Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Risen (seria)

Polecane posty

Już czekam na Risena coś czuję że to będzie wielka gra.Piranha jescze,nigdy mnie nie zawiodła nawet przy gothicu 3

wielu ludzi narzekało a mi gra po prostu,bardzo się podobała i spędziłem przy niej dużo miłych chwil.Mam nadzieję

że twórcom,nie zabraknie zapału i będą mieli kilka dobrych pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na te grę bardziej niż na G4. Chciałbym w tej grze takiego klimatu jak miała jedynka i świetnej fabuły, powrotu do podziału gry na rozdziały i... cóż właściwie to tyle. Mnie tez Piranie nie zawiodły przy dwóch pierwszych grach(co do trojki...to się okaże) i liczę ze to będzie hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Piranhie wykreują taki świat jak w Gothicu: klimatyczny, wykreują takie postacie jak Milten, Diego, Lester. I ważne żeby tym razem zoptymalizowali silnik graficzny. Arcania już się dla mnie nie liczy. Skoro stawiają na grafike to dziękuje.

Silverboy>wyczytałemw CDA i paru innych pismach, wiadomo że po raz kolejny wcielimy się w bezimiennego, ale już nie tego samego co w gothicu i wylądujemy na nieznanej, pełnej magi, dzikich stworów wyspie. Zapowiada się bardzo ciekawie, już się nie moge doczekać

>>gdyby ta wyspa była taka klimatyczna jak w jedynce i dwójce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby Piranhia stworzyła to co zawsze w Gothicu grało pierwsze skrzypce, czyli to co pisze powyżej KLIMAT.

Co do podziału na rozdziały mi to do szczęścia nie jest potrzebne i obojętne mi jest czy taki podział zastosują w Risen czy nie, ale w CDA pisze że będzie. Co do głównego bohatera w CDA pisze że jest narazie bezimienny i może się to zmienić. Szkoda że nie będzie można jeździć na koniu ani na niczym innym. Czytałem (znowu w CDA a jak :)) że ścieżka dźwiękowa jest bardzo podobna do tej z Gothica 3 uważam to jako duży plus gdyż zawsze podobała mi sie muzyka ze wszystkich Gothiców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem Gothica nigdy nie byłem tak więc i na ten tytuł nie czekam z wypiekami na twarzy chociaż z ciekawości zajrzałem na jakąś stronkę internetową i coś tam poczytałem ^^ Parę nawiązań do Gothika ma jak chociażby znów bezimienny bohater i całkowity brak procesu jego kreacji... Aczkolwiek kto wie, jak gra wyjdzie nie omieszkam na własne oczy zobaczyć jaki to tytuł :P Aha, bezimiennych może być wielu ale prawdziwy jest tylko jeden jak mówi jeden z Tip100Maniaków CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jedno jest...W którym z CDA pisali zarys historii w Risenie i Piranie chyba wybrały dla Risen zakończenie Gothica 3 po stronie Adanosa.

Pomyliłeś chyba gry, Risen nie ma nic wspólnego z Gothikiem 3, wogóle w tej grze ma być całkiem nowy świat w którym nie będzie już Beliara,Inosa ... ani orków, tak czytałem że w tym świecie nie będzie naszych milusińskich z Gothica :( Ta gra ma mieć tylko rozwiązania podobne jak w Gothicu, a fabuła oraz postacie mają być całkowicie inne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jedno jest...W którym z CDA pisali zarys historii w Risenie i Piranie chyba wybrały dla Risen zakończenie Gothica 3 po stronie Adanosa.

Pomyliłeś chyba gry, Risen nie ma nic wspólnego z Gothikiem 3, wogóle w tej grze ma być całkiem nowy świat w którym nie będzie już Beliara,Inosa ... ani orków, tak czytałem że w tym świecie nie będzie naszych milusińskich z Gothica :( Ta gra ma mieć tylko rozwiązania podobne jak w Gothicu, a fabuła oraz postacie mają być całkowicie inne ;)

No tak Silver Boy ma rację w grze będą zupełnie inne postacie, miejsca i fabuła ale mam nadzieję że gra

będzie w stylu gothica.Przydały by się jeszcze żeby były rozdziały, bez tego kompletnie można się pogubić

w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś chyba gry, Risen nie ma nic wspólnego z Gothikiem 3, wogóle w tej grze ma być całkiem nowy świat w którym nie będzie już Beliara,Inosa ... ani orków, tak czytałem że w tym świecie nie będzie naszych milusińskich z Gothica :( Ta gra ma mieć tylko rozwiązania podobne jak w Gothicu, a fabuła oraz postacie mają być całkowicie inne ;)

Chodzi mi o to, ze zarys historii jest trochę podobny do zakonczenia G3 po stronie Xardasa. W CDA było mniej więcej coś takiego, ze jakiś mag wygnał bogów ze świata ludzi. W G3 takie coś było chyba po tym jak się pracowało na koniec dla Xardasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny bohater bez wątpienia dodawał, klimatu całej gry dlatego wierzę że Risen będzie takim dzieckiem gothica.

