Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

ArcheAge

Polecane posty

No to podstawowe pytanie - Kto się zalogował do gry? xD

Myslałem że po kupnie patrona będę wbijał od razu, niestety, to samo pomyslało 90% community, a Trion zlicza wagony dolarów. Tak czy siak, sam pograłem już z parenascie godzin, i obecnie to zdecydowanie najlepszy F2P. 10 letni, typowy dla MMO gameplay rekompensuje wprost niesamowitą iloscią contenty, paranoja co twórcy tutaj zaimplementowali. Porządna gra na długie miesiąca, jak i nie lata, i wiadomo, że serverów nie zamkną, hype robi swoje. Polecam każdemu fanowi MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem, dopiero 14lvl a gram od wczoraj, wykupywać paragonu nie zamierzam, szczególnie jak na horyzoncie kilka premier gier, to mmo w które chciałem sprawdzić, pograć, miało być darmowym, a nie zmuszać mnie na siłę do płacenia.

Zresztą brakuje mi kilku rzeczy, do których jestem przyzwyczajony, jak np brak pvp coś na postawie bg z wow/rift, na każdym przedziale lvla mogłem mieć małą odskocznię od pve, do tego jestem ciekaw jak się mają krainki gdzie jest world pvp, i jak wtedy wygląda expienie, bo np w Rifcie to grałem na serwie pve, by nie mieć problemów z kampieniem . Na razie kolejki po kilka godzin, jedynie z rana idzie pograc, ale jak dziś wbiłem to już 1-2 serwery miały kolejki a była to godzina ok 10-tej .

@edit

Spr długość kolejki na serwie Orchinda to 4482.... To jakieś około 5-8h czekania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie przy pomocy WASD, obracanie kamery myszką lewy/prawy przycisk, walki są dynamiczne, jak wiadomo pełno ludzi to i pełno kserów i czasem po kilka osób na 1 mobka w czasie questowania.

Polecam pooglądać gameplaye, filmiki na necie . Skille mają swoje combosy, np dodatkowy damage do efektów spowolnienia/chłodu itd itd, np zdając fireballem kolejne fireballe są z bonusami do obrażeń.

Grałem spellsingerem, ale jednak zmieniłem drzewko i zabrałem się za daggerspella, spellsinger dostał nerfa i to już nie jest to samo, zresztą chyba lepiej nim się gra już po wymaksowaniu poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem grać, i powiem szczerze. To chyba najstraszniejsza rzecz w jaką grałem (nie mam za sobą wielu horrorów ale wątpie by cokolwiek mogło być lepsze) Bezradność i bezbronność bohatera, którego jedyną "bronią" jest kamera. Do tego gęsty klimat, i być może straszenie jumpscareami, ale na tyle skuteczne, że można poczuć wzrost tętna. No i oczywiście ucieczka, która pompuje zawsze adrenalinę na maksa, zwłaszcza gdy nie wiemy gdzie się ukryć.

Nie doszedłem jeszcze nazbyt daleko, ale już teraz grę mogę polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa cisza w momencie kiedy wyszły dwa nowe "fresh" serwery. Jak oceniacie? Długo przetrwają? ArcheAge gold https://www.sellersandfriends.com/archeage/eu-prophecy/gold jest mocno w cenie i to spore ułatwienie dla graczy, którzy chcą dalej uczestniczyć w rozgrywkach z najlepszym setem, a nie mają możliwości farmić tyle co kiedyś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...