Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Forumowicze o Sobie VII

Polecane posty

A oto ludzie, których autorytet macie szanować Cool

Taaa, Jasne :P

Ale pamiętajcie ludziska - szanujcie modka swego, bo możecie mieć gorszego :)

To już chyba czwarty FOS za mojej kadencji na tym forum (choć niestety przegapiłem sporą część poprzedniego); widać więc, co dla forumowiczów najistotniejsze - oni sami :)

Mam nadzieję, że nowa edycja będzie trzymać poziom poprzednich, albo i go podniesie. Enjoy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyyyyydal(e) 8) I ekshibicjoniści na dodatek :wink: Ciekawe jak bardzo odkryjecie się w następnej odsłonie tematu... A poza tym mały komentarz do Cardiego - czy to tylko przypadek, że gdy otworzyłem Twe zdjęcie to pod spodem pojawił sie napis 'Masz ochotę na gorący flirt?' xD Może wyczuł, że po drugiej stronie atrakcyjny samiec siedzi...

A tak korzystając z tematu tak często odwiedzanego chciałbym zapowiedzieć małą forumową atrakcję - a mianiowicie podwójny plebiscyt. Na najlepszą grę 2007 roku oraz najlepszą grę dodaną do CDA w 2007 roku... Szczegóły wkrótce.

Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jał, u mnie jeden link chyba narobił 10 kilo w gacie, bo widzę tylko pierwszą fotkę.

I właśnie ekshibicjonisty nie zobaczyłem. Weeeee, to jest specjalnie i tyle.

Teraz przyznajcie się, który się wstydził i to usunął. Ale w sumie, to i tak wiem, że jesteście słodcy, fajni i marzę o spotkaniu z Wami. :*

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przychodzą i odchodzą. FoS pozostaje xD

A oto ludzie, których autorytet macie szanować

A nie szanujemy? W ankiecie powinno być chyba 15 kilo w gaciach ;) 20 kilo mamy, gdy pojawia się Pzkw "Eksterminator" VIb :D

To już chyba czwarty FOS za mojej kadencji na tym forum

Heeh... Kiedy póltora roku temu przyłączałem się do tej bandy, FoS 5 miał ok 20 stron, czyli mogę powiedzieć, że obecny to już trzeci w mojej kadencji na forum :)

czy to tylko przypadek, że gdy otworzyłem Twe zdjęcie to pod spodem pojawił sie napis 'Masz ochotę na gorący flirt?

Chyba nie przypadek, bo mi też się taki napis rzucił w oczy wcześniej, niż samo zdjęcie... Teraz tylko pytanie, ile Cardi zapłacił imageshackowi :P

Z rzeczy dużo bardziej FoSowych - spadło trochę śniego i od razu klimaty zrobiły się o wiele bardziej zimowe :) Szkoda tylko że pewnie do świąt się cholernik roztopi, a święta bez śniegu nie mają tego uroku... Z drugiej strony ostatnio coraz mniej odczuwam świąteczny klimat - kiedyś się człowiek cieszył byle czym dostanym pod choinkę, teraz prezenty nie przynoszą już takiej radochy... Ale nadal można sobie śledzika podjeść, a on najbardziej kojarzy mi się z Gwiazdką :P

Inszejsza inszość - kurs PO. Dzisiaj mam drugi wykład, ale inaczej to sobie wyobrażałem. Po mojemu wystarczyłoby polecić jakąś książkę i sobie odpuścić wykładanie, bo ów wyklad polega na rzucaniu slajdów z różnymi wykresami i ustaweicznym powtarzaniu "proszę nie notować!" jakby pokazywał nam jakąś tajemnicę państwową :P Poza tym obiło mi się o uszy, że jest planowane zawieszenie od 2009 roku poboru do armii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadło trochę śniego i od razu klimaty zrobiły się o wiele bardziej zimowe :) Szkoda tylko że pewnie do świąt się cholernik roztopi, a święta bez śniegu nie mają tego uroku...
Ech, nie narzekaj. Ja tam za specjalnie nie przepadam za śniegiem. Kiedyś, nie powiem cieszyłem się baaardzo, gdy białas spadł, a teraz? Miło popatrzeć, ale euforii to nie wzbudza. Prywatnie, czekam na wiosnę. :wink:
Jał, u mnie jeden link chyba narobił 10 kilo w gacie, bo widzę tylko pierwszą fotkę.
U mnie też druga fota nie działa.

