Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Killer Instinct

Polecane posty

Więc, ktoś jeszcze bierze Windows 10 specjalnie dla tej gry? Nie? O-ok...

A tak na serio, news o porcie KI na PC, mimo że mówiło się o nim tak od początku drugiego sezonu, wygrał dla mnie E3. Jedna z dosłownie trzech gier, obok Scalebound i D4, dla których w ogóle pamiętałem o istnieniu Xbone'a, z czego teraz dwie są zapowiedziane dla PC. Prawda wolałbym KI na PS4, ale to się nigdy nie stanie. Również, Mick Gordon to bóg OST -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ja też biorę Win10 jak tylko ta gra wychodzi i tylko dlatego. :P

Śledzę tę grę praktycznie od premiery dzięki kanałowi Maximilian_dood bo po prostu lubię jak on w bijatyki gra, to i mi się wykształciło fanostwo tego tytułu. Na pewno będzie mocno odświeżająca w porównaniu do innych bijatyk dzięki nietypowemu systemowi combosów, który zmienia praktycznie całe meta gry.

Nie mówiąc już o takich dodatkowych zaletach jak cross-play z Xbox One, dzięki czemu długo będzie z kim grać oraz jeden z najlepszych rollback netcodes jaki do tej pory stworzono.

Już zapowiadam, że będę ludzi straszył Spinalem na necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Win10. Tylko dlatego, że mogę za darmo i w moje urodziny. No zobaczymy.

A co do KI... Wygląda fajnie, combosy są faktycznie nie z tej ziemi. 'Urywanie' comba jeszcze więcej niż w SFie. Więc może się skuszę. :D Tylko jaki ten port będzie? Oby nie był skopany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że dla mnie to mocny argument za przesiadką na Win10, choć systemu i tak spróbować chciałem :) Grałem w nowe KI przez parę chwil na Xbox One i naprawdę byłem pod wrażeniem. No i tutorial mają bardzo fajny, co jest plusem sporym dla mnie. No i Free to Play. Dla bijatyki dobry system, każdy może spróbować, a jakby co - kupić pakiety postaci itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli port nie będzie genialny, a na 90% będzie, to pewnie i tak kupię wszystkie postaci i najprawdopodobniej skiny, ponieważ kocham KI tak bardzo. Tak swoją drogą to skoro ma być cross-buy, to czy jeśli pójdę teraz i kupię pudełkowy Combo Breaker Pack, to czy będę miał ten zestaw w wersji PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz cokolwiek smutnej sytuacji w finałach Xrd, EVO 2015 dało nam jeszcze jeden moment. Po mojemu przynajmniej porównywalny ze sławetnym EVO Moment #37

https://www.youtube.com/watch?v=KvLdmb3Fot4

Nie jestem pewien, czy Saberwulf usiłował być sprytny (jeśli tak, to sobie na to zasłużył), czy czekał na otwarcie, ale sytuacja cokolwiek warta zapamiętania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy wczorajszy dzień:

KI wyjdzie na PC w marcu, razem z Season 3. Reklamują to niby jako "Windows 10", ale cały czas mam wrażenie, że to tylko taka gadka i durna promocja nowego systemu, w końcu nie wspominają nawet o tym czy gra ukaże się na Steam (spoiler, ukaże się na Steam). Z ciekawszych newsów, ponoć wszystkie kontrolery mają być wspierane, więc jeśli dobrze pójdzie to będę mógł grać jak cywilizowany człowiek, na sticku od PS4. Also, od wczoraj oficjalnie można kupić OST do drugiego sezonu - https://itunes.apple.com/us/album/killer-instinct-original-game/id1023612704#

Prawda tylko cyfrowo, ale pewnie ugryzę się w tyłek i kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Bo ja wiem? Znaczy, ta, mówią Windows 10, zamiast ogólnie PC, bo trzeba pimpować nowy system. Ale wątpię, że to faktycznie będzie "na PC". Głównie przez ten cross-play, czy może raczej cross-buy. Tak jak Keits powiedział - wszystko co masz na XBO, będzie na komputerze. Wsadzą ten Xboxowy sklep w Windowsa i stamtąd to będzie działać. Jak... o, jak konto na PSNie. Fakt, D4 wyszło na PC na Steamie, ale to dlatego, że wydawca jest inny. A tutaj mamy w sumie first party. (Jejciu, mam nadzieję, że się bardzo mylę, co do tego wszystkiego.)

