Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CreativeCBR

[PS3] Pomoc przy zakupie - najbardziej opłacająca się wersja konsoli

Polecane posty

Witam.

Jeśli zacząłem temat w złym dziale to serdecznie przepraszam.

Więc tak, chciałbym sobie kupić przed świętami konsolę PS3, z uwagi na to że jakość jest nadal bardzo dobra a ceny spadają okrutnie gdyż nadchodzą next-geny, chciałbym się zapytać jaką konsolę najlepiej wybrać?

Jest kilka rodzajów, kompletnie mi brak kompetencji, nie wiem czym się różnią itp. Slim i wszystkie inne. Stare Faty, nowe ultra slim. Który rodzaj wybrać? Dlaczego? Dysk do gier których raczej nie będę ściągał z internetu.

Zła nazwa tematu. Zmieniłem. To problem sprzętowy, więc przeniosłem. Zapoznaj się z Regulaminem Konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie Super Slim, weź 250gb to starczy na naprawdę wiele, ale to naprawdę gier, "sejwów", aplikacji i czego tam jeszcze dusza zapragnie.

Teraz w sklepach chcą wcisnąć jeszcze aktualną generacje po prawie normalnych cenach. Ceny tak naprawdę okrutnie spadną po wyjściu nowej generacji, która już prawie puka do drzwi. Teraz jak mówię, chcą jak najwięcej "wcisnąć" ludziom przy zbliżonej cenie z tamtego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Slimkę, bo to jedyne rozsądne rozwiązanie. Super Slimki raz, że są okropnie brzydkie i wykonane z taniego plastiku to mają jeszcze inne szufladki na dysk, co przy popularnych wersjach z flash 12GB może być problemem. Od 3 lat posiadam Slim i miałem z nią jedną awarię, bo przy ściąganiu softu coś źle się dociągnęło i musiałem formatować dysk pod komputerem bo aktualizacja się nie chciała robić, ale poza moim to nie znam żadnego takiego przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...