gierki, z dużą ilością walk i rozwiniętą fabułą. Jeżeli będzie troche mroczno, dużo akcji i dobra ocena w CDA (:P) to pewnie gierke zakupie. Narazie wole za bardzo nie spekulować przed premierą gry, bo nie wiem co będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą fabułą, to bym nie przesadzał. W końcu ma to być gra akcji w jednej tak naprawdę lokacji - Arkham Asylum. Fakt, może być kilka zadań pobocznych, ale na podstawie dotychczas dostępnych materiałów nie oczekiwałbym super rozwiniętej fabuły. Na 99% zrekompensuje to system walk, który (bagatela) ma być wyczesany że fiu fiu... poczekamy, zobaczymy. Gdy gra się ukaże, obejrzę kilka gameplay'ów z finalnej wersji i się zastanowię czy włożyć szmal czy odpuścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman zapowiada się cudnie. Zabawa w łowcę, gadżety, których Bondowi brakowało, Batarang działający jak - genialny zresztą - glaive z Dark Sectora, i oczywiście KLIMAT - to wystarczy, by kupić Batmana z czystym sumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie mozna zapominać jednak, ze to co recenzował nam na łamach CDA CormaC To była Beta, chociaż w bardzo zaawansowanym stopniu, ale jednak wciąż Beta. xD

Hmmm... Batman to klasa sama w sobie, ale po przeczytaniu recenzji stwierdzam, ze szykuje się najlepsza z gier tej serii. ;) Pogram chętnie, oj pogram. :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że pomimo tych paru niedoróbek wspominanych przez CormaCa bedzie to wielki hit. Jak na wersje beta to gra ta pokazywałą się nawet dobrze... Gdy wejdzie to może sobie ją zakupie potem w jakiejś Platynowej Kolekcji czy TopSellerze :) Moge już stwierdzić, że to najlepsza gra o człowieku nietoperzu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są, tzn. zależy jaki masz język w konsoli, automatycznie się przestawia na angielski, polski, albo po prostu masz menu z wyborem. Co do instalacji dem -

Ale EOT.

Z tego co słyszałem na forach konsolowych demko bardzo soczyste, ale również bardzo krótkie... Filmików nie oglądam bo nie chce sobie psuć pierwszego wrażenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie, ale prędko jej nie kupię, mój limit na kupowanie gier na najbliższe dwa miesiące się wyczerpał. Ostatnim i jedynym komputerowym Batmanem w jakiego grałem był Batman: Zemsta. Gierka przyjemna, ale nie miodna, może z sentymentu kiedyś do niej wrócę. A co do Arkham Asylum to jestem bardzo ciekawy jak będą wyglądały starcia z bossami, a tych jest sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś grę w akcji na PS3. Na początek trzeba przyznać, że Unreal Engine 3 wciąż wygląda rewelacyjnie i można z niego wycisnąć nadal niezłe wodotryski. Co dalej? Klimat zasługuje na mocną pochwałę, po prostu czuć napięcie. Sam Batman jest dobrze zrobioną postacią pod względem charakteru, można się w niego wczuć. Mogę się jedynie przyczepić do nieco wolnej akcji podczas walki i że jest zbyt mało unikatowych miejsc na których możemy się "powiesić" itp. No, ale grałem w demo więc ciężko jest ocenić całą grę tylko po zagraniu w tą uboższą wersję, jaką mamy do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zaliczyłem kilkunastominutowe demko Batmana: AA. I bynajmniej, nie jest to gra o Anonimowym Alkoholiku.

Już w minutę po odpaleniu gry stwierdziłem, że jest na co czekać. Miód ścieka po ekranie w niekontrolowanych ilościach... Batman popisuje się sztuczkami i gadżetami, a Dżoker cieszy japę. Wszystko jest takie, jakie powinno być, może nawet lepsze. [:

Na koniec, taki mały spoilerek:

Zwróćcie uwagę na teksty Jokera, po tym, jak nasz bohater umrze, cuuuuuuuuuuuuuuuudo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziś zaliczyłem demko BAA i powiem, że jestem naprawde zaskoczony. Po trailerach, gameplayerach, wywiadach i screenach widziałem nadzieje w tej produkcji i się nie zawiodłem!

-Grywalność 9

-Grafika 9+

-Audio 8

Co prawda to tylko demko, ale wiele pokazuje. Świetnie wykorzystane gadżety Batmana, Dużo combosów no i cała dynamika gry.

Dodatkowy + b.dobrze wykorzystany PhysX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po sesji w demko, i walki wręcz super wykonane, choć gra głównie nastawiona na stealth, oczywiście ten drugi "tryb" nie zawodzi i bez problemu, z wielkim bananem na ustach likwidujemy po cichu oponentów :) Gra będzie na półeczce, mam nadzieję że w dniu premiery. Bo choć mrocznych klimatów nie lubię zbytnio, dla Batmana mogę zrobić wyjątek, bo warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wy zaliczyłem demko gry :). Nowy Batman kusi, oj kusi. Podoba mi się system walki, który jest strasznie realistyczny. Na ekranie już od pierwszych minut gra ściska mocno za gardło i nie chce puścić. Spodziewałem się, że nietoperz będzie kichą. A tu proszę. Mocno grywalny produkt. W dniu premiery hasam do sklepu. Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...