btw ja dzisiaj zostałem sobie w domu i nie pojawiłem się w szkole. jakoś za specjalnie ochoty nie miałem, a żadnych ważnych lekcji też dziś nie było. No i jestem troszkę przeziębiony, więc takie posiedzenie w cieplutkim domku dobrze mi zrobi ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też druga fota nie działa.

I u mnie takoż :) Gdzie wy mieszkacie, szczęśliwcy, którzy mają śnieg ? We Wrocu padał tylko dzisiaj przez chwilę taki mokry pseudo-śnieg, który nawet przez moment nie utrzymał się na ziemi :)

Niesamowite jest to, że FoS tak długo się utrzymuje, ludzie wciąż chcą na nim pisać. Gdy tu przychodziłem była chyba "trójka", teraz już mamy siódemkę. Nieźle!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy mieszkacie, szczęśliwcy, którzy mają śnieg ? We Wrocu padał tylko dzisiaj przez chwilę taki mokry pseudo-śnieg, który nawet przez moment nie utrzymał się na ziemi :)
Mazowieckie cieszy się ze śniegu :wink: byłem przed chwilą z psem na spacerku... brrr jak zimno.
Niesamowite jest to, że FoS tak długo się utrzymuje, ludzie wciąż chcą na nim pisać
Ogólnie Offtopic jest najbardziej obleganym działem forum. Tak przynajmniej mi sie wydaje.

Ech, pasowałoby sie w ten weekend trochę pouczyć, bo ostatnio podręczniki mijałem szerokim łukiem. A tak poza tym to mnie naszła ochota pograć w jakąś strategię... chyba mi wychodzą ostatni boje w CoD, Gunie i Bioshocku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend może w końcu dostanę kompa :/ Czekam już kurczę niewiadomo ile, bo wszystkie 8800 GT są zarezerwowane. Mam nadzieję że znajdzie się jeden wolny dla mnie :P

Mazowieckie cieszy się ze śniegu byłem przed chwilą z psem na spacerku... brrr jak zimno.

Gaz drożeje, nie cieszyłbym się... Nie będzie kasy na gry xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie ma śniegu... Wielkopolska jak się patrzy, wszędzie płasko i do tego szaro. Litości!

Gdyby chociaż spadło trochę białego puchu, to już bym leciał do pobliskiego marketu, celem nabycia jakiegoś taniego dupolota i heja na świeżo usypaną górkę! Gmina pomyślała, znalazła fundusze i sprawiła dzieciakom sporą kupę ziemi, z której można śmigać prosto do rzeki. :) Szkoda, że pogoda nie dopisuje...

Co do fot, to druga też mi nie działa. A jak na pierwszej faktycznie jest Cardinal, to... Albo nie, nic nie powiem, bo jeszcze chłop zakasa rękawy i walnie mi pięknego osta. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerrrny śnieg! Prawie zaliczyłem glebę na ulicy, wracając do domu. Permanentnie nie cierpię zimy z perspektywy pierwszej osoby, ot co! Ona wygląda ładnie tylko na obrazku.

kiedyś się człowiek cieszył byle czym dostanym pod choinkę, teraz prezenty nie przynoszą już takiej radochy...

Hm. O ile mnie pamięć nie myli, nigdy nie dostawałem prezentów pod choinkę - tylko 6.12. To zależne od miejsca zamieszkania, czy może 'czynników amerykanizacyjnych'? ;)

W ramach ciekawostki powiem, że byłem tutaj wcześnie rano i miałem... ekhm... ten... Niewątpliwą Przyjemność... [kaszel]... zobaczenia zdjęcia numer 2... :P I... Cóż.

Przynajmniej Chim nie wyglądał tak, jakby nie miał mózgu...

