Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Age of Mythology

Polecane posty

Gość kamil_bbg

gra jak dla mnie bez minusuw ale oczywiscie moze sie komus jakis minus nawinąc jego sprawa gra u mnie ma 10/10 ;) zachęcam do gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał

Tu bym polemizował. AoM nie przypadł mi do gustu. Co to za frajda wziąść 30 katapult, odpowiednio się ustawić i ładować ile wlezie. Wniosek: bohaterowie są niepotrzebni. Ogromnie spodobał mi się system bogów i czarów. Bardzo oryginalne. Zaś kampanie totalnie się nie udała. Śmiem powiedzieć, że w dodatku są bardziej emocjonujące.

Moja ocena to -8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg
Tu bym polemizował. AoM nie przypadł mi do gustu. Co to za frajda wziąść 30 katapult, odpowiednio się ustawić i ładować ile wlezie. Wniosek: bohaterowie są niepotrzebni. Ogromnie spodobał mi się system bogów i czarów. Bardzo oryginalne. Zaś kampanie totalnie się nie udała. Śmiem powiedzieć, że w dodatku są bardziej emocjonujące.

Moja ocena to -8

przeciez pisałem ze komus mogom sie nawinąć minusy moja ocena pozostaje bez zmian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna giera, ale niestety za droga :(

ze świetnymi rzeczami zwykjle tak jest:)

a co do gry to ma u mnie 11/10, jak zacząłem w nia grac to nie moglem sie oderwać!przez to mam teraz kiepskie oceny w gim :(

ale gra jest SUPER!!! POLECAM :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale słyszałem że gierka wymiata choć jest ciut krótkawa.

klucilbym czy jest ciut krotkawa jest tam jest chyba 21 leveli w kampanni a mozna grac na skirmiszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale słyszałem że gierka wymiata choć jest ciut krótkawa.

klucilbym czy jest ciut krotkawa jest tam jest chyba 21 leveli w kampanni a mozna grac na skirmiszu.

Mój kumpel przeszedł ją w pare dni - o czymś to świadczy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale słyszałem że gierka wymiata choć jest ciut krótkawa.

klucilbym czy jest ciut krotkawa jest tam jest chyba 21 leveli w kampanni a mozna grac na skirmiszu.

Mój kumpel przeszedł ją w pare dni - o czymś to świadczy 8)

O tym ze ludzie z racka sa wybitnie uzdolnieni jesli chodzi o gry ;) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoM jest ok, ale teraz juz jest Rise of Nation, ta giera jest SUPER, zagrajcie. :lol:
Mi akurat bardziej przypadła do gustu ta pierwsza - zdecydowanie lepszy klimat, no i jest po prostu wciągająca, a to chodzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wypas jak sie do niej siadałem to nie mogłem sie oderwać, oczywiście przeszedłem ale nie uważam że jest krótka jest w sam raz w kampanii mamy chyba 32 misje. Powiem nawet że gra jest lepsza od WarCrafta 3 i AoE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tagrze bardzo się podobała i swego czasu dużo w nią grałem...

Posiada ładną grafikę, miłą dla ucha musykę, specyficzny klimacik i wogóle bardzo fajna gierka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...