Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Wspominamy lata 90' ITT

Polecane posty

Dekada lat 90' była najwspanialsza w dziejach. Amerykańscy naukowcy potwierdzili w niezależnych badaniach: takich lat jak 1990-1999 nie było wcześniej. Są kompletnie unikatowe. Tutaj je celebrujemy i wspominamy.

GIMBUSOM WSTĘP WZBRONIONY

disclaimer: rok 2000 *nie* należy do lat 90' i jest traktowany jako osobny twór.

Stuff z lat 90' który pamiętam:

CD-Action bez skali ocen i dwustronicowym AR

Star Wars Tazos

zmiana rządu Olszewskiego i "Panie Waldku, Pan się nie boi" w radiu

RTL7

zdaje się żę miała też pieprznąć w naszą planetę kometa Halleya? szkoda że to się nie stało tbh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegazus, Secret Service, Animegaido, Kawai, Top Service, Gamebler, Coca Cola Sherry (podobno znów jest na rynku), Frugo (które już definitywnie wróciło), markety w Niemczech (bo u nas nie było :P), najlepsze albumy Darkthrone, TM-Semic świetnie sobie radziło, gdy PC w cenach 259 zł wzwyż (heh)... i wiele wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misie - cobisie

jadowicie żółta okładka CDA z recenzją Diablo 2

Tazo

Drakulce - tego pewnie nikt nie pamięta, ja nie mogę jak po tym bolał kciuk, nadal pamiętam jak kolega w przedszkolu ugryzł mnie w ramię jak ograłem go ze wszystkich figurek

Starczips in their prime

Jak Skiba pokazał tyłek Buzkowi na koncercie

Dragą Bol Zet

jak weszło kazaa nvm, to był 2001

Wyszukiwarka i serwis społecznościowy arena.pl - god DAMN to też 2000

Jak staruszek z wujkiem chrzestnym młócili w Kłaka po kablu przybitym do ściany, który *szpeci* fasadę budynku po dziś dzień

Wizja TV

Cukierkowe zegarki stale pokazujące godzinę 7:00

Dziewczyny szalejące za Britney

Karty pokemon i turbojelly jakie wszyscy odczuwali na widok folii Machampa

ZetChat

początki Joemonstera - fffffffffff to też 2000

Multiplayerowy CTF po sieci w Q2

Jak bootlegowego Q3A nie dało się zainstalować, bo PII nie miało akceleratora grafiki

Jak nieswojo się czułem w E1M2 z DN3D, bo miał striptizerki

Jak na komunię dostałem jadowicie zielonego GBC ze Smerfami, które mam do dziś

Makumba

I'm Blue

ran out of memories for the moment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazosy z flagami + tazosy ze zwierzętami. Tych drugich do tej pory mam całe mnóstwo.

Jazz Jackrabbit, The Incredible Machine, Cannon Fodder i komputer z DOS-em, na którym banglał WarCraft 2 i DOOM 2.

ScatMan

Power Rangers rano na polsacie

niemanie RTL7 i nieoglądanie Dragon Balla (co uznaję za szczęśliwy zbieg okoliczności)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabelski młyn na C+

Dragon Ball

Fanboje Kapitana Planety, którzy zniszczyli mi wieżę z Lego w przedszkolu

Maska Zorro

Przeciąganie kabla razem z telefonem do telewizorni w soboty rano, by próbować pograć w Hugo

NES

Ta gra z ninja (JAK SIĘ ONA NAZYWAŁA) na powyższą konsolę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pamięta taką serię mini encyklopedii, której pierwsze tomy pojawiły się gdzieś w latach 90? Białe okładki, każde wydanie poświęcone oddzielnemu tematowi, od fabryk po dinozaury, sporo obrazków... Takie Discovery z czasów gdy nie miałem kablówki.

Miałem tego całkiem sporo, ale ostatecznie wszystkie tomiki porozdawałem i teraz nawet nie pamiętam jak się ta seria nazywała.

No i jeszcze "Gdzie jest Wally". Ile ja czasu zmarnowałem szukając tego pasiastego drania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pamięta taką serię mini encyklopedii, której pierwsze tomy pojawiły się gdzieś w latach 90? Białe okładki, każde wydanie poświęcone oddzielnemu tematowi, od fabryk po dinozaury, sporo obrazków... Takie Discovery z czasów gdy nie miałem kablówki.

Miałem tego całkiem sporo, ale ostatecznie wszystkie tomiki porozdawałem i teraz nawet nie pamiętam jak się ta seria nazywała.

O to to?

KSJ9tiG.jpg

Jako brzdąc miałem tego na pęczki.

edit: holy shit to wciąż jest wydawane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...