The dream is real, though. Jestem pewien, że spokojnie można by to wydać na Win 7, chociażby. Ba, przecież mieli wersję na X360 działającą kiedyś, więc no.

Z innych rzeczy - oficjalny trailer Rasha, z oficjalnym teaserem Kim Wu. https://youtu.be/3xzwafCJ28I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, jest dokładnie tak idiotyczny jak tego chciałem.

Nie jest wykluczone, że gra wyjdzie "normalnie" na Steam, a połączenie z XBL będzie na zasadzie jakiegoś wewnętrznego systemu. Taki Rocket League na przykład ma cross-play Steam z PS4 (i, jeśli twórcy spełnią deklaracje, będzie też miało z innymi platformami), więc nie jest to niemożliwe. Plus MS nie może (jeśli nie chce powtórzyć GfWL, oczywiście) zignorować Steama jako platformy. KI, Halo Wars 2, remaster GoW, cokolwiek tam jeszcze nie wrzucają. Nie mogą znowu strzelić sobie w stopę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... coś w tym jest. Przecież IGA mówił, że Bloodstained na PC będzie miało cross-play z XBO, więc hej. Tylko, again, Bloodstained nie jest first party, więc to pewnie w ich interesie leży, żeby sobie takie coś załatwić. (Hopefully not.)

Don't get me wrong, ja bardzo bym chciał KI na Steamie, na niekoniecznie-Windows 10, z, dokładnie tak jak powiedziałeś, jakimś wewnętrznym systemem, ale trochę ciężko jest mi mieć faktyczną nadzieję. Szczególnie, że jest to właśnie gra first party; mają idealną okazję na... "wymuszenie" na ludziach przesiadkę na Win 10. Chociażby nawet z głupiego powodu "Ej, gra nie działa na DX11, bo nie".

Ale też masz rację, że nie mogą zignorować Steama. Znaczy, huh, mogą, ale nie powinni. Bo w sumie mogli by wydać KI jako osobną rzecz, z własnym launcherem. Jak, np. Rising Thunder, czy LoL, czy cokolwiek tego typu. Też by wyszło.

The dream is real.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rising Thunder nie jest na Steam, bo to alpha. Nikt nie wyklucza, że wersja finalna trafi na Steam, a nawet na konsole. A League to League. Tak bardzo jak kocham KI, nawet MS nie jest tak głupi żeby myśleć, że mogą konkurować z MOBA za pomocą fightera. Również, nie twierdzę, że gra na pewno nie będzie sztucznie limitowana przez MS, ale chyba nie są na tyle głupi, żeby powtórzyć Vistę. Halo 2 na PC umarło przez to co z nim zrobili. Halo 2. Jakie szanse dają KI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja tylko mówię, że opcja "gra z własnym launcherem" też jest dostępna. Nie wykluczam, że RT trafi na Steam, ale na razie ma swój własny launcher, o to mi chodziło. No i oczywiście, że KI do LoLa nie ma co podchodzić. Użyłem jako przykładu, bo też ma launcher.

Ja tylko wymieniam dostępne opcje.

Nowe-info-dotyczące-gry EDIT: Iiii najwyraźniej Rash nie będzie jedyną... eee... guest postacią. (No idea, poważnie.)

Info z SRK: http://shoryuken.com...uest-character/

Jak myślicie, kto mógłby to być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest ktoś oczywisty pokroju Master Chiefa czy Marcusa Fenixa. Jak, będę się nabijał z MKX 24/7, ale ta gra pokazała, że można dać ciekawe (przynajmniej w teorii) postacie gościnne. O takim SoulCal już nie wspominając. Chciałbym coś głupiego, na przykład Larę Croft. Czy czujesz już jak bardzo chcesz ją bronić przed tymi wszystkimi Ultrami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że to nie Master Chief (btw, Master CHIEf), albo Marcus Fenix. Albo jakiś kosmita od nich. Ludzie myślą, że Rash jest złym wyborem? Oooh boy, oni nie mają pojęcia (po za tym się mylą). A Lara Croft... w sumie, to bym nie narzekał. AŻ tak głupie to się nie wydaje. Trochę bez powodu, sure, ale nie takie głupie. Dać jej łuk/czekan, jako główny gimmick i proszę. Conker? Maybe, ale wydaje się trochę ZBYT kreskówkowy.

