Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noodel

Jakie są właściwe udostępatury dla dwóch Radeonów 4850?

Polecane posty

Jaka jest właściwa temp. dla Radeów HD4850 (Gigabyte) (Crossfrajer) w stresie i w spoczynku? Bo chyba nie 120 i 80?

W ogóle to mi te karty cuda robią: np. w niektórych grach (np. Simsy 3 (nie, nie gram. Tak, mam rodzeństwo) czy Bioshock) działa tyklo jedna karta.

Czy jest inne wyjście, niż kupowania chłodzenia pasywnego i wiatraczka?

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

a czym sprawdzałeś temperatury??bo mi się wydaje ,że przy 120 stopniach by Ci się komp wyłączył.i jak z przewiewnością twojej obudowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

to sprawdź jakimś termometrem elektrycznym ew. speedfanem.

buda fajna a jakieś wentyle masz zamontowane i jak z kablami czy nie walają się po całej budzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noodel

Ale medal to ci się należy;) Zgłaszano nam już tu 100 - 105 stopni, ale 120 to forumowy rekord:)

W ogóle 2x HD 4850 to najgorsze z możliwych rozwiązań. Nie mają dwuslotowego chłodzenia, więc ciepłe powietrze, zamiast być wywiewane na zewnątrz, tylko się miesza w środku. Przydałby się wiatrak wiejący bezpośrednio na karty. Najlepiej zainstaluj go na tej siatce z boku obudowy. Taki z możliwie jak największym przepływem powietrza na minutę. O szczegóły pytaj michi'ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale medal to ci się należy;) Zgłaszano nam już tu 100 - 105 stopni, ale 120 to forumowy rekord:)

Łaaa, zaszczycony jestem ja :D:P

Przydałby się wiatrak wiejący bezpośrednio na karty.

Na razie to mam tak ustawiony taki wiatrak co się na biurku stawia :P

BTW: Zainstalowałem Riva Tune, ale jak tego się używa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...