Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Bully: Scholarship Edition

Polecane posty

No właśnie raczej 'nie wyszła'. Nic mi nie wiadomo o tym, żeby gra miała być w Polsce wydawana w najbliższym czasie. Także chyba temat bez sensu, bo dotyczy konsol, a tu o grach na PC rozmawiamy, nie?

'

Był news, że wydadzą wersję PC. Ogłoszono to przy okazji infa o piecowej wersji GTA "nigdy-nie wyjdzie-na-PC" IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Wirtus i Empik - nie ma nawet opcji aby choćby złożyć pre-order na wersję PC (a w Empiku wersja na X0 chyba jest niedostępna :P ) więc o LEGALNYM graniu można zapomnieć. Co do posta wyżej - racja. Kilka osób na bank ma już grę z wiadomego źródła a co do tego po co temat - ano, 3x prośba jakiś użytkowników i moderator spełnia wolę ludu :P Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja zakupić oryginalnego Bully'ego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież legalna nie musi oznaczać polska, można będzie ją pewnie kupić za granicą, a to przecież nie jest taki wielki problem, teraz prawie każdy ma jakąś rodzine za granicą ;)

A coś o samej grze, grałem w wersje na PS2 i musze powiedzieć, że dawno się przy żadnym tytule tak nie bawiłem jak przy Bullym, GTA w realiach szkoły. Niesamowity pomysł i niesamowite wykonanie, jedyne co mogłoby być lepsze w wersji PC to grafika ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi piratami. To, że ktoś ma grę, której oficjalnie nie ma w Polsce, wcale nie znaczy, że jest piratem. Jest wiele sposobów na zdobycie, niekoniecznie torrent czy inne p2p.

Mnie kilka razy spotkała przykra sytuacja na forum TDU (polskim). Dawałem jakiś screen, a miałem angielska wersję gry. I ktoś zaczął mnie wyzywać od piratów. Oczywiście wersja była w pełni legalna, po prostu kupiłem tą grę w Irlandii. Ale oczywiście nagonka jest i jest fajnie, taki mamy kraj. Dobrze, że później się kapnęli, że nie mogę mieć pirata, bo gram z nimi po sieci, a na piracie się nie da ;p

Tak więc panowie, ostrożnie. Bo można komuś niechcący sprawić przykrość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą, że w Polsce nagonka na piratów jest, inni że proceder ten jest społecznie akceptowany... No i jak tu się zdecydować? :)

A tak na temat: od czasu, kiedy przeczytałem o tej grze w wersji na ikspudełko zapragnąłem ją mieć. Cóż, jestem taki dziwny i nie mam rodziny za granicą, więc jeśli ktoś wyczai gdzie można zamówić Bully'ego i tu napiszę to będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz prawie każdy ma jakąś rodzine za granicą ;)

Bardzo mnie rozśmieszyło to zdanie, bo nie wiem czy wiesz, ale panuje moda na "wujaszka zza oceanu", od którego to wszyscy mają gry przed premierą. Także jeśli ktoś zaraz napisze, że w Bully grał an PC, to znaczy że ma grę od wujka. Zza oceanu. Dokładnie z Karaibow :)

Swoją drogą offtop się tu zrobił, więc proszę moda o wykasowanie zbędnych postów.

Aha i jeszcze jedno...SilverBoy: post pisany na różowo...ugh :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogłoby być lepsze w wersji PC to grafika ;)

Scholarship Edition to także nowe zadania, których na PS2 się nie doświadczy : P. Mam nadzieję, że niedługo gra pojawi się na polskich półkach bo strasznie się napaliłem na ten tytuł. Mowa oczywiście o wersji PC, która z niezrozumiałych przyczyn nie została jeszcze wydana w naszym pięknym kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zadania !? O tym nie wiedziałem, to chyba będzie ten aspekt który skłoni mnie do kupienia Bullego po raz drugi, jak już wcześniej wspomniałem miałem tą gre już na PS2, tylko żeby dystrybutorzy nie dali zbyt wysokiej ceny, bo tak to zazwyczaj jest, żę mimo iż gra już odsiedziała swój czas na konsoli, to wersja PC kosztuje jak nowa :(

PS

Co do rodziny za granicą, bardziej chodziło mi o kogoś w Angli bądź Irlandii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się na prawdę znakomicie ( chodzi oczywiście o wersje PC ), ma być sporo zmian, między innymi cztery nowe lekcje. Szkoda, że póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ta gra ukaże się w Polsce przynajmniej o ile dobrze mi wiadomo. W każdym razie na konsole gierka prezentuje się wyśmienicie, można odczuć klimaty GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież legalna nie musi oznaczać polska, można będzie ją pewnie kupić za granicą, a to przecież nie jest taki wielki problem, teraz prawie każdy ma jakąś rodzine za granicą ;)
Oprócz mnie:P.

Grałem w Bulliego na Xboxie. Bardzo podobają mi się lekcje, ciekawią mnie te nowe. Mam nadzieje że gra wyjdzie w Polsce na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wizja kupna Fallouta 3 oddala sie coraz bardziej i chyba w tym roku sie nie spelni :) Bully, GTA IV juz w drodze, a na polce stoi jeszen nie dokonczone Gears of war...

Moje pytania to: Czy w grze sa jakies pojazdy(rower, deskorolka, itp...), czy po prostu truchtamy po szkole w te i z powrotem? I czy tylko po szkole(slyszalem cos o jakims miasteczku)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miasteczko, podzielone na kilka dzielnic (odkrywasz w kolejnych chapterach).

Możesz śmigać na deskorolce, na rowerach (kilka modeli jest z różnymi parametrami). Jest też kosiarka. No i chyba coś jeszcze, ale już nie pamiętam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie niezla rozgrzewka przed GTA IV :)

Jeszcze jedno pytanie: W grze obecne sa jakies bronie? W koncu wiekszosc misji w grach R* opiera sie na bijatykach/strzelaninach (ewentualnie wyscigach/poscigach/uciczkach dostepnymi pojazdami)... No moze oprocz Table Tennis :P

PS. Jezeli bedziesz w piatek 7.11.08r. w Arkadii w Wawie pod zadnym pozorem nie kupuj Bully! Przyjezdzam w sobote i co najmniej 1 egzemplarz ma na mnie czekac... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...