Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

handwalker

Spongebob Kanciastoporty (1999-)

Polecane posty

240px-2009Spongeboblogo.png

Niszczący mózg klasyk. Kreskówka o przygodach małej gąbki żyjącej pod wodą. Dość oryginalna (wink_prosty.gif), bo bohaterowie, mimo że żyją w morzu (a dokładniej to w miasteczku Bikini Dolne), bez problemu mogą robić sobie grilla czy pluskać się w wodzie. Serial ten jest emitowany na kanale Nickelodeon (także w Polsce), aktualnie liczy sobie 204 odcinki (pierwszy wyemitowano 1 maja 1999) i 9 sezonów. Nic dziwota, bo to świetna i śmieszna kreskówka. Główny bohater (Spongebob) pracuje w lokalnym fastfoodzie wraz ze swoim sąsiadem - Skalmarem. Idealny przyjaciel to nie jest :P. ale ma też innych, na przykład rozgwiazdę Patryka czy wiewiórkę Sandy. i to chyba wszystkooczko2.GIF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski dubbing jest całkiem fajny. Leci też na Nicelodion HD, jak trafię to zawsze obejrzę. Kurczę, wszyscy w sumie znają i w mniejszym lub większym stopniu lubią. Mnie zawsze dziwią paradoksy typu "muszę się czegoś szybko napić!" - a akcja dzieje się pod wodą :) Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło, by oglądać seriami. Po prostu taka dobra bajka do obiadu i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo

:D

Jedna z fajniejszych bajek, jakie widziałem. Co prawda humorem nie przebije "Krowy i kurczaka", efektownością "Samuraja Jacka" ani nieograniczoną psychodelą "Chowdera", ale potrafi rozbawić, a Patryk pozostanie dla mnie na zawsze mistrzem nic-nie-robienia. Polecam, film pełnometrażowy także.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Spongebob :)

Podobnie jak Piecho - nie jaram się, nie oglądam wszystkich epizodów po kolei tylko jak trafię na jakiś w TV. Ale genialności odmówić tej kreskówce zwyczajnie nie mogę - morze absurdu i pokręconego humoru w sosie hipisowsko-hawajskim smakuje zawsze dobrze :) Do tego te przebitki z filmów dokumentalnych czy innego realnego badziewia - po prostu geniusz! (do dziś pamiętam jak ryczałem ze śmiechu na odcinku z gąsienicą Sandy :D ) Dodajmy do tego równie pogrzany film pełnometrażowy, który jest istną kopalnią motywów, dowcipów i reaction images to mamy kreskówkę kultową :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTO JA! Prawie 20-letni facet, który czerpie przyjemność z okazjonalnego oglądania kreskówki, której targetem są dzieciaki o jednocyfrowym wieku. Ludzie mogą mówić co chcą ale totalna randomowość tej produkcji kładzie na kolana! Nie wiem co brali twórcy podczas pisania scenariusza ale musiał być to naprawdę epickiej klasy stuff! W dodatku "Spongebob" jest, tak jak napisał Klekostan, jedną z najczęściej wykorzystywanych produkcji jeżeli chodzi o tworzenie nowych memów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spongebob to genialna bajka. Kiedy kilka dni temu obejrzałam odcinek kiedy Patryk i Spongebob wpuszczali sobie pikantne bańki do oczu, to wyłączając telewizor poczułam się głupsza. Dosłownie, ale chociaż przy takich bajkach można się uśmiać.icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Spongeboba i te odcinki w których doprowadza Skalmara do szału.

Ostatni odcinek jaki pamietam to ten w ktorym Spongebob z patrykiem zamówili telewizor poto by pobawić sie w pudle po nim. Ale co było dalej to nie napisze by niepsuć komuś zabawy jesli nie oglądał.

I ta piosenka na początku.

Jesteście gotowi?!

Tak jest kapitanie...

Nie słyszałem!

Tak jest kapitanie!

Ooooooooooooooo... Kto ananasowy pod wodą ma dom!?

SpongeBob Kanciastoporty!

Gąbczasto-kanciasty i żółty jak on!

SpongeBob Kanciastoporty!

Kto grzywy i fale ze śmiechu chce gryźć!?

SpongeBob Kanciastoporty!

Ten jak ryba w wodzie poczuje się dziś!

SpongeBob Kanciastoporty! SpongeBob Kanciastoporty! SpongeBob Kanciastoporty! SpongeBob Kanciastoporty! SpongeBob Kanciastoporty! SpongeBