Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Warface

Polecane posty

Gra wywarła na mnie raczej negatywne wrażenie. Mimo zastosowania CryEngine 3, grafika wcale nie powala. Animacje są sztywne, a tekstury rozmazane. Strony konfliktu wydają się sztampowe, przez co nie mogłem wczuć się w walkę. Klimat psuje także przechodzenie gry do przeglądarki przed każdym meczem (gra ulokowana jest w Gface - kolejnej rozdmuchanej platformie do grania).

Samo strzelanie i zabijanie przeciwników również nie daje satysfakcji. Crysisowy system modyfikacji, którym chwali się Crytek na swoich filmikach, to wprawdzie ciekawy pomysł, jednak w obliczu reszty jest małym pocieszeniem. Grając w Warface'a po prostu czuć, że jest on robiony pod przeglądarki, przez co całość wygląda jak z poprzedniej generacji gier.

Nasuwa się tylko pytanie: po co? Nie lepiej byłoby zrobić grę klasycznie, udostępniając klienta do pobrania? Dlaczego mam grać w Firefoksie i przechodzić do niego co mecz, skoro mógłbym włączyć zainstalowaną grę z pliku?

Warface jest dla mnie bardziej pokazem technologii, niż grą. Polecam go także hipsterom, którzy nie mogą znieść klasycznej instalacji gier na dysku twardym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wygląda bardzo interesująco, jestem ciekaw jak Cry Engine 3 sprawuje się w MMO. Podełem już maila na Gface (ile to już jest? Battle.net Battlelog...) i oczekuję na zaproszenie do bety. Moim zdaniem będzie to idealna gra dla osób, które nie kupiły Crysisa 2 lub 3, a chcą zagrać w podobną produkcję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...