Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

South Park: The Stick of Truth

Polecane posty

Jak na razie pograłem ze 2 godziny i jestem zachwycony. Dla fana serialu nie ma nic lepszego. Mamy po prostu kolejne przygody bohaterów w postaci interaktywnej opowieści.

Zwiedziłem miasteczko wte i we wte kilka razy i co chwila odblokowują się kolejne przejścia. W tle gra muzyczka, z poszczególnych bardziej charakterystycznych odcinków. Spotkałem już od groma postaci pobocznych i nawiązań do nich.

Krótko mówiąc 10/10 jak dla mnie.

Póki co gram Żydem, nie mogłem się oprzeć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup! Mistrzostwo świata. Już od samego początku klimat serialu wręcz wylewa się z ekranu monitora, a kolejne teksty Cartmana, pomruki księżniczki Kenny('ego?) i pozostałych doskonale bawią. Miasteczko zostało odwzorowane co do joty, miło jest pospacerować po znanych lokacjach. Śmieszne animacje ataków i mniej lub bardziej ukryte smaczki. Dla fanów jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa i 10/10. Pozostali mogą odjąć 1 lub 2 pkt i również spróbować, bo warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, kozacka giera :) Nie umiem jeszcze zrobić kupy, ale myslę, że wreszcie mi sie uda ;) Na razie zwiedzam miasteczko i odnajduję różne smaczki. Gram Żydem i ciągle strzelam sobie z procy w twarz. :D Przednia zabawa! A żarty, no cóż, takie southparkowe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ukończę tej gry jeden raz. Najpierw żyd. Potem będzie czarny złodziej (bo białego Cartman już dawno nie widział), emo Czarodziej i rudy z piegami wojownik :)

Gra, świetna. Dosłownie aż prosi się, aby łazić wszędzie i odkładać wątek główny na później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tę grę jak na objawienie i wreszcie jest, choć na razie w cenie przekraczającej moje skromne możliwości. W każdym razie czekam z niecierpliwością na przypływ gotówki i nawet jestem w stanie pokusić się o wersję pudełkową (o ile jest to Steamworks) w hołdzie dla tego genialnego serialu.

Nie umiem jeszcze zrobić kupy, ale myslę, że wreszcie mi sie uda wink_prosty.gif

Wyznania! Wyznania! Jesteśmy z Tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem tego serialu, ale zdarzyło mi się obejrzeć kilka odcinków i uśmiech nie schodził z mojej twarzy.

Z chęcia zagram, ale jak będzie w niższej cenie

Wasze opinie są pozytywne, co dobrze świadczy o tej grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w misji, w której jesteśmy porywani przez kosmitów i trzeba tam wciskać przycisk "S" żeby móc dalej grać. Pierwszą, białą sondę przechodzę bez problemu, ale z tą czarną nie mam szans - klikam jak najszybciej mogę 100 razy na sekundę S spamuję ale nic to nie daje. Dochodzę do połowy paska i już się czas kończy, po czym od nowa to samo. Miał ktoś taki problem? Na Youtubie ludzie to przechodzą bez wysiłku, a ja zdąże do połowy i już po czasie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj skończyłem. Zajęło mi to jakieś 14 godzin. Dałoby radę szybciej, ale czasem chodziłem po mieście i szukałem różnych rzeczy. Do tego kilka podejść do pojedynku z Alem Gorem. 101 znajomych, wszystkie questy wykonane. Nie udało mi się znaleźć tylko jednego Chipokomona.

Nie zabrałem jednego ze statku kosmitów a później już nie było jak tego zrobić

Gierka cud miód. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem recenzję w CDA i jeszcze bardziej mam ochotę zagrać w South Park.

Chyba weekendowe wyjście na kręgle będę musiał przełożyć. Teraz widzę jak gry mają zły wpływ na człowieka :-)

Pytanie dla tych co grali: "gra jest rzeczywiście tak bezlitośnie hardcorowa w treści"? Tak napisali w najnowszym CDA przy recenzji gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kontrowersje nie zszokują nikogo kto śledzi serial. Sonda Analna np już się pojawiła w 1 sezonie SP. :)

Ktoś wie czy zebranie wszystkich Chinpokomonów przynosi jakieś korzyści? Czy to tylko atrakcja dla ludzi lubiących znajdzki i trofea za znalezienie wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...