Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

WIELKIE TARGOWISKO OD VANTAGE'A

Polecane posty

Drodzy forumowicze. Uaktualniam targowisko - zachęcam do kupna, tylko u mnie taka oferta! Wysyłam paczki, listy polecone, możliwy odbiór osobisty (Warszawa + okolice).

UWAGA! PO PRZEPROWADZONEJ TRANSAKCJI, ZACHĘCAM DO WYSTAWIENIA MI OPINII (KOMENTARZA), O TU: KLIK!

KOLOR BIAŁY - przedmiot dostępny - do kupienia

KOLOR ZIELONY - przedmiot zamówiony

KOLOR BORDOWY - przedmiot sprzedany (niedostępny)

1. Obudowa ATX (standardowa wielkość); stan bardzo dobry (używana ok. 2 miesiące); 35 zł

ZDJĘCIE

2. Kabel D-SUB; stan idealny (NOWY); 10 zł

ZDJĘCIE

3. Przejściówka DVI -> D-SUB; stan idealny (NOWA); 5 zł

ZDJĘCIE

4. Gra Age of Empires Expansion ZESTAW /EDYCJA PREMIEROWA!!/; stan bardzo dobry; 34 zł

ZDJĘCIE

ZDJĘCIE /książka I strona/

ZDJĘCIE /książka II strona/

ZDJĘCIE /rozkładany informator/

ZDJĘCIE

5. Zestaw 2 DVD (m.in. pełne wersje Ashampoo Burning Studio 2008 i Kaspersky Antivirus 2009!!); stan idealny; 5 zł

ZDJĘCIE

6. Cover DVD CD-Action (spis numerów płyt na zdjęciu niżej); stan idealny; 2,99 zł / 1 sztuka

ZAMÓWIONE NUMERY: -

SPRZEDANE NUMERY: 147, 155,140,150,152,154,157,158,160,161,162,163,164,165

ZDJĘCIE

7. English for International Tourism (Podręcznik); stan idealny (NOWY); 49 zł (cena w księgarni ok. 70 zł!!)

ZDJĘCIE

8. VADEMECUM UCZNIA I STUDENTA (pełen zestaw); stan idealny (nieużywany!); 11 zł

ZDJĘCIE

ZDJĘCIE

9.KSIĄŻKA "KSIĘGA TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY"; stan idealny (nie czytana); 11 zł

ZDJĘCIE

10.ILUSTROWANY PRZEWODNIK "PTAKI" w okładce; stan idealny; 10 zł

ZDJĘCIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 6-10 lipca jestem poza miejscem zamieszkania i najprawdopodobniej nie będę mógł odpowiedzieć na oferty, ale składanie ofert w tych dniach jest jak najbardziej możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

WIELKIE CIĘCIE CEN - OGRANICZONE CZASOWO!!!

W dniach 10-19 lipca 2009 zmianie ulegną wszystkie ceny ww. rzeczy. Spiesz się, bo taka okazja już się nie trafi!

Ceny są uaktualnione w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuję sobie 16.KSIĄŻKA "POWRÓT OJCA CHRZESTNEGO"

Daj info o sposobie płatności i całkowitej kwocie

Może być wpłata na konto (tak by mi było najwygodniej, bo za pobraniem pieniążki potrafią dochodzić 2 tygodnie :/) - nr. konta podałbym na PW dzisiaj po ok. 15 (wtedy będę miał możliwość); jeśli nie, to jakoś się dogadamy, może być nawet za pobraniem (ale wówczas przesyłka będzie droższa). I proszę o przesłanie na PW najlepiej, danych adresowych, na jakie mam wysłać paczkę - i daj też znać, czy może być wpłata na konto.

Biorę 2 coverki DVD nr 140 i 150

Info pisz na Xfire bądź PW

OK wyślę PW.

-------

PS W przypadku Coverków DVD CDA, lub innych rzeczy, które da się wysłać listem poleconym, polecam właśnie taką formę wysyłki, bo jest najtańsza.

Jeśli ktoś chce za pobraniem, to tylko paczka pocztowa i niestety wychodzi to dość sporo drożej. Odsyłam do cennika poczty: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego, ile kosztowałaby przesyłka mouspada od pentagrama, bym ją kupił. Podaj razem ile bym Ci musiał wpłacić na konto, a się zastanowię i podam Ci odpowiedź na PW. Cenę też możesz podać mi na PW albo GG jak Ci wygodniej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Dla wszystkich kupujących - proszę o podanie w tytule przelewu nicka z forum, chyba, że już przelew został dokonany - to jakoś sobie poradzę.

/edit/

Jak na razie doszła wpłata za książkę "Powrót ojca chrzestnego", tak więc tak jak się umówiłem z użytkownikiem, listem poleconym pójdzie za ok. 2 tygodnie (chyba, że to ja coś przekręciłem - wówczas proszę o kontakt i oczywiście czekam na dane adresowe, bo chyba usunąłem PW niechcący, za co przepraszam).

/edit2/

Ponieważ mam kłopoty ze sprawdzeniem konta, w dniu dzisiejszym nie jestem w stanie wysłać żadnej paczki.

/edit3/

Bardzo proszę o podanie danych adresowych (na PW) osoby, która zamówiła numery 147 i 155 (a tak w ogóle to miało to pójść przez Allegro, ale są nadal dostępne)

To samo dotyczy osoby, która zamówiła książkę "Powrót Ojca Chrzestnego" (proszę o podanie danych adresowych).

Dzisiaj na 99% pójdzie list polecony z Coverami 140, 150 (dotyczy FA - część coverów i rzeczy zamówionych było na Allegro);

Przypominam też, że wielkie cięcie cen obowiązuje jeszcze tylko 3 dni (17,18,19 lipca)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie wpłaty wszystkie osoby, które jeszcze tego nie zrobiły - jak na razie wiem, że wpłacono za mousepada i Covery nr. 147,155

/edit/

-Dostałem wpłatę za Cover DVD nr. 147, 155 - dziś wysyłam WYSŁANE

-Mousepad - wpłata zaksięgowana WYSŁANE

-Potwierdzona wpłata za Cover DVD nr. 140, 150 -> wpłata zaksięgowana WYSŁANE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupować u tego pana ( ;) ), wszystko szybko i sprawnie doszło. Płytki zostały zapakowane w sposób "pancerny" nie mam żadnych zastrzeżeń, no może oprócz tego że listonosz był zmuszony mnie obudzić o 10 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...