Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A tak naprawdę, skoro daliście w CDA 08/13 grę To The Moon, która jest wyglądem podobna do 1 GTA, to może zrobilibyście taki numer z klasykami i dali np. GTA San Andreas?

Gratulacje, w kategorii "Post miesiaca" zdobyles wlasnie 1 miejsce w kategorii "LOL!" [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esussu

Smugg mówił że udało się dostać DI dlatego, że jest Polski wydawca, czyli z Borderlands 1 będzie trudno. Ale dobrze kupić samemu, 40 zł za GOTY to bardzo dobra cena jak na taką dobrą grę.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko zastanawiałem - co byście powiedzieli(ktokolwiek z redakcji i nie tylko tutaj zagląda? Jakiś MOD?) na Wolverina? Produkcja nie nowa, lecz i nie stara zarazem. Sensownie wpisująca się jako "uzupełniacz" płyty z ważniejszymi produkcjami. Choć i sam tytuł mógłby dobrze się sprawować w charakterze "standalone". Pozytywnie przyjęta została przez recenzentów(w tym CD-A. Dostała 8, bądź 8+), wpisująca się nieźle w kanon komiksu/Marvela, a do tego obecnie nie do kupienia. Myślę, że w sam raz, gdy wyczerpią się wam wykupione licencje, choć trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to Activision jest wydawcą. Wiadomym jest, że żadnego CoD'a jeszcze na płytce nie było. Ale - kto wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialbym jedna prośbe - drogi Smugglerze gdyby w nowym numerze cd action na płytce było GTA 4 byłbym szczęśliwy bo juz od dawna chciałem sobie postrzelać .

Sniper Elite v2 albo Sniper: Ghost Warrior 2

Padłem. Znowu.

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Nieważne, ale zawsze możecie sobie przecież napisać:

- Dajcie Wiedźmina 2, Call of Duty, Battlefield 3 (ale bez steama!) itd. itd.

Wam ulży, a ja się nie będę wkurzał na kolejnego, któremu się wydaje, że jesteśmy sw. Mikołajami i mamy kopalnię złota przy redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...