Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jojok21

GTA: Chinatown Wars

Polecane posty

Nintendo na swojej konferencji zapowiedziało GTA: Chinatown Wars (nazwa tematu błędna, pewna witryna mnie w błąd wprowadziła tongue_prosty.gif ) na Dual Screen'a! To świetna wiadomość.

Gra będzie się toczyć w Liberty City. Tyle wiadomo. Nic więcej opróćz loga nie pokazano.

Źródło: www.polygamia.pl i widziane na konferencji Niny na żywo smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, osobiście DS'a nie mam, ale dwie rzeczy mnie ciekawią:

1) Jak wykorzystają dotykowy ekranik.

2) Skoro gra ma w tytule China Town, a akcja ma się toczyć w Liberty City, to mają zamiar ją ograniczyć do jednej dzielnicy (z tego co widziałem w GTA IV w dodatku nie zbyt dużej)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na dolnym jak w gta:sa przymierzanie do czegoś z celownikiem. Ale coś podejrzewam że może zdarzyć się tak że jak się zaczną brać za to gta to po drodze może wyjdzie Nintendo Dual Screen 2 i akurat trafi na niego lub tak z robią jak z nie którymi grami na gada... pełne 3d ma mały horyzont a i tak się tnie albo zamiast niektórych bohaterów są sprity i to z poważnymi przerzutami choroby o nazwie pikseloza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się nie robi? W każdym razie gra na pewno dobrze się sprzeda przynajmniej w Japonii, bo oni w szczególności lubią fikuśne gry o grafice sprzed kilku lat na konsole Nintendo, które na marginesie jak dla mnie też normalne nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad GTA:CW. I stwierdziłem że warto będzie ją kupić i DSa. Dlatego czekam na recenzje tej gry jak będzie pozytywna to ją kupię. I mam nadzieje że się miliłem pisząc wszcześniej że gta w 2D już by mnie nie ruszyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny ekran w Ds będzie wykorzystywany przez GTA:CW jako coś w stylu komórki z GTA4. Mam przynajmniej taką nadzieje. Przestańcie się kłócić jaka konsola jest lepsza i co oznaczają debilne i nienormalne bo się offtopic zaraz zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zakończyliśmy ponad dziesięć dni temu... Poza tym pomysł z komórką nie wydaje mi się najlepszy, dużo lepiej widziałbym opcje mapy, na której np można by "dłgupisikiem" zaznaczać punkty do których chcemy dojechać, taki GPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to? Imho po prostu świetne, napaliłem się okrutnie na tę gierce :> Jednak będę czekał do wakacji, potem może się uda DSi kupić, a jak nie to bankowo Lite. Pozycja obowiązkowa dla osób które uważają GTA 2 za najlepszą, lub prawie najlepszą część serii ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Kagex, wideło zaiste zacne, już poprzednie gameplaye z GTA:CW wyglądały obiecująco... Kolejny powód, by rozważyć zakup owego handhelda - ale podobnie jak ty wstrzymuję się do wakacji (primo - DSi, secundo - znany będzie realny stan mojego budżetu ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po premierze USA (nie wiem kiedy jurop), na jutubie zalęgło się dużo świeżych filmiorów z gameplayem. Jak patrzę na grę z boku, to jest dobrze. Nie mogę się doczekać kiedy sam w to będę ciorał :) Btw. Pojawiło się wieelu cwaniaków którzy pościągali emulatory, rom i rozpoczęli grę. Wstyd mi za takich ludzi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kagex - gra już jest od 20 marca w Polsce.

Cóż mogę powiedzieć. Gra jak najbardziej zasługuje na wysokie noty jakie zbiera, jeden z najlepszych tytułów na DS'a.

Graficzka to miodzio, w ruchu wygląda znacznie lepiej. Misje ciekawe, zróżnicowane, nie za długie. To naprawdę zadziwiające jak panowie z R$ upchneli te wszystkie rzeczy do małej konsolki. Jest naprawdę mnóstwo zajęc pobocznych, czuc, że miasto zyje. Poniżej cytaty z moich wypowiedzi w innym miejscu:

Mamy naprawdę spory ruch uliczny, przechodniów rozmawiających przez telefon, gadających ze sobą, a nawet fotografujacych zabytki. Na miejsce pożaru przyjeżdża straż pożarna i go gasi. Gdy ktoś w pobliżu zostanie ranny pojawia się karetka, wskrzeszając zmarłych do życia ;) Policja goni nie tylko nas, często widzimy też pogonie za innymi przestępcami, wypadki drogowe itp. itd. Przykładów mógłbym wymienić mnóstwo, miasto naprawdę żyje!

Misje poboczne od przechodniów, misje w ramach taxi, villigante, straży pożarnej i karetki, wyścigi (równiez gokartowe), kupowanie posiadłości (o tak, tego czego brakowało w GTA IV), handel dragami (o tego też nie było w IV!) pełniący zresztą bardzo istotną rolę i dający największy zarobek w grze. Jest nawet gra w zdrapki (4 typy, możemy wygrać posiadłość, kasę, żarcie lub broń), czy też tzw. czaszki znane z GTA I i II (czyli zabijamy w określonym czasie jak najwięcej członków gangu przy pomocy np. wyrzutni rakiet, piły mechanicznej), zbierałki w postaci 100 kamer do zniszczenia

Około 100 różnych aut i łodzi. Każde prowadzi się nieco inaczej, są też helikoptery, ale nie możemy nimi bezposrednio sterować.

Należy dodać, że oprócz tego wszystkiego jest również GPS, jest powtarzanie misji, które już przeszliśmy w dowolnej chwili, są wszelkie statystyki, trofea/osiągnięcia za postępy, unikalne skoki, na pewno coś i tak pominąłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, patrząc okiem posiadacza PSP GTA Chinatown Wars wygląda śmiesznie w porównaniu do takiego VCS. Ale nie mówię, że jest złe. Musiał bym zagrać, żeby wydać ostateczny werdykt. Widać są mini gierki co może być fajnym dodatkiem.

Czekam, aż kumpel sobie kupi i wtedy wyrażę ostateczną opinię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...