Ale pytanie czy to ma być ktoś z Rare, czy ktoś z MS. Albo ktoś zupełnie z... dolnych pleców. (Nie wiem jak bardzo złych słów możemy używać.)

Jak Rare, to, heh, Donkey Kong (no, już). A poważnie - nie znam za dużo postaci Rare, a Banjo się nie nadaje, chyba.

MS? Jedyna słuszna odpowiedź: Jakiś samochód z Forzy.

Albo wezmą coś z jakiegoś filmu i tyle. O, Power Rangers, coś takiego.

Nie, chwila, czekaj. Divekick. Johnny Gat. Albo nie, Zubaz! Ooo tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedna klasyczna postać Rare to wystarczająco dużo. Dajcie kogoś z zewnątrz, z jakiegoś filmu, komiksu, czegokolwiek.

Hej, nie pamiętam dokładnie imion postaci z gier, w które nigdy nie grałem. A samochód z Forzy to nie jest taki zły plan. Jego... Jej... Tego Stage Ultra powinna polegać na odpaleniu photo mode i podziwianiu pięknych kształtów auta dopóki car boner twojej postaci nie będzie tak duży, że nie będzie mogła dalej walczyć.

Also, Zubaz w KI. Woolie dosłownie doszedłby na naszych oczach i w uszach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że gameplay KI jest zły, ale OST tej gry to jest nie tylko genialne, stało się wyznacznikiem dla każdego innego fightera. Przykro mi z powodu kogokolwiek, kto przejmie to od Micka, presja jest niesamowita. Theme Jago jest powodem, dla którego w ogóle się KI zainteresowałem, a dorównać temu to prawdziwe wyzwanie. Mówimy tu o kolesiu, który pojechał do Tybetu żeby nauczyć się śpiewać dla Jago. Który znalazł japońską piosenkarkę dla Hisako i dogadał się z LittleVMillsem dla Cindera. Oczekiwania wobec następcy są niesamowite. Podejrzewam, że Mick już zrobił theme Rasha i pewnie też Shadow Jago (zakładając, że nie będzie dzielił "Herald of Gargos" z Omenem), więc Kim Wu będzie testem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zanim gra miała wyjść na PC czekałem na każda nowa postać właśnie dla muzyki. Wielka szkoda i mogę mieć tylko nadzieję, że będzie mieć godnego następcę.

No i jak wyżej napisano, trochę szkoda owego następcy, bo poprzeczki wyżej ustawić się niemal nie dało. tongue_prosty.gif

Aczkolwiek zawiodłem się na Micku, że umieścił na OST sezonu 2 remix motywu Mayi zamiast "pełnej" wersji tego z gry, który IMO jest o niebo lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już wiadomo, kto będzie robił muzykę do S3. Atlas Plug i Celldweller. Muzyka w trailerze Rasha to ich robota.

Nie mam pojęcia kim są Ci ludzie. Raz chyba tylko słyszałem jakąś piosenkę Celldwellera, ale możliwe, że to był jakiś remix. Anyway, zobaczymy. Mam nadzieję, że dadzą radę. Like, Mick przeszedł do legendy, nikt nie będzie tak dobry jak on.

Tutaj mamy Q&A z nimi i piosenkę do ściągnięcia. http://www.ultra-combo.com/introducing-atlas-plus-celldweller-composers-for-season-3/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celldweller to zespół, ale oni praktycznie robią wyłącznie muzykę elektroniczną. Są nawet OK, ale elektronika to nawet nie jest połowa OST KI. Więc w tym momencie nie wiadomo, czy z piosenkami pokroju Hisako czy TJ Combo się nie pożegnamy.

Plus ogarniam, Rash to postać gościnna i ten utwór mógł być robiony "na szybko" w związku z odejściem Micka, ale to raptem niecałe dwie minuty muzyki. Mick robił całe piosenki, nie raz po 8 minut. Wciąż, czekam na Kim Wu. Jeśli to nie wyjdzie, będę zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...