Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Alien vs. Predator (seria)

Polecane posty

W jedynkę grałem po sieci i mi się strasznie podobało :D przeszkadzała tylko ta zacinająca się broń, a w dwójkę nie grałem zbyt długo (niewiem czemu) ale też mi się podobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Dlaczego nam się podobają tego typu gry? Odp. jest prosta. Mają klimacik, klimacik i jeszcze raz klimacik! Nie wiem dlaczego ale pierwsza część bardziej mi przypadła do gustu od drugiej... ale to już kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc bezapelacyjnie miala lepszy klimat natopisa druga strasznie duzo innwoacjo w stosunku co do pierwszej czesci, ktore usprawnily gre. Dlamnie obie te gry sa dobre i nie stoje po zadnej ze stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg

gra jest spoko jest chyba lepsza od jej 2 części nie wiem dlaczego ale 1 bardziej mi spasowała ale ogulnie warto zagrac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sokar

w 2 nie gralem ale 1 jest swietna szczegolnie multi (namietnie gralem w nia na lekcjach infy w szkole, gra rzadzi, a predator wymiata :D , do tego ten niesamowity kosmiczny klimacik i ladne pomieszczenia (takie mroczne az slinka cieknie, gra mega i tyle wiecej nie mozna o niej powiedzec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Jeżeli chcemy grać Alienem to w tym wypadku duzo lepiej sprawuje sie II czesc gry. W pierwszej to naszej dyspozycji oddawano juz duzego osobnika, a w drugiej gre rozpoczynamy jako maly, pragnacy ludzkiej krwi Alien. I to mnie cieszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyneczka byla bardzo dobra gra, ale w dwojce jak dla mnie nie ma klimatu. W jedynce balem sie kazdego pipnieca na skanerze w dwojce tylko w poczatkowych misjach. Grafa w dojce jest boska, ale i jedynce nic nie brakuje (moze poza slaba jakoscia tekstur).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole jedynke. W dwójce grałem Alienem i Predem, jedynke przeszedłem całą na najwyższym poziomie trudności, odblokowując wszystkie bonusy. W dwójce sie jakoś nie bałem, podczas gdy grając w jedynke kilka razy podskakiwalem na krzesle. W dwójce denerwował mnie nienaturalny dźwięk przy odgryzaniu głowy: tak jak by trzasnal szczękami i nic miedzy nimi nie było. Tak czy siak: The winner is: AvP 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w 1 marinem można było połknąc język ze strachu :D

Oczywiście rządzi pan Xenomorf nim mi się gra najlepiej :) może dlatego że jesteśmy podobnej urody..... W avp1 alien w multiku był łatwy (nawet zbyt) do zabicia ale jeśli ktoś sięnauczył nim grac to hehehe "aaa gdzie moja głowa aaa" :wink: i wszystko jasne, szkoda że 2 mi nie idze bo single misje dla alienka wymiatają (fajna jest 1i2 gdzie szukasz żywiciela)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka i jedynka była dobra, każda część miało to coś w sobie.

W 2 bardziej zainwestowali w fabułe, a w 1 w rozrube:D.

Mi osobiście bardziej podobała się dwójka.

Ale zgadzam się z odpowiedziami po wyżej, jedynka była cholernie sztraszna :!: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie czesci gry sa bardzo dobre i zasluguja na to zeby w nie zagrac... Alien nalzey do tego typu gier, o ktorych sie nie zapomina.

Tak ta gra miała to coś że jak się ją całą przeszło to chkciało się w nią grać dalej.

Szłysałem że AvsP Primal Hunt bardziej przypomina 1 niż 2.

To będzie coś 1 o grafice 2.

Szkoda że jeszcze jej niemam, ciężko ją zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze jak wymiatałem w multi predatorem na lekcji infy. Nie było bata na mnie. Moi kumple zawsze wybierali marines i próbowali mnie dorwać. Ech, to były czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja grałem w 2i bardzo mi sie podobało, a poza tym Xenomorph jest najlepszy!!!

Po oglądnięciu filmu byłem bardzo ciekaw jak to jest być obcym i teraz już wiem :twisted: !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Klimat, klimat, klimat!!!!!

Strach!!!! Ciemności!!!!!

NAjbardzoej straszna gra w jaką grałem. Oczywiście mówię o AvP2.

Chyba jedynka była straszniejsza (IMO).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...