Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megag1ga

Wymienię klucze Steam na inne

Polecane posty

Witam,

mam kilka kluczy do gier które już mam, bądź mnie nie interesują i chętnie się wymienię za jakieś inne. Gry które posiadam to:

  • FEZ (URL link Gift)
  • Starseed Pilgrim (URL link Gift)
  • Beatbuddy (URL link Gift)
  • Dead Island: Epidemic (Beta Gift)
  • Thief Gold (URL link Gift)
  • Hitman: Codename 47 (URL link Gift)
  • Hitman2: Silent Assassin (URL link Gift)
  • Just Cause (URL link Gift)
  • Nosgoth Veteran Pack (URL link Gift)
  • Hitman Blood Money (URL link Gift)

DLC:

CHWILOWO ZNÓW BRAK tongue_prosty.gif

Wszystko to wyłącznie na Steama!

Siedzę dużo na przeróżnych SteamGiftsach, natomiast być może ktoś ma jakieś ciekawe tytuły które tak czy tak chce tam umieścić, a zawsze zamiast liczyć na ogromnego farta, że się akurat dany tytuł uda wygrać, można po prostu się wymienić oczko.gif

Najbardziej interesowałyby mnie takie tytuły jak:

Super Meat Boy,

I am Alive,

Shank,

The Cave,

Amnesia: The Dark Descent,

Prince of Persia

Torchlight 2

Sleeping Dogs

Tomb Raider

PS. Jak ktoś wie i zna temat czy da się wysłać komuś grę już do konta Steam przypisaną to też by było miło.

[CIACH] Przypisanych gier do konta Steam nie da się wymienić/sprzedać. Chyba, że z kontem, a na to na forum nie zezwalamy. Zapoznaj się z Regulaminem Targowiska.

PS2. Bardzo proszę o ewentualnie nie zaśmiecanie tematu odpowiedziami w stylu, iż wszystko co na wymianę mam już macie, bo nikomu to nie służy smile_prosty.gif Być może akurat ktoś nie ma i temat jest skierowany głównie do tych właśnie osób.

PS3. Dla ułatwienia postanowiłem dodać jeszcze tego linka:

http://steamcommunit...4/games?tab=all

Tu możecie sprawdzić jakie gry już posiadam, aby nie proponować mi dubli, które nie są mi potrzebne.

PS4. Nie interesuje mnie kto ma więcej pozytywów czy postów. Przyjmuję zasadę... Jak coś chcesz ode mnie wysyłasz pierwszy. Jak ja chcę od Ciebie i piszę w Twoim poście, pierwszy wysyłam ja, lub przyjmuję Twoje warunki.

Pozdrawiam

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

megag1ga -> [2] [0] [0] -> | Pozytywne: snapback.png,snapback.png | | Neutralne: | | Negatywne: |

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, niestety bundla z Mark of the Ninja także posiadam już. Trine co prawda szukam, ale tylko część pierwszą :) Widziałem, że złożyłeś propozycję u kolegi za bundla z robalami, więc może tam się uda. Z tego co widuję na wszelkiego rodzaju giftach bardzo często wystawiają tam coś takiego jak 99 Spirits, Just Cause, czy Dirt 2. Na to też często klikam, więc jakbyś coś takiego na boku miał to tymi tytułami mógłbym być zainteresowany. Bundle z Brutal Legend natomiast odpada. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję natomiast głównie celuję w tytuły które wymieniłem. Być może istnieją jakieś o których nie pamiętam, natomiast głównie to co wymieniłem... Jak coś mi się przypomina staram się uzupełniać listę. Niestety Zeno Clash nie jest w kręgu moich zainteresowań. Powodzenia z Gridem :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake's American Nightmare za Zeno Clash?

Niestety posiadam już tę grę. Masz może coś z tego:

Machinarium, X-Blades, Dead Island, Super Meat Boy, Dirt 2, Dirt 3, Torchlight, Just Cause 2, Payday The Heist, Portal, Worms Reloaded, Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia, A New Beginning, Deadlight, I am Alive, The Walking Dead?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...