Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carlos48

Dysk HDD 1tb i ram DDR3

Polecane posty

Witam!

Zamierzam kupić dysk komputerowy i ramy. Rok temu ten dysk był chyba jednym z najlepszych http://proline.pl/?p=WD+WD10EZEX

Czy jest coś lepszego, czy brać ten?

Co do ramow posiadam płytę główną asrock n68c-gs fx i zamierzam kupić te ramy http://proline.pl/?p=BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU&&cno=1

Czy to tez będzie najlepszy wybór?

Posiadam zasilacz neotec Magnus 380w

z góry dziękuję

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest z pieniędzmi, bo aktualnie miałem cały czas procesor Intel pentium 4 2.6ghz i grforce 7600gt, ale dzisiaj wymieniłem na amd athlon ii x2 250 i grforce gtx 260. Wiem, że to słaby sprzęt, ale skorzystałem z uprzejmości kolegi, który nie potrzebował tych podzespołów, od niego także dostałem ta płytę głowa, bo moja była stara i obsługiwała stary socket. jeśli konieczna jest wymiana zasilacza to zapewne na corsair v450?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konieczna jest wymiana tego zasilacza? i czy ten procesor to am3 czy am2+, bo. w. specyfikacji znalazłem tylko tyle, ze obsługuje socket am3 i am2+. Ważne jest to dla mnie, że ta płyta obsluguje tylko ddr3 jeśli procesor jest am3.

I zastanawiam się czy nie lepiej kupić 1 kość 4gb ram? Bo wątpię, żeby mój komp wykorzystał te 8gb. Ale cenowo to chyba nie opłacalne.

Niestety nie ma tego zasilacza do kupna, jest jakiś zamiennik, najlepiej dostępny w proline?

przepraszam za niecierpliwość, ale jutro chciałbym kupić części, a proline jest otwarty od 10 do 14 i potrzebuje odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście pomyliło mi się przepraszam :) ma mocna 12 linie, procesor i kartę chyba bez problemu udzwignie? to z ramami i dyskiem tez powinien dać chyba rade :) jak nie to musiałbym kupić thermaltake smart se 530w, który zapewne po świętach kupie, ale narazie brak gotówki.

A propos zasilacza to lubią w nim piszczec cewki, szczególnie podczas "dużego wysiłku", czy to coś oznacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, chodziło o L1.

A co do M1, to raczej jest w porządku. Niedawno pytałem znajomego, co pracuje w jednej z większych komputerowych sieciówek, to mówił, że jak z Deusami była masa zwrotów, tak z L1 i M1 ludzie rzadko zgłaszają problemy. Co prawda po części może wynikać to z gwarancji door-to-door, ale jednak i tak dużo osób nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia i woli zwracać popsuty bezpośrednio do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk i ramy zakupione wszystko działa jak należy. Zasilacz także będę musiał wymienić, bo mnie te cewki irytują, ale narazie brak funduszy, a te cewki piszcza coraz głośniej wprost proporcjonalnie do intensywności pracy pc.

I jeszcze takie pytanie, czy zasilacz może wpływać na to, że mi skacza fpsy w cs go od 60 do 100, a czasami spadają na moment do niskich wartości? W lolu podobnie jest, chociaż skoki fpsow nie są jakieś odczuwalne to taki lag raz na jakiś czas jest mocno zauważalny.

Zasilacz będę musiał chyba wymienić szybciej niż myślałem. Zmieniłem dziś obudowe, włączam i na chwilę tylko zaswiecil się wentylator i kaplica, sprawdzałem go mostkujac zielony i czarny kabelek i się nie włącza. Mam tylko nadzieje, ze oszedzil resztę podzespołów i ze tylko go będę musiał wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...