Różne bugi za bardzo nie przeszkadzały mi w grze i jeżeli,piranha nie postara się o ich usunięcie to się nie pogniewam.

Grunt żeby zrobili dobrą i ciekawą grę choć trochę podobną do gothica wierzę w piranie i mam nadzieję że powtórzą sukces gothiców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co im z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że stworzą całkiem nowy świat (postacie, potwory, miejsca), ale pozostawią to co było w Gothicach najlepsze. Mam nadzieję, że na rzecz grafiki nie zapomną o najważniejszym czyli klimacie, fabule, grywalności. Jeśli udałoby im się stworzyc klimat taki jak w jedynce to powinien byc murowany hit ( w końcu jedynka była świetna mimo bugów i sterowania). Poczekamy to zobaczymy co nam Piranie przygotują :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mam nadzieję, że twórcy gry tak samo jak na grafice skupią się na wymyśleniu dobrej fabuły, ciekawych NPC, stworzeniu klimatu itd. Bo widziałem wiele pięknych gier, w które nie jestem w stanie grać, a widziałem kilka które straszą grafiką, a do dzisiaj potrafię się w nie zagrywać ( ekstremanlny przykład - Football Manager - trudno tu mówić o jakiejkolwiek grafice, a tytuł ma miliony fanów na całym świecie - dobry przykład dla twórców gier, jakby każdy tak skupiał się na szczegółach, świat byłby piękny :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Piranhie wykreują taki świat jak w Gothicu: klimatyczny, wykreują takie postacie jak Milten, Diego, Lester. I ważne żeby tym razem zoptymalizowali silnik graficzny. Arcania już się dla mnie nie liczy. Skoro stawiają na grafike to dziękuje.

Znowu grafika. Dlaczego na nią zwracamy taką uwagę? A może RISEN będzie miał i grywalność, i grafikę. Chociaż wątpię. Ostatnio nie wyszła ANI JEDNA gra, która to miała. Szkoda. A co do samego Risena to narazie można gdybać. Stawiam na fajną grafikę i tylko dobrą grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu grafika. Dlaczego na nią zwracamy taką uwagę? A może RISEN będzie miał i grywalność, i grafikę. Chociaż wątpię. Ostatnio nie wyszła ANI JEDNA gra, która to miała. Szkoda. A co do samego Risena to narazie można gdybać. Stawiam na fajną grafikę i tylko dobrą grywalność.

No cóż ludzie są wzrokowcami. :)

Ja tam wolę fabułę nad grafikę (szczerze mówiąc niewidzę zbytnich różnic w postępach graficznych od czasu F.E.A.R'a. Błogosławieństwo :)) ale jak ma mocno niedzisiejszą grafikę potrafi mi to nieco zepsuć zabawę. (ale jeśli gra była ładna jak wyszła i się zestarzała to nie mam nic na przeciwko vide Gothic 1 i 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na świeże dzieło Piranii. Świat w Gothiku był rewelacyjny ale można przeżyć coś innego ale równie dobrego bo inaczej mogło by się znudzić. Mogli by zrobić trylogię tego Risena...taką wielce przemyślaną aby miała ten niepowtarzalny klimat, w Gothicach była to wręcz poezja. A gothic 3 wcale nie jest zły, jestem w trakcie grania i jest świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej ciekawi... (a co :) ) płeć bohatera. tak! płeć. w trailerze widać (wszyscy wiemy co)... kobieta dobiega do strażnika, dialog, i ten przykłada jej miecz do gardła. dalej: kobieta zostaje wtrącona do wiezienia lub ktoś ją "zaczarowuje", wyrzucają ją gdzieś w głąb buszu (bez skojarzeń) kobieta budzi się i zapomina wszystko?

z tego co znalazłem nigdzie nie jest jasno podane, że będzie to mężczyzna. wiem, wiem. to głupi pomysł, ale w jednym z wywiadów PB powiedziało, że stawia na oryginalność, a co? to nie jest oryginalne? kobieta jako bohater wielowątkowej fabuły?

EDIT: w końcu ile jest gier, w których bohaterami są kobiety? no raczej niezbyt wiele, w porównaniu do mężczyzn. osobiście chętnie bym pograł Bezimienną :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...