Skocz do zawartości
Plesnior

Spyro The Dragon (seria)

Polecane posty

Czy ktoś zna, lub pamięta tę serię o fioletowym smoku imieniem Spyro? biggrin_prosty.gif (PS1 tak propo)

Jak ktoś grał w Crash'a to napewno znał jego konkurenta wink_prosty.gif Świetne levele, dobra fabuła, oraz to coś co kazało grać do końca biggrin_prosty.gif Ostatnie części wydane na PS2 to już nie za bardzo to samo... Jedynie najnowsza część ma coś z Spyro... klimat tzn.smile_prosty.gif

Co wy powiecie o tym małym smoku? biggrin_prosty.gif

p.s

Zapraszam na moją stronę poświęconą tej serii...

KOD

www.spyroworld.cba.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam na psx piraty-wstyd się przyznać,ale byłam wtedy dzieciak i nie za bardzo wiedziałam,że robię źle,poza tym nie kupowałam tylko dostawałam od ojca..

Za to na ps2 mam wszystkie dostępne tytuły,oczywiście oryginalne :D

Uwielbiam grać w Spyro :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się miło gra. Szczególnie w czasie przerwy podczas jakiegoś przydługawego rpg. Taka miła odskocznia :)

Skończyłem całą trylogię na psx. Na ps2 jeszcze nie grałem. Plansze przechodziłem najstaranniej jak mogłem, by wyzbierać wszystkie klejnoty. Wtedy są ciekawe zakończenia. Najbardziej mnie rozbawiła trzecia część, gdy dotarłem do deskorolki. Normalnie prawie jak Tony Hawk XD

Polecam każdemu niezależnie od wieku. Prosta, relaksująca gierka ze szczyptą humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

Moja ulubiona gra na PSX :) Co prawda nie mam teraz okazji "odswiezyc" sobie tej serii, poniewaz nie posiadam juz mojej starej konsoli SONY. Najwiecej czasu spedzilam przy 3-ciej czesci, ktora stala sie moja ulubiona ;> Moge smialo powiedziec, ze jest to gra mojego dziecinstwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to będzie grane na XBO :D pamiętam jak pierwszy raz w to grałem za dzieciaka....eh, to były czasy :D  specjalnie za remaster SPyro i Crasha ps4 nie kupie, ale skoro mam xboxa i wyjdzie tez na niego, to z przyjemnością sobie przypomnę :)

Edytowano przez konio52
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, seria, która przypomina mi skąd mi wzięła się pasja do grania. Pominę już Croca, Gexa, Crasha, Raymana, Sir Fortesque (MediEvil) i inne, ale takie gry mnie kształtowały, zanim kupiłem PC (zaczynałem konkretniej grać na PSX i automatach). Gry, które były na każde zawołanie (wtedy władały bardziej wyobraźnią w szkole niż umiejętnościami), ale były. Platformówek w stylu Spyro nic i nikt nie podrobi. Tego się nie da. To klasyka. No ale mamy remaster, który urywa kulki gdzie trzeba i mam nadzieję podczas rozgrywki będzie to robił. Ech, co to za były czasy, kiedy byłem 15letnim szczylem i miałem wszystko gdzieś, grając w takie platformówki, nie przejmując się właściwie niczym. Mam nadzieję, że już jak zdecyduję się na tę PS4, to ogrywając remastery Crasha i Spyro, poczuję chociaż cząstkę tego, co było za "łepka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun Spyro uwzględnia nowe platformy (Switch i PC) ale przy wersji na Switcha jasno jest określone że obecna gra nie prezentuje tej właściwej wersji dla Switcha. Wersja na hybrydową konsolę będzie miała ograniczenia graficzne. Premiera wyznaczona na 3 września.

---------------------------------------------------------------------

Wersje pudełkowe na Xbox One i PS4  nie zawierają na dysku kompletnej trylogii i należy podczas instalacji pobrać uaktualnienie.

---------------------------------------------------------------------

Wymagane uaktualnienie o rozmiarze 8.7GB potrzebne do uruchomienia gry w trybie "offline i online" przy zakupie wersji pudełkowej na Switcha. Uaktualnienie jest konieczne do uruchomienia gry, zawiera pliki podstawowe wymagane do działania gry.

---------------------------------------------------------------------

Wersja na komputery ma problem z nieprawidłowym oświetleniem. Oświetlenie jest zbyt ciemne, a detale jak ziewanie ogniem są uproszczone to sprawia że konwersja wygląda gorzej niż na PS4 Pro.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga odsłona z kolekcji Spyro Reignited Trilogy ukończona. Tym razem, aby ukończyć poziomy na 100% trzeba się bardziej pomęczyć, bossowie są trudniejsi niż w jedynce, zaś kamera bardzo mi przeszkadzała w ostatnim, finałowym pojedynku. Arena jest dosyć spora, musisz się oprócz unikania ciosów oglądać za kulkami mocy, zaś ciamajdowaty łowca potrafi często je rzucić pod nogi bossa. O ile poziomy na maksa zaliczyłem, to nie zdobyłem wszystkich punktów umiejętności. musze przyznać, że z powodu tego, że drugi i trzeci boss są trudniejsi do pokonania, zaś czasy w wyścigach nie tak łatwo wykręcić poniżej pewnej granicy.

Zacząłem wczoraj trzecią odsłonę, tutaj kierujemy oprócz Spyro kangurzycą, zaś etap z deskorolką bardzo mi się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...