Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Team Fortress 2

Polecane posty

Mój brat się strasznie na nią napalił więc kupiłem mu cały Orange Boxe :D gierka fajna ten komiksowy klimat może wciągać jednak grając w to 3 dni jakoś się do niej nie przekonałem za dużo trzeba w typa wpakować aby padł

ale jeżeli chodzi o poziom zabawy to gierka wymiata no i klasy są bardzo ciekawie

Brat grał tydzień ale Steam go wkurzył xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF2 to świetna gra. Zdecydowanie polecam. Gram w to od ok. 2 miesięcy i jeszcze mi sie nie znudziło. jest 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000x lepszy od tego gównianego Call of Duty (jak dla mnie gównianego, jak sie komuś to podoba...... o gustach sie nie dyskutuje).

Jedną z najlepszych rzeczy w tej grze są osiągnięcia do robienia, a za odpowiednią ich ilość dostaje sie nowe bronie dla poszczególnych klas (jak na razie 3, ale Valve ciągle dodaje nowe aktualizacje. Ogólnie polecam cały hte orange box. To chyba jak dotąd najlepszy zakup (jeśli chodzi o gry) jakiego dokonałem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja także się wypowiem.

Grę kupiłem dwa trzy tygodnie po premierze, bo kumpel dostał na urodzinki orange boxa i wtedy pierwszy raz widziałem TF2, spodobał mi się bo był "inny".

Powiem tak Tf2 jest dobry dla rozluźnienia niby są jakieś tam ligi i mecze, ale moim skromnym zdaniem ta gra się nie nadaje do takiego "zawodowego" współzawodnictwa. Jest w niej zbyt dużo pompy. Można się naśmiać przy grze poważnej jeżeli taka istnieje jak i zabawy z kumplami.

Klasy w jakie możemy się wcielić, są bardzo zrównoważone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do map także nie można się przyczepić - ładnie wykonane, sporawe i bardzo dobrze wyważone.

Grafika jak na dzień premiery była piękna i bardzo cukierkowa :D i nadal utrzymuje ten poziom (jak większość gier na silniku source)

Ale najważniejszym atutem tej gry to bardzo częste update, jak na razie nie zauważyłem tak częstych updatów i tak wiele wnoszących w żadnej grze w jaką grałem.

Moja ocena to ogół: 8+

Grafika: 9

Audio: 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największą "inna" rzeczą w tej grze są klasy :lol: ja sie nie spotkałem z inną grą tego typu w której można wcielić się w gościa z miotaczem ognia, budującego teleporty, działka i coś w stylu apteczek. Gra zdecydowanie warta swojej ceny (szczególnie w The Orange Box'ie. Jak ktoś szuka jakiejś gry innej niż wszystkie to obowiązkowo powinien kupić The Orange Box'a (TF2 i Portal) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największą "inna" rzeczą w tej grze są klasy :lol: ja sie nie spotkałem z inną grą tego typu w której można wcielić się w gościa z miotaczem ognia, budującego teleporty, działka i coś w stylu apteczek

Eee, a w RTCW grałeś? Do ściągnięcia za darmo, parę lat temu strasznie popularna gra, zresztą na tyle dobra, że sam się wciągnąłem i grałem w sieci przez dłuższy czas, choć zazwyczaj grania online unikam jak tylko mogę.

Za to sam TF2 - z moich obserwacji wynika, że gra bardzo trafiona i bardzo popularna. Nie wiem, ile teraz Orange Box kosztuje, ale chyba wart swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Team Fortress 2 u kumpla. Wg. mnie ma świetną grafikę i jeszcze lepszą fizykę. Często można spotkać, że gry z kreskówkową grafiką mają fizykę do [beeep]. Tutaj nie zauważyłem, żeby jakiekolwiek części wchodziły ze sobą w kolizje. Fajne jest także to, że nie ma klasy z kałachem czy MP5....Ogółem takie inne 9/10, grafika 10/10, audio 6/10...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Po tym incydencie z pb do CoD4 przestawiłem się na TF2. W tej grze czuć lekko zabawny klimat. Wyzwania to oczywiście naprawde wyzwania! Przy nich trzeba czasami pomyśleć. Przedmioty i losowania są istną perełką w tej grze. Mam już 7 z 9 przedmiotów które wylosowałem. :) Ten update Spy mi się nie podoba...ciągle w losowaniu dostaje DEATH RING!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się przede wszystkim rzuca w oczy to inna (komiksowa/kreskówkowa) grafika, co nie znaczy, że źle. Wręcz przeciwnie - bardzo dobrze, wreszcie jakaś odmienność. Jest duży wybór postaci (snajper, soldier, deamon. itd.), dzięki czemu każdy Znajdzie coś dla siebie. A co do samej gry. Kluczem do sukcesu jest, tak jak sama nazwa wskazuje "TEAM..." ,gra zespołowa. Dlatego proponuje zebrać znajomych i do boju :). Grę serdecznie polecam.

A co do ostatniego patcha. Też mi się nie spodobał. Szczerze mówiąc wolałem stary system zdobywania nowego ekwipunku (poprzez zaliczanie osiągnięć). Teraz liczy się szczęście, przez co graczowi brakuje motywacji do nabijania kamieni milowych, no chyba, że dla czystej satysfakcji :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że wszystkim podoba się nowa komiksowa oprawa gierki :) Valve pracowało nad nią 9 lat i w końcu im się udało :) Pomysł z randeringiem postaci jak i samych tekstur zaczerpneli od J. C. Leyendeckera, Deana Cornwella i Normana Rockwella . Byli zainspirowani ich pracami :0

Co do samej gry ... gra się w nią baaaaardzo miło. Klasy są odpowiednio zrównoważone , ekwipunek też. Mapki?... Na nowym silniku Source na jakim jest oparty cały Orange Box (HL2 EP 2 , Portal , TF2) można zrobić wszystko :) Więc tworzenie mapek nie standardowych to dla mnie i dla wielu innych ludzi łatwizna , pod warunkiem , że ktoś zna biegle program jakim jest Valve Hammer Editor. VALVe zawsze stawiało no elastyczność i jak najbardziej im to wychodzi.

Nick : Lizard

Ulubione klasy : 1. Sniper 2.Scout 3.Pyro 4. Engineer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam pytanie do grających. Ile w TF2 stoi serverów w godzinach popołudniowych i wieczornych? Jak można to proszę dokładną liczbę, a nie "dużo" itp. ;)

Teraz jak patrze to jest 396. W godzinach wieczornych jest ich więcej.

A tak po za tym to zapraszam do oglądnięcia mojego gameplaya TF2.

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=621638&n=38

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam pytanie do grających. Ile w TF2 stoi serverów w godzinach popołudniowych i wieczornych? Jak można to proszę dokładną liczbę, a nie "dużo" itp. ;)

http://www.game-monitor.com/search.php?game=tf2

W samej Polsce jest kilka aktywnych ffa, na których zawsze są gracze- są to MaxPlay, neostrada (strefa gier), Czołgista, Ogarka, Headcrab.pl

A poza tym- www.teamfortress.pl/forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy się siedzi, i wpieprza tylko sandwiche ... ;)

Wg. mnie osiągnięcia, są fajne i zróżnicowane ...

Dla nowego, to ze zjedzeniem 200 kanapek, to dobra sprawa ...

Jednak dla już trochę wprawionego, jest to niestrawne ...

@Co sądzicie o tym update dla sold i demo ?

Wg. mnie to bronie trochę bez sensu.

Mam nadzieję, że zrównoważą trochę te miecze i kilofy, bo ludzie tylko z tym latają, a to przecież broń pomocnicza ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...