Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolownik

God of War (seria)

Polecane posty

@Sermarek - tak, musisz zacząć nową grę i będzie pytanie o Bonus Play, nie będziesz miał od początku wszystkich broni, ale w momencie jej zdobycia będzie miała taki poziom, jaki jej wbiłeś. Najlepiej przy drugim graniu wbij "przejdź grę w czasie poniżej 5 godzin" trollface.gif, od razu na Easy.

@down - to przepraszam, w dwójce to było i miałem nadzieję, że w jedynce też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mały ten temat. Zobaczymy jak szybko otrzymam odpowiedź i ile ich będzie...

Otóż święta się zbliżają i myślę nad tym by sprawić sobie GoW. I tutaj pojawia się problem. Mam PS3 (nowe i właśnie dlatego w końcu chce coś kupić, przez 4 miesiące grałem w gry z PS+ ). Tylko nie wiem, czy jest sens ruszać te stare, ulepszone do HD kolekcje (1) z PS2 i 2(z psp). Zawsze byłem za tym, że grafika jest nieważna ale kiedy przychodzi do grania na telewizorze... w gry z PSP albo PS2?

Czy może jednak jest sens od razu zacząć od III? A poprzednie części zostawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z pracy otwieram maila, a tutaj PSN Beta Trial Notification God of War Ascension. To nazywa się szczęście, hehe bardzo pozytywny dzisiaj dzień mam. Chociaż jeszcze nie grałem w żadną część to i tak zamierzam zobaczyć najnowszą część smile_prosty.gif Ktoś prócz mnie może się dostał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony bardzo, bo odkąd dostałem się na betę Heart of the Swarm, to mi dopisuje szczęście. Dzisiaj otrzymałem zaproszenie do God of War. Mało tego to sama beta mało waży, z czego również bardzo się cieszę wink_prosty.gif Jestem ciekaw czy dużo osób dostanie, czy mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,4 GB na początek i patch ważący 500 MB (damn, szybko się uwijają z naprawianiem błędów, bo to już wersja 1.06).

Edit: Tempo naprawiania maja zabójcze. Skończyłem pobierać 1.06, wziąłem pada w dłonie i mi zaczęło pobierać 1.07.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta dla wszystkich płacących za PS+ zostanie otwarta chyba 9 stycznia. Do tej pory chyba nie wejdziesz do bety, chyba że wykombinujesz od kogoś kod.

Sam zagrałem ze 2 rundy w tym 4v4 i parę razy we FFA. Wystarczyło mi to, że Ascension przesunąć na liście zakupów z "Meh" do "Pre-order'd". W sumie ze względu na ten tryb sieciowy, który niestety umrze po 2 tygodniach, bo to nie Call of Duty. Tak czy inaczej jest naprawdę super. Nie ogranicza się to do spamowania pojedynczymi atakami. Trzeba kombinować i umiejętnie korzystać z bloku i parowania. Do tego łączenie combo powoduje, że tutaj naprawdę liczą się umiejętności, a nie szczęście. Oczywiście parę rzeczy dalej wkurza, np.cut-scenka ze spadającą włócznią, OP młotów i kilka głupich animacji.

Dzięki uprzejmości znajomego, który udostępnił mi swoje konto miałem też okazję przejść to singlowe demo z bluray nowego Total Recall. Pomimo tego, że to tylko 10 minut buildu z E3, to jest fantastycznie. Jeśli cała gra będzie trzymać taki poziom, to może to być najlepszy single w GoW do tej pory. Do tego gra wygląda jak nie z tej generacji. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w GoW3 na poziomie normalnym w żadnym momencie nie utknąłem na dłużej a tu nagle nie mogę zabić Zeusa, z tego co słyszałem są 3 fazy walki z nim ja jak na razie siedzę w 1 fazie, jak można go pokonać jakiś sposób czy coś, cały ekwipunek mam na full oprócz rękawic nemejskich bo je mam na 2 poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, którejś z odnowionych "paczek" GoW'ów. Waham się pomiędzy GoW HD Colection(GoW I-II) i GoW Orgins(GoW: Duch Sparty i Chains of Olimpus). Która z nich jest bardziej miodna i przejście której zajmuje więcej czasu? Słyszałem, że ta długa jest sporo krótsza. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem 1 i 2 na PS3.

Ogólnie - postać Kratosa z jednej strony jest ciekawa, a z drugiej - niezły cham z niego. I też za mało gada. Walka jest przednia, ale.. mogę tą serię porównać z PoPem Warrior Within. A czemu nie?

