Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Goat Simulator

Polecane posty

Objawienie roku. Najlepsza gra wydana na Steam Workshop. Najlepsze gra na Steam. Ba! Najlepsza gra ever.

A tak naprawdę, co przyświecało twórcy tej gry? Bo mamy otwarty świat, mamy ogarniętom grafikę, mamy fizykę (latająca koza, uhu!), mamy interakcje z otoczeniem (siekiera na jezyku, uhu, uhu!), ale co mamy poza tym? Co mamy w tej grze robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy tej gry - w końcu gracze mieli okazję pokierować bobrem w Shelter, teraz są ciekawi doświadczenia z kozą. PS. Twórcy gry chcieli dodać do edycji kolekcjonerskiej prawdziwą kozę za 500 dolców, ale musieli zrezygnować z tej propozycji, gdyż celnicy by na granicy oszaleli widząc tyle zwierząt do wysyłki jezyk2.GIF .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie pewne forum,aż tutaj patrze "Symulator kozy"!Na początku pomyślałem że jest to kawał a tutaj na serio takie "cudo" powstaje.Zresztą cała ta gra to istny kawał na ledwo pół godziny gry.Ale jak będzie w dość atrakcyjnej cenie to zapewne "przystroję sobie swoją biblioteczkę steam.lol.gif A nawet kto wie może ten indyk doczeka się nawet DLC?aniolek.gif Już się boję co fani powymyślają i opublikują na steam workshop.jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta gra jest za darmo na Steam (dzisiaj ma być podajże premiera), to jestem absolutnie ZA. Widziałem kilka filmików i naprawdę to jedna z najbardziej pokręconych gier jakie widziałem na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dla mnie ta produkcja to kpina z dzisiejszych gier i ogólnie parodia. Dla kogo? Pewnie dla wąskiego grona odbiorców którzy nie mają co robi wieczorami wink_prosty.gif.

A tu macie zwiastun który jest parodią Dead Island. Dla mnie? Mistrzostwo biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zakończyły się prace nad GS, a już dostajemy zapowiedź kolejnej produkcji:

Nowa produkcja studia Coffee Stain Studios, odpowiedzialnej m.in. za Goat Simulator.

Jak mówi dyrektor prasowy studia, Nathan Grayson, Unreal Engine 4 będzie silnikiem tej produkcji. Gra wyjdzie pod koniec 2014 roku na PC oraz urządzenia mobilne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na grę, pomimo tego że szalony, to niesamowicie pomysłowy. Niby zwykły trawojad, a tu po chwili przeobraża się w siejącą postrach i zamęt bestię. Wciąż mam nieodparte wrażenie, że najbardziej widowiskowo wyglądają kolizje z cysternami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat gier ma już nie być taki sam jak wcześniej. Koza MMO ^ ^. Powiem, że na początku koncepcja samego stworzenia symulatora była ciekawa, ale teraz? Im dalej tym głupiej. Owszem spróbuje z ciekawości, ale sama ''podstawka'' była nudna po kilku dobrych minutach. Brakowało atrakcji oraz zadań które mogłyby mnie zatrzymać przy grze. Kozę powinno się zostawić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie każda mapka starcza na około pół godziny zabawy. Potem już trzeba się naszukać za co ciekawszymi easter eggami albo zacząć robić te trudniejsze misje. Nie zmienia to faktu, że uśmiałem się przy grze kilkukrotnie, więc nie jest źle. Ktoś ogarnia czy symulator chleba jest podobny czy wiele gorszy? Bo patrząc po gameplayach, to wygląda jednak dużo mniej ciekawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ - Z tego co się orientuje to pomiędzy symulatorem kozy, a symulatorem chleba, jest taka różnica, że ten pierwszy jest śmieszny z założenia i ma być śmieszny. A ten drugi jest śmieszny z "tematu", ale sam w sobie jest stricte fajną grą zręcznościową. Przynajmniej takie opinie można w internecie napotkać. 

Fajnie to przedstawił w swoim programie Quaz, polecam poświęcić te 5 minut na obejrzenie materiału, powie Ci trochę o tej produkcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...