Skocz do zawartości

PSP-2003 SLIM&LITE używane, książki, gry, muzyka.


t3tris

Polecane posty

Cześć.

Z bólem serca otwieram swoje małe targowisko, wiedzcie, że każdą rzecz którą tu wystawiam pożegnałem gorzkimi łzami. Znajdziecie tu trochę książek, gier i płyt CD z muzyką.

KSIĄŻKI

Ze sporą rozpaczą zmuszony jestem sprzedać kilka książek ze swojej kolekcji. Na stos lecą zatem:

  • Ursula LeGuin - "Czarnoksiężnik z Archipelagu", wyd. Prószyński i S-ka, 2010, miękka oprawa. Stan 7/10 (lekko odgięte rogi, po stronach widać, że była czytana).
    Cena: 18 zł
  • Ursula LeGuin - "Grobowce Atuanu", wyd. Książnica, 2009, miękka oprawa. Stan 8,5/10 (po prostu widać, że była czytana).
    Cena: 15 zł
  • Ursula LeGuin - "Lewa ręka ciemności", wyd. Książnica, 2011, miękka oprawa "zaginana". Stan 9/10 (tylna okładka jest zgięta w jednym miejscu, poza tym książka wygląda jak ani razu nie otworzona).
    Cena: 18 zł
  • Jacek Piekara - "Ja inkwizytor. Dotyk zła", wyd. Fabryka Słów, 2010, miękka oprawa "zaginana". Stan 10/10 (czytałem raz, i to ostrożnie - bez odginania kartek).
    Cena: 25 zł
  • Jacek Piekara - "Sługa Boży", wyd. Fabryka Słów, 2010, miękka oprawa "zaginana". Stan 10/10 ( też czytałem tylko raz, też ostrożnie - bez odginania kartek).
    Cena: 25 zł
  • Terry Pratchett - "Kolor magii", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 7/10 (delikatnie odgięte rogi, delikatnie zgięta tylna okładka).
    Cena: 15 zł
  • Terry Pratchett - "Blask fantastyczny", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 9,5/10 (jeden róg niemal niewidocznie mi się odgiął jak wstawiałem na półkę, poza tym jak nowa).
    Cena: 20 zł
  • Terry Pratchett - "Mort", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 10/10 (przysłano mi nówkę z wydawnictwa, bo reklamowałem poprzedni egzemplarz)
    Cena: 20 zł
  • Terry Pratchett - "Trzy wiedźmy", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 9/10 (prawie jak nówka, okładka po otworzeniu ujawnia jednak małe zagięcie - z zewnątrz niewidoczne).
    Cena: 20 zł
  • Terry Pratchett - "Wyprawa czarownic", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 9/10 (jeden róg niemal niewidocznie mi się odgiął jak wstawiałem na półkę, poza tym jak nowa).
    Cena: 20 zł
  • Terry Pratchett - "Straż! Straż!", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 7,5/10 (rogi niemal niewidocznie odgięte, kartki pociemniałe od noszenia w plecaku, tylna okładka delikatnie zgięta w jednym miejscu).
    Cena: 15 zł
  • Terry Pratchett - "Złodziej czasu", wyd. Prószyński i S-ka, miękka oprawa. Stan 8/10 (generalnie jak nowa, ale odlepianie nalepki z ceną z tylnej okładki poszło mi wyjątkowo kiepsko, i szpeci ją klejowy bohomaz).
    Cena: 18 zł
  • Tom Clancy - "Red Rabbit", wyd. Penguin Books, twarda oprawa, z obwolutą. Po angielsku. Stan 8,5/10 (sama książka 9/10, niemal nówka, tylko widać, że czytana, obwoluta brudna od nalepki z ceną i nieco sfatygowana).
    Cena: 30 zł

post-51726-0-20695900-1372406707_thumb.j

PŁYTY

Trochę muzyki, której z ogromnym smutkiem się pozbywam. Wszystkie wystawione płyty są w stanie takim, że nie sprawiają JAKICHKOLWIEK problemów przy odtwarzaniu. Nie sprzedaję żadnej, która posiada więcej niż 2 małe ryski. Jako stan pudełka rozumiem stan plastiku i książeczki.