(oczywiście nikogo nie obrażając :P)

A ja w weekend może w końcu dostanę kompa :/

Cała populacja Sudanu i Etiopii boleje nad twym nieszczęściem.

(wydaje mi się, czy maniera chwalenia się swoimi Super Nowymi Konfiguracjami stała się ostatnio popularna? :?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. O ile mnie pamięć nie myli, nigdy nie dostawałem prezentów pod choinkę - tylko 6.12. To zależne od miejsca zamieszkania, czy może 'czynników amerykanizacyjnych'? ;)
Wiesz, 6,12 dostaje się od brodacza w czerwonym stroju, natomiast 'pod choinkę' to jest taka tradycja, że kupuje się najbliższej (z reguły, choć nie zawsze) rodzinie. I te prezenty otwiera się 25,12 :wink: U mnie w domu ten zwyczaj tra dopiero (aż?) od jakiś 3-4 lat.
Oby jak najdalej od mego miasta (miasteczka), choć dzisiejsza aura zapowiada pojawienie się tego białego okropieństwa również w mojej okolicy.
Ja tam za specjalnie nie przepadam za śniegiem
A mój pies, na przekór, ze śniegu się cieszy. Teraz na wieczornym spacerku hasał po nim ze 30 min, a i podjadał go trochę. Już zaczynam się bać, co będzie gdy białego puchu będzie więcej. Jak ja znajdę tego doga??

btw, to jego zdjęcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym mały komentarz do Cardiego - czy to tylko przypadek, że gdy otworzyłem Twe zdjęcie to pod spodem pojawił sie napis 'Masz ochotę na gorący flirt?'
Więc... Co masz na sobie? :twisted: Jeśli chodzi o następną odsłonę, to wrzucimy rozebrane fotki - ale nie nasze ;] Także uważajcie, bo nie znacie dnia ani godziny, hehe.
Teraz tylko pytanie, ile Cardi zapłacił imageshackowi
Widzę, że nie rozumiesz dzisiejszego marketingu. To imageshack płaci mi 8)

Poza tym nie narzekać mi tu na aurę! Przez trzy dni ledwo zwlekałem się z łóżka, a wczoraj nastąpiło apogeum - przez cały dzień chodził za mną deser lodowy. W ciąży raczej nie jestem, więc domyślam się, że po prostu uruchomiła się kobieca część mojej jaźni ;] Co zresztą dzisiaj potwierdził mój ziomal na zajęciach... Zresztą każdy może sobie zrobić mały teścik na to, czy jego mózg jest 'męski' czy 'kobiecy':

Raz: splećcie dłonie i sprawdźcie, który kciuk jest na górze.

Dwa: w jaki sposób oglądacie paznokcie? Rozcapierzając palce, czy zginając je, gdy wnętrze dłoni jest zwrócone ku wam?

Jeżeli jesteś facetem i masz lewy kciuk na górze oraz oglądasz paznokcie rozcapierzając palce - to sory, ale jednak nie jesteś facetem ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, ale jednak nie jesteś facetem ;]

Ciekawe, ciekawe... A co w wypadku, gdy test zaliczyło się jeno w połowie? Czy moja pleć pozostanie nieokreślona, ew. jestem czymś pomiędzy?

Nigdy nie miałem szczęścia do testów... :?

wydaje mi się, czy maniera chwalenia się swoimi Super Nowymi Konfiguracjami stała się ostatnio popularna?

Zły i niegrzeczny śnieg, nowy sprzęt w domu... Czyżby święta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przypadek, bo mi też się taki napis rzucił w oczy wcześniej, niż samo zdjęcie...
Hym, u mnie z kolei ten napis pojawił się tylko pod Chimem. Potraktuję to jako dowód poczucia humoru Imageshacka.
Jak ja znajdę tego doga??
Piekna, psuta, biała stronica mi się załadowała. Jeśli Twój pies tak wygląda, faktycznie będziesz mieć problem z odszukaniem go w zasapch. Nie to co ja, szczęśliwy współwłaściciel dwu owczarków niemieckich (rzecz jasna, nierodowodowych), które także szaleją na widok śniegu (szczególnie Czarny, pan staruszek już w sumie, straszny pieszczoch, ale na śniegu przypominają mu się świetlane lata młodości)

Zaś śnieg na moim wschodnim południu się pojawił dzisiaj, i wygląda na to, że w weekand się utrzyma. I git, najwyższy czas w sankach spodnie zmoczyć.