Walka w PoPie WW - lepsza. Fabuła - lepsza. Postać główna - lepsza. Zagadki - nie ma ich, ale ogólnie w całym PoPie można znaleźć lepsze zagadki.

Nie zrozumcie mnie jednak źle - GoW jest dobry. 1 i 2.

Teraz albo zabiorę się za te gierki z PSP albo 3, nie wiem jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie - postać Kratosa z jednej strony jest ciekawa, a z drugiej - niezły cham z niego. I też za mało gada. Walka jest przednia, ale.. mogę tą serię porównać z PoPem Warrior Within. A czemu nie?

Walka w PoPie WW - lepsza. Fabuła - lepsza. Postać główna - lepsza. Zagadki - nie ma ich, ale ogólnie w całym PoPie można znaleźć lepsze zagadki.

Ja bym nie wychodził z takim porównaniem, bo choć WW z całej serii PoP najbliżej do slashera, jakim jest GoW, to jednak proporcje walka/zagadki/akrobacje są zupełnie inne (żeby nie było, jestem chyba największym fanbojem PoP: WW po tej stronie Internetu. I po tamtej), a już Free Form Fighting system z PoPa jest tak różny od GoWowego, że to trochę jak porównywanie Jeepa z Ferrari - można, ale po co?

A jeśli chodzi o GoW, to mam na koncie ukończoną trójkę wraz Chains of Olympus, a przez ostatnie wyprzedaże na PSN na mojego Vitkacego zawitał Duch Sparty (w sumie na PS3 kiszą się jeszcze prawie ukończona jedynka i napoczęta dwójka w HD, ale czekają na lepsze czasy) i, jak zawsze, jestem oczarowany. Niby to piąty raz z grubsza to samo, ale połączenie historii, poziomu trudności, klimatu i postaci daje bardzo smaczne danie, które ze względu na swoją długość (jeśli można tak określić czas trwania gier z serii GoW) nie zdąży się znudzić lub popsuć.

Kratos to kawał socjopatycznego skurczybyka (dlatego drogi Wymaniakowany polecę ci GoW III, w którym pokazuje się z trochę innej strony), nazwanie go 'chamem' jest bardzo delikatne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos to kawał socjopatycznego skurczybyka (dlatego drogi Wymaniakowany polecę ci GoW III, w którym pokazuje się z trochę innej strony), nazwanie go 'chamem' jest bardzo delikatne smile_prosty.gif

Ja się mu akurat w sumie nie dziwię. Zginął kilka razy, zdradzili go chyba wszyscy, był zmuszony zabić swoją rodzinę i kilku przyjaciół. Na jego miejscu też by mi już średnio na czymkolwiek zależało. A Sony go jeszcze ciągnie przez więcej. Przy okazji Wstąpienia zrobiłem sobie takie małe podsumowanie całej serii (grałem we wszystkie części) i jak nad tym pomyśleć życie Kratosa nie jest zbyt różowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, po tym wszystkim co Kratos przeszedł i czego dokonał człowiek może naprawdę go podziwiać, że - uwaga, spoiler dotyczący zakończenia trójki - postanowił zrujnować plan Ateny samemu się zabijając oraz wypuszczając nadzieję dla ludzkości :D Jest badassem? Jest. To kawał socjopaty jaki rzadko jeśli w ogóle okazuje komukolwiek współczucie? Zgadza się. Jego lista zostawionych za sobą ciał jest jedną z najdłuższych? Jest. Nie zmienia to mojej opinii, że to jeden z najlepszych bohaterów gier video w ogóle ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory ograłem tylko jedną część serii (jedynkę, zrobiłem w niej zresztą platynę) i jestem bardzo miło zaskoczony. Jak na tamte lata grafika była przepiękna. Sama rozgrywka nie zestarzała się specjalnie i grało mi się bardzo przyjemnie. Ta walka jest po prostu świetna! Nie wiem dlaczego gra, w której praktycznie w kółko robimy to samo tak mi się spodobała! Niedługo jak splatynuję Heavy Raina kupię kolejne części (gdyby dwójka była w PS+, byłbym zachwycony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Wstąpienia. Otóż znalazłem w necie konkurs, gdzie to można wygrać, ale w pytaniach jest pytanie związane z grą do wygrania, co jest głupie. Ale nie o to mi chodzi. Googlowanie nic nie daje, więc pytam tutaj.

Wymień czterech greckich bogów, którzy pomagają Kratosowi w trakcie jego przygód w "God of War: Wstąpienie" m.in. poprzez modyfikację jego głównej broni - ostrzy

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...