Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arab1234

Medal of Honor Warfighter - problem z originem

Polecane posty

Kupiłem sobie wyżej wymienioną gre . Nie miałem wcześniej gry związane z originem . Włożyłem dysk 1 zainstalowałem origi . Wyskoczył mi panel logowania się . Kliknąłem załóż nowe konto bo nie mam konta . Chwile się coś ładowało i wyskakuje to

BRAK POŁĄCZENIA

Obecnie jesteś w trybie offline. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Origin, przejdź ponownie w tryb online.

Jeśli chcesz by udzielono Ci pomocy, szanuj pozostałych forumowiczów i przyłóż się do tego co piszesz - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Właśnie tylko że tą stronę mam zablokowana coś mi blokuje . nie mogę wejść w ten link . nie mogę pobrać origina z strony ea i innych . Ma ktoś pomysł jak to odblokować?

Taki mam komunikat na tych stronach

Nie udało się nawiązać połączenia

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem help.ea.com.

Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BO NIE MOGĘ OTWORZYĆ TEGO LINKU .

coś mi blokuje jak klikam na niego to wyskakuje komunikat


Nie udało się nawiązać połączenia
Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem help.ea.com.
Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

TO samom mam jak chce pobrać origin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu poprosił bym jakiegoś znajomego który ma tego samego dostawcę internetu żeby sprawdził czy u niego jest tak samo. Jeżeli u niego będzie ten sam problem to dzwonić do dostawcy internetu. Pamiętam podobną sytuację z przed paru lat kiedy lokalni lub osiedlowi dostawcy blokowali porty i IP steama i battle.net ze względu na podejrzanie wysoki transfer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...