  • Metallica - "Kill 'em All". Płyta 10/10, pudełko 7/10.
    Cena: 28 zł
  • Metallica - "Ride the Lightning". Płyta 8/10, pudełko 7/10.
    Cena: 23 zł
  • Metallica - "Black Album". Płyta 8/10, pudełko 5/10 (połamane zdrowo, książeczka w porządku).
    Cena: 23 zł
  • Metallica - "Load". Płyta 10/10, pudełko 8/10.
    Cena: 28 zł
  • Metallica - "Reload". Płyta 10/10, pudełko 8/10.
    Cena: 28 zł
  • Metallica - "S&M" (2 CD). Płyty 9/10, pudełko 4/10 (popękane zdrowo, książeczka naderwana).
    Cena 33 zł
  • Metallica - "Garage Inc." (2 CD). Płyty 10/10, pudełko 5/10 (popękane, książeczka naderwana).
    Cena: 33 zł
  • Metallica - "St. Anger". Płyta 10/10, pudełko 4/10 (połamało się nieco, ale książeczka w stanie idealnym).
    Cena: 18 zł
  • Metallica - "Death Magnetic" (polska edycja). Płyta 10/10, pudełko 7/10.
    Cena: 18 zł
  • Iron Maiden - "Powerslave". Płyta 10/10, pudełko 9/10.
    Cena : 23 zł
  • Iron Maiden - "A Matter of Life and Death". Płyta 8/10, pudeko 7/10.
    Cena: 23 zł
  • Disturbed - "Indestructible". Płyta 9/10, pudełko 7/10.
    Cena: 28 zł
  • Sex Pistols - "Jubilee". Płyta 9/10, pudełko 6/10.
    Cena: 13 zł
  • Papa Roach - "Getting away with Murder". Płyta 8/10, pudełko 8/10.
    Cena: 13 zł
  • Evanescence - "Fallen". Płyta 9/10, pudełko 8/10.
    Cena: 25 zł
  • Nirvana - "Nevermind". Płyta 8/10, pudełko 7/10.
    Cena: 13 zł
  • Slipknot - "Slipknot". Płyta 10/10, pudeko 7/10 (popękały mi ząbki trzymające płytę).
    Cena: 23 zł
  • Slipknot - "All hope is gone". Płyta 10/10, pudeko 7/10 (popękały mi ząbki trzymające płytę).
    Cena: 18 zł
  • System of a Down - "Mezmerize". Płyta 10/10, digipack 7/10.
    Cena: 25 zł

post-51726-0-88831400-1370631975_thumb.j

GRY

Gry są w większości na PC, jedna na Wii, jedna na PSP. Po myślniku podane są wersje językowe.

PSP

  • Final Fantasy Tactics: The War of the Lions - EN. Stan - 10/10, nówka wyciągnięta z folii.
    Cena: 25 zł

PC

  • Mount&Blade - PL. Stan 10/10, w folii. Wersja "biedronkowa".
    Cena: 10 zł
  • Medal of Honor - PL. Wersja z 2010 (ta z brodatym typem na okładce). Stan 10/10, w folii.
    Cena: 30 zł

Jako gratis skłonny jestem dorzucić Mount&Blade, Hitmana, Codename Outbreak lub Świątynię Pierwotnego Zła.

post-51726-0-85855200-1370631982_thumb.j

UWAGA:

Ceny można negocjować. W przypadku większych zakupów na pewno coś spuszczę z ceny, zrobię darmową przesyłkę, czy dorzucę jakiegoś gratisa. Mogę przesłać więcej zdjęć, co tam sobie chcecie.

Polecam serdecznie.

Edit: Pozycje kupione usuwam, żeby nie przeszkadzały w przeglądaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...