Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szaitis

!!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT !!!

Polecane posty

Zasady zakładania tematów w tym dziale.

Zanim założysz nowy temat sprawdź czy do tej gry już taki nie istnieje. Jeśli istnieje dopisz się do niego. Jeśli nie istnieje załóż nowy temat ( ale tylko wtedy! ). Tematy, które będą powtarzały już istniejące zostaną zamknięte.

Nowy temat powinien w tytule zawierać informację jakiej gry dotyczy. Nie zakładajcie tematów pod tytułem np. "pomoooocy!!!" czy "problem z kasą". Założenie jest takie, żeby każdy forumowicz widząc tytuł nowego tematu na głównej stronie tego działu mógł się zorientować jakiej gry on dotyczy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update

Wiecie cos moamentami to sie ma juz Was dosc :). Tyle razy bylo mowione, ze watki o spoleszczeniach gier beda zamykane... dlaczego to juz bylo tez tlumaczone 100 razy. Dlatego od teraz kto zalozy watek o temacie spolszczenie gry XXX dostanie atomatycznie OSTRZEZENIE w skrajnych przypadkach bedzie to BAN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update do regulaminu.

Ostatnimi czasy nasiliło się znacznie zjawisko wypisywania przez niektórych z Was kilku postów jeden pod drugim - rekordziści potrafili stworzyć nawet cztery, pięć postów po kolei. Ponieważ zauważyłem u siebie niepokojące objawy w postaci odruchów wymiotnych kiedy po raz setny jestem zmuszony pisać zdanie "NIE PISZ POSTÓW JEDEN PO DRUGIM, KORZYSTAJ Z OPCJI "ZMIEŃ", ONA NIE GRYZIE", które co gorsza zostaje zwykle kompletnie zignorowane, postanowiłem zadbać o swoje zdrowie i usprawnić sobie pracę.

W związku z powyższym uprzejmie informuję, ze od dnia dzisiejszego posty jednego autora napisane jeden pod drugim będą bezwarunkowo kasowane bez względu na treść w nich zawartą i bez słowa wyjaśnienia z mojej strony. Posty wszystkich zdziwionych w stylu "hej, tu były moje posty, co się z nimi stało, żądam wyjaśnień" itp. będą świadczyły o nieznajomości niniejszego regulaminu i jako takie również będą kasowane.

Użytkownicy wykazujący szczególny upór w pisaniu "łańcuszków postów" pomimo kasowania (tzw. użytkownicy niereformowalni) będą karani ostrzeżeniami a jeśli i to nie przyniesie rezultatów - banem.

I przy okazji jeszcze jedna sprawa :

Zawsze wychodziłem z założenia, że (jak to kiedyś ładnie napisał RoZy) nie muszę mieć napisane na sklepie, że nie wolno w nim kraść abym wiedział, że po prostu nie wolno mi tego robić. Byłem przekonany, że jest to jasne dla każdego logicznie myślącego człowieka ale maile i bluzgi via gg, które otrzymuję ostatnimi czasy pozbawiły mnie tego przekonania. Argumentem wszystkich "pokrzywdzonych" przeze mnie ostrzeżeniem jest : "w regulaminie nie było napisane, że nie wolno mi pytać o cracka". Ponieważ tłumaczenie każdemu z osobna, że "okradanie innych jest be" przypomina walkę z wiatrakami wolę pozbawić wszystkich ewentualnych bluzgaczy ich argumentu.

Tak więc informuję wszystkich :

- za pytania o pirackie wersje gier, cracki, prośby o udostępnienie numerów seryjnych gier itp., itd. pytający otrzymuje natychmiast poważne ostrzeżenie. Drugie poważne ostrzeżenie za to samo = ban.

- za udzielanie pomocy pytającemu o piraty, "uczynny" użytkownik otrzymuje poważne ostrzeżenie. Drugie poważne ostrzeżenie za to samo = ban.

- za udostępnienie na forum linków do stron z pirackim softem (cracki, seriale, pełne wersje płatnych gier i programów), użytkownik otrzymuje natychmiastowego bana.

Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już jasne i nikt nie będzie miał wątpliwości za co dostał ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update regulaminu (do wszystkich mających problemy z działaniem gier)

Jeżeli prosicie o pomoc dotyczącą złego działania czy też nie działania jakiejś gry podawajcie od razu konfigurację swojego kompa, sterowniki sprzętu oraz zainstalowany system operacyjny. Nikt tu nie jest jasnowidzem i niewiele można Wam pomóc jeżeli ograniczycie się do lakonicznej informacji typu "gra nie chce się uruchomić", "nie działa mi dźwięk" itp., itd. Jeżeli naprawdę oczekujecie pomocy postarajcie się podać maksymalnie dużo informacji aby ułatwić zadanie osobie, która stara się Wam pomóc i aby nie musiała ona domyślać się i zgadywać co może być przyczyną takich a nie innych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie update, ale przypomnienie. Proszę przeczytać poprzednie posty w tym temacie i zacząć się do zawartych w nich reguł stosować. Dla własnego i cudzego dobra. Przypominam, że zakładany temat powinien zawierać tylko nazwę gry. Bez dopisków w stylu „pomocy”, „problem z grafiką”, „szukam patcha”. Obowiązuje zasada: jedna gra = jeden temat. Najpierw należy sprawdzić, czy nie ma już tematu o danej grze, jeśli nie ma, to można założyć nowy. Bez dopisków w stylu jaki podałem, gdyż potem następni się tłumaczą, że w poprzednim temacie było napisane „z Extra Klasyki”, a oni mają z „SuperSellera”. Na dzień dzisiejszy poprawiłem tytuły tematów, aby były prawidłowe. I proszę się tego trzymać. Wam będzie łatwiej znaleźć odpowiedni temat, nam oszczędzicie roboty. W innym przypadku zawsze można temat skasować, a nawet „nagrodzić” założyciela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatnio namnożyło się tematów w stylu ?Szukam symulatora?, albo ?Polećcie mi RTS-a?, postanowiłem to trochę unormować. Jak już niektórzy z userów przytomnie zauważyli istnieje temat http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=9475 Prosiłbym o zadawanie pytań tam, gdyż w końcu też jest to pytanie o tytuły gier. Pozwoli to z jednej strony na ograniczenie chaosu na forum, z drugiej zapobiegnie znikaniu postów użytkowników. Pojedyncze tematy zwykle wygasają po kilkunastu postach, a gdy ?stracą aktualność? są usuwane, czyli posty giną. Pisanie w jednym dużym temacie temu zapobiegnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...