Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Rising Thunder

Polecane posty

Ciekawa bijatyka, chętnie pobrałem alfę, ale niestety często trafia się na przeciwników ze Stanów i lag jest odczuwalny.

Pomysł na rozgrywkę w teorii świetny. Brak konieczności uczenia się jakichkolwiek kombinacji przycisków, po prostu jeden przycisk - cios. Niby proste, ale w praktyce... Okazuje się, że gra przyciągnęła i tak mnóstwo prosów i hardkoroców, który przez większość czasu mnie rozwalają :P Nie sądzę, że RT sprawdzi się, jako gra dla początkujących, chociaż na początku miałem takie wrażenie.

W każdym razie czekam na rozwój i lepsze pingi, chętnie wrócę. Najważniejsze, że za darmo,więc każdy może spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna rzecz. Na początku byłem trochę sceptyczny, no bo przecież cooldowny? Wybór speciali? W bijatyce? Ale nie, okazało się że pasuje to idealnie. No i RT pokazało mi jak się faktycznie w bijatyki powinno grać/jak się gra na tym najwyższym poziomie. Zacząłem myśleć CO powinienem zrobić, a nie JAK to zrobić. I zakładam, że o to właśnie twórcom chodziło. Pokazać na czym to na prawdę polega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spędzić grze zbyt wiele czasu, mimo że cierpi na ten sam problem co SFIV (walki są super statyczne), ale niestety ograniczenie internetowe chwilowo mi nie pozwala. Niemniej to co widziałem do tej pory wygląda cokolwiek ciekawie. Mogliby tylko trochę designy robotów podkręcić. Also, czy to tylko ja, czy (chyba) Talos jest trochę OP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...