Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Gry, konsola, gadżety czy ciuchy?

Polecane posty

Mam problem dotyczący, jak się pewnie domyślacie, gwiazdki. Sytuacja wygląda tak: od ponad roku męczę rodziców o xboxa 360. Podczas ostatniego błagania mama powiedziała "Może na święta". Ok. Pytam się wczoraj co z tym xboxem, a ona "Nie będziemy wydawać pieniędzy na badziewie związane z grami!!!". Zasmuciło mnie to bardzo, ponieważ jeśli nie święta to najbliższa okazja na kupno konsolki będzie w....czerwcu? Urodziny.

Po świętach w portfelu mam zazwyczaj jakieś 400 - 500 zł.

Moje pytanie:

Ciułalibyście nadal na konsolę, czy wydalibyście na gry ( chce Saints Rowa IV :D ), gadżety jak limitowana edycja trylogii Batmana, plakaty itp., książki czy jak klasyczna dziewczyna po prostu ciuchy (to kieruję bardziej do pań, szafie przydałaby się metamorfoza :D )

Aaaa, na święta ogólnie proszę o monitor, więc opcja o "poproszę na gwiazdkę to a potem tamto" odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 47. :trollface:

@UP

Niech zgadnę? Kamasutra z własną modelką do testowania? Ewentualnie "Przewodnik po winach świata" z próbką każdego z nich... Ech, te moje marzenia...

Chodzi mi o "Najlepsze gry komputerowe świata", z komputerem dołączanym do książki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak po prawdzie... po co komu xklocek? Serio, w jakim celu?

Tyż nie wiem. Ja to bym brał Soniacza, jeśli już. Najchętniej jedynkę, dwójkę i trójkę. :P Jedynkę miałem wieki temu, ale już nie mam. :(

germotta11: Wpadłem na jeszcze lepszy pomysł - stówkę wydaj na książki, a resztę na jakieś fajne planszówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na soniaku się nie da grać w GTA? Poza tym pomysł z planszówkami rzeczywiście bije pozostałe. Polecam... hum... dużo rzeczy, ale Gamedec jest kewl. Horror w Arkham jest kewl. Gra o Tron jest długa ale kewl. Albo zakup twilight empire i trać 12 godzin z życia na jedną partię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...