Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie (seria)

Polecane posty

Gość Kasperoo
Grałem tylko w powrót króla.I było super ale tego raczej nie znam.

To raczej (tak mi się zdaje - widziałem tylko przez chwilę w jakiejś gazecie w Empiku) - taki Shogun w świecie Śródziemia - o wiele lepsze niż Powrót Króla - z pewnością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Było chyba w nowym Clicku ...albo numer wcześniej - wiem, że screeny potrząsnęły moimi oczami. Nareszcie jakaś pożądna gra powstanie. Aha - kilka dni temu wyszła nowa gra osadzona w świecie Władcy - Wojna o Pierścień (może by tak kabura założył nowy topic :) Gra jest w stylu Warcrafta III :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Jedno jest pewne - a raczej musi być pewne - tej gry nie można zepsuć. Bo inaczej będę zmuszony pojechać do proucenta gry i podarować mały prezencik noworoczny (hmm może taki wielki, drewniany wałek ? :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - a raczej musi być pewne - tej gry nie można zepsuć. Bo inaczej będę zmuszony pojechać do proucenta gry i podarować mały prezencik noworoczny (hmm może taki wielki, drewniany wałek ? :) )

Lepiej samodetonujący się prezencik.....................

Screeny robią pozytywne wrażenie, oby ta gra nas nie zawiodła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Spoko, ta gra jeszcze nie wyszła. Jedno ze zdań w zapowiedzi Lord of the Rings: Battle for Middle-earth (CDA Numer 1/2004) brzmi: "(...) Jestem pewny, że lato 2004 spędzimy w Śródziemiu". To chyba wystarczy za wyjaśnienie. Trzeba na Lord of the Rings: Battle for Middle-earth jeszcze poczekać . Ale lepiej czekać żeby autorzy dopracowali tą grę w 100% i wyszedł prawdziwy hit. A na taki się zapowiada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sateLITE_11
A o WOTR bylo cos w cd-action? Byla chyba zapowiedz, ale recenzji nie pamietam.

Recka jest w najnowszym numerze ;)

a The Battle of Middle-Earth jeszcze nie ma, chyba w cuda wierzycie... Premiera gry jest datowana na jesień tego roku, więc jeszcze troche poczekamy, a gra zapowiada się miodnie:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bonus disc dołączonym do 2 płytowego wydania WP Dwie wieże był taki filmik, który prezentował moc programu generującego wielkie bitwy, to wyglądało jak jakaś gra z cyklu Total War! Ten program po odpowiedniej przeróbce będzie pewnie sużył jako engine gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię tych wszystkich RTS'ów osadzonych poniżej WWII, tak naoglądawszy się filmów z produkcji mam ją wciągniętą na prywatną listę oczekiwanych pozycji. Jakktoś nie widział to polecam - na GamersHell jest kolekcja tylko trzeba mieć dobre łącze do filmy po 100 MB mają. Hehe skoro temat powstał to może w XIII coś więcej będzie oniej (temat numeru?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc ostatnio we wrocławskim empiku prawie zawału dostałem - wchodzę, patrzę a na środku stoi taki duży trójkątny karton z grami EA. No spoko z jednej strony leżą sobie NFS-y, z drugiej nowe MoHy a z trzeciej już zarezerwowane miejsce na LOTR: Battle for the MiddleEarth. Niestety sprzedawca nie wiedzial kiedy się w końcu zapełnią te półeczki :cry: . No ale z tego co pamiętam to na stronce EA podali jakąś datę przed 20 grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wątpie, że mi się będzie podobała (ta gra)! A oto powody:

- Oparta na (IMO) badziewnym filmidle (chyba nie ma takiego wyrazu, ale filmem tego nie nazwę)

- Przywoływanie Balrogów/Entów :) tu już nie wiadomo - śmiać się czy płakać? Magia w świecie Tolkiena to nie przywoływanie potworów, strzelanie błyskawicami, lewitacja, ogniste kule i tak dalej...

- Kolejny taki sam jak setki innych RTS tyle, że z innymi jednostkami

ps

A widział/grał ktoś w The Third Age na konsole? Tandeta na maksa! Jakaś kobieta (!) Rohirrimów uderzyła chyba z miecza Trolla Jaskiniowego, a ten upadł :D:D:D!!! No i jak zwykle - magia postrzegana jako błyskawice, kule ognia, pioruny, sztorm, wodę itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że mi sie spodoba, zawsze lubiłem wszelkiego rodzaju RTS. A zwłaszcza że jest oparty na filmie który zaś opary jest na kultowej książce. Film jakiś super nie był więc mam nadzieje że przynajmniej gra bedzie lepsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijek- ten Trol to pikuś. Ja malo ze śmiechu nie padłem, jak ten Gondorczyk (pieszo) powalił mieczem Mumakila albo rozwalił Witch Kinga na Fell Beascie. No i jeździec Rohanu (bez konia) walczący halabardą.

Co do BfME: Entyów chyba nie bedzie sie przyzywac a produkować ( :shock: :shock: ) i bedą jednostkami w armi Rohańskiej ( :shock: :shock: :shock: ). Juz to widze: hordy Entów ganiające po Helmowym Jarze. Twórcy BfME i Third Age zrobili ze świata fantasy jeszcze większe fantasy.

Odwiedziłem oficjalna stronę gry. Wiadomo już, że w trybie multiplayer złonkowie drużyny (oprócz Froda i Sama) zasilą pulę bohaterów Rohanu i Gondoru. Aragorn, Legolas oraz Gimli zasilą Rohan a Gandalf i Boromir zasilą Gondor. Osobna sprawa to Merry i Pippin. Otoż na stronie chyba jest błąd, gdyż wyglada to tak, ze Merry bedzie walczył po stronie Gondoru a Pippin po stronie Rohanu. Nie było przypadkiem na odwrót?

Trit - BfME i Rome to dwie różne gry i należace do oddzielnych podgatunków. Gra ze stajni EA będzie tylko RTSem, moze i udoskonalonym ale nadal RTS- em. A Rome to strategia, chociaż Eld uznał inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozy - Twoje nadzieje nie do konca chyba są słuszne (co nie znaczy, że sam takich nie mam) - poprosiłem Ghosta o ten topic, bo zaczęto komentować grę w topicu o Rome.

Co do filmu - IMO film był bardzo dobry, żadko zdaza się tak dobra adaptacja ksąiżki, zwłaszcza tak dobrej ksiazki. Ale nie o tym ma tu być mowa.

Jezeli chodzi o Entów, to wydaje mi się, że raczej nie bedą produkowani, a będą po prostu na danej mapie albo do dyspozycji gracza albo jako żyjace własnym zyciem istoty "dobrej strony". Nie wiem, czy ktoś z Was widział reportaż na HYPER'ze, ale spacerujący ent, który wpadł na oddział orków wygladał po prostu wspaniale. I zachowywał się świetnie, jeżeli to była sztuczna inteligencja (która pokazywana na innych fragmentach również prezentowała się znakomicie), to to nie bedzie po prostu kolejny zwykły RTS, a mały przełom. Nie ma sensu porównywać tej gry do Rome - to są inne gatunki. Nie mozna tego porównać. Wracajac do HYPER'a i prezentacji gry. Świetnie wyglądały też reakcje postaci na różne zdarzenia. Inny nieco niz zwykle ma być system rozbudowy bazy, budynki bedą zdobywać doświadczenie i w ten sposób produkować coraz lepszych żołnierzy (lub tych samych co przed tem, ale taniej), tak więc starsze budynki bedą bardziej wartościowe. To zaś powoduje małe zmiany w taktyce itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...