Fajny test. Nie jestem facetem. Ech... Że też te niecałe 17 lat musiało upłynąć, by ktoś mnie uświadomił. Ale trzeba powiedzieć, że Matrix się starał - tak odwzorować ciało i psychikę męską, no no...

A swoją drogą. Wczoraj sobie byłem z klasową wycieczka... na sztuce, w Teatrze Starym w Krakowie... i... hm. Przejazd autobusem - jakieś 20-30 zł. Bilet do teatru - ok. 20 zł. Zobaczyć Rysia z Klanu na żywo - bezcenne. Zobaczyć Rysia z Klanu, który niemalże taranuje Twojego kumpla z klasy po dosyć aktywnej scenie... nie do opisania.

A, i ten jego tekst w pewnym momencie - "to ja byłem Heleną!"

Sztuka zwie się "Wariacje enigmatyczne", i nawet fajnie się oglądało, tak btw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły i niegrzeczny śnieg, nowy sprzęt w domu... Czyżby święta?
Czyżby Wielkanoc?? :)

Tak apropo świąt, to na sklepowych wystawach, jak zwykle zresztą, trwają one tak mniej więcej od połowy listopada. W każdym razie, radujmy sie w końcu będzie co pooglądać w TV. No nie mówcie, że nie macie ochoty obejrzeć 2 części Kevina, Jak rozpętałem II Wojnę Światową, czy innych świetnych i dotychczas nieemitowanych w RP filmów.

Ech, między innymi dlatego nie lubię świąt. Jako, że ja telewizji praktycznie nie oglądam (głównie to tylko mecze kadry i czasami jakieś wiadomości, czy talk show), a w święta mam katorgę. Zjeżdża się połowa rodziny (nie mają co robić w domu, czy co?) i gawędzą. Pamiętam, że w ostatnią Wigilię pocinałem w Godfathera, nagle wchodzi wujek do pokoju, patrzy chwilę i mówi "kobite byś rozjechał". No świetnie.

Dodałem Wam jeszcze jedną opcję do ankiety coby tak cukierkowo nie było :Twisted Evil:
RoZy, RoZy, niezła opcja. Ale czy jest ktoś na tym forum, kto się nie boi moderatorów? I dlaczego ten ktoś jest częstym gościem działu 'Banicja i ostrzeżenia'?? :wink:
Poza tym nie narzekać mi tu na aurę!
Dobrze, nie będziemy.*kłamstwo mode off* Ja z pewnością nie będę, bo akurat miałem niebywałą przyjemność wracać przed +/- 15 minutami od koleżanki. Na pieszo oczywiście. No i co, że chodniki nieodśnieżone i mróz siarczysty? Przeszkadza to komu? eee, nie. :-k
Piekna, psuta, biała stronica mi się załadowała. Jeśli Twój pies tak wygląda, faktycznie będziesz mieć problem z odszukaniem go w zasapch
Faktycznie coś nie hula. myślę, że teraz będzie ok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta? Nie lubię.

Wchodzę na przykład do marketu i od razu spada na mnie kakofonia mdłych świątecznych melodyjek i jakiś cholernych kolęd. Od czegoś takiego zbiera mi się na gwałtowne i nieopanowane wymioty.

Idę więc na 'miasto'. Wszędzie jakieś nikomu niepotrzebne ozdoby plus krzywa choinka na rynku o wyjątkowo obleśnym kolorze lampek.

Jakby tego było mało, to (jak już wspomniałem) nie ma w tym roku śniegu. Może spadnie. Ale narazie krajobraz ogólny prezentuje się jak kiepski żart szurniętego dekoratora wnętrz.

Ponadto cała ta bzdurna wigilia. Po co to komu? Oczywiście dobrze jest mieć z kim tę wigilię spędzać, ale świąteczny nastrój źle wpływa na moje samopoczucie i najchętniej to chciałbym gdzieś się po prostu zaszyć i czekać na lepsze czasy. W tym roku chyba zbojkotuję rodzinne swięta, wyjeżdżając gdzieś bez niczyjej wiedzy. Zostawię tylko karteczkę z datą mojego powrotu. A komórkę wyłączę, co by to nie tracić nerwów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... jak widzę głosów przybywa.

Wszystkim "odważnym" przypominam, że tak w zasadzie ankieta nie jest anonimowa. Można sprawdzieć kto jak głosował.

A skoro już przy gosowaniu jesteśmy to może jakieś nagrody na zakończenie dla uczestników :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co jak co, ale ja bardziej obawiałbym się Pezeta czy chociaż Rozego niż Chimka czy Cardiego, ale lepiej niech o tym nie wiedzą xD . Oni to mają respekt. Na razie(mam nadzieję) żadnemu za skórę nie zalazłem i nie mam zamiaru, bo tak fajnie wygląda profil bez warna :D (jakby któryś z modków pytał czy chciałbym zobaczyć jak wygląda ładnie profil z ostem, to od razu mówię, że wole bez :wink: )

U nas dzisiaj śnieżek spadł i trochę sparaliżował komunikację na drogach i lipa, bo zimy takiej nie lubię, gdyż wszędzie morko i ponuro. Święta czuć(a raczej szał zakupów). Czekam na gitarkę(będę się uczył grać :D ) i nowego kompa(ciekawe na czym częściej będę grał :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj śnieżek spadł i trochę sparaliżował komunikację na drogach i lipa, bo zimy takiej nie lubię, gdyż wszędzie morko i ponuro.
Widzę, że u Ciebie zima nikogo nie zaskoczyła. A już na pewno nie drogowców (btw, jakie to nudne, co rok słyszymy, że zima zaskoczyła drogowców..). Mokro? Roztopy? U mnie cały dzień temperatura była ujemna i nic, a nic się nie roztopiło, tak więc strasznie mokro to nie jest. A czy ponuro? Jak to w zimę... tak poza tym, to nie ma jak pogadać o pogodzie. Chyba najbardziej nudny, a zarazem uniwersalny i bezpieczny temat dyskusji/
Święta czuć(a raczej szał zakupów)
U mnie szału zakupów nie czuć. Tzn w moim domu. Już w tamtym roku darowaliśmy sobie świąteczne zakupy w supermarketach. No, chyba sobie darowalismy, bo nie wiem, gdzie mama robi zakupy, jednak już nie ma (i mam nadzieję, że nie będzie) u mnie całorodzinnych wycieczek na zakupy. Jakie to ciekawe... i nie wiedzieć czemu, choć tego nie lubiłem, to zawsze się wybierałem... :roll: A teraz? Jak miło popatrzyć jak 4 osobowa rodzina taszczy zakupy na 2 wózkach (!!!) do samochodu. Gdy to zobaczyłem miałem niezły ubaw.
Czekam na gitarkę(będę się uczył grać Very Happy ) i nowego kompa(ciekawe na czym częściej będę grał Very Happy ).
Widzę, że bogaty mikołaj/zajączek/elfka, czy kto tam przynosi te prezenty. Ech, nie ma co, tylko pozazdrościć. A gdy pomyślę ile miałem wyrzeczeń, żeby w wakacje nowego kompa kupić... nie ma to jak tacy rodzice. Zazdroszczę Ci. Ja od kiedy zacząłem reguralnie grać nie mogę liczyć na to, że mi staruszkowie dołożą się do kompa. A wcześniej gdy nie grałem, sami pytali czy nie trzeba w nim czegoś zmienić. Ech, weź ich zrozum. No i próba wyjaśnienia, że PS3 jest świetnym odtwarzaczem DVD i na dodatek przyszłościowym (bo ma Blue-ray) też się nie powiodła. Musiał ten lamer sprzedawca powiedzieć, że to konsola do gier. Co za n00b.

A tak w ogóle to sobie właśnie przed paroma minutami uświadomiłem, że pasowałoby się nauczyć angielskiego. Tak porządnie, żeby móc swobodnie grać w gry po ang a z czasem rozmawiać. Ja zawsze to olewałem i teraz mi wychodzi... znacie jakieś skuteczne sposoby na przyswojenie sobie języka obcego? Myślałem żeby zacząć grać w WoW, lecz nie wiem czy to mi pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bogaty mikołaj/zajączek/elfka, czy kto tam przynosi te prezenty. Ech, nie ma co, tylko pozazdrościć. A gdy pomyślę ile miałem wyrzeczeń, żeby w wakacje nowego kompa kupić... nie ma to jak tacy rodzice. Zazdroszczę Ci. Ja od kiedy zacząłem reguralnie grać nie mogę liczyć na to, że mi staruszkowie dołożą się do kompa. A wcześniej gdy nie grałem, sami pytali czy nie trzeba w nim czegoś zmienić. Ech, weź ich zrozum. No i próba wyjaśnienia, że PS3 jest świetnym odtwarzaczem DVD i na dodatek przyszłościowym (bo ma Blue-ray) też się nie powiodła. Musiał ten lamer sprzedawca powiedzieć, że to konsola do gier. Co za n00b.

A tak w ogóle to sobie właśnie przed paroma minutami uświadomiłem, że pasowałoby się nauczyć angielskiego. Tak porządnie, żeby móc swobodnie grać w gry po ang a z czasem rozmawiać. Ja zawsze to olewałem i teraz mi wychodzi... znacie jakieś skuteczne sposoby na przyswojenie sobie języka obcego? Myślałem żeby zacząć grać w WoW, lecz nie wiem czy to mi pomoże.

Mikołaj nie jest bogaty, bo po prostu komp już swój wiek ma(popatrz na jakieś moje stare posty np. w Ankiecie o forumowiczach to zobaczysz na jakim zabytku pracuje. Mikołaj został zmuszony do wzięcia kredytu, bo to już przegięcie jak pisząc głębszą pracę w np. publisherze z wieloma obrazkami wiesza mi się komp na minute. Za gitarkę zapłaciłem sam, bo zbierałem kasę(jestem typem osoby gospodarnej i oszczędnej to też całą kasę jaką dostawałem to zbierałem sobie na coś) i już bym miał ją we wrześniu, lecz czekałem na konkretny model, który nie został jednak sprowadzony. Dostanę inny model ze zniżką, więc troszkę się cieszę.

Język angielski jest dość przydatny(człowiek uczy się w szkole 10 rok) i może w sumie z wieloma osobami się porozumieć. Nie jest trudny, lecz najlepiej polecam poczytać książki jakieś lub kurs europlusa+.

Co do WoWa jeśli chcesz się uczyć to daruj sobie, bo spowoduje to może, że ten angielski poćwiczysz, ale inne oceny z przedmiotów spadną drastycznie czy w ogóle stracisz dużo czasu. Gra jest ok, ale trzeba grać z umiarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język angielski jest dość przydatny(człowiek uczy się w szkole 10 rok) i może w sumie z wieloma osobami się porozumieć. Nie jest trudny, lecz najlepiej polecam poczytać książki jakieś lub kurs europlusa+.

Co do WoWa jeśli chcesz się uczyć to daruj sobie, bo spowoduje to może, że ten angielski poćwiczysz, ale inne oceny z przedmiotów spadną drastycznie czy w ogóle stracisz dużo czasu. Gra jest ok, ale trzeba grać z umiarem.

Jeżeli chodzi o programy to mógłbyś rzucić linkiem, ew podać konkretny tytuł? Nie wiem, czy będą skuteczne, ale spróbować warto. Natomiast książki. To byłoby dla mnie optymalne. Również jak możesz, to rzuć linka/tytuł. A z angielskim to nie chodzi mi o oceny, lecz o umiejętność posługiwania się nim tak żeby coś zrozumieć. Z ocenami z ang nie mam problemów, dotychczas nigdy nie spadłem poniżej 4. Zresztą 4 też miałem tylko raz, zawsze były to 5. Jednak gdy chcę poczytać coś po ang, to widzę, że tak naprawdę to mimo dobry ocen, za wiele nie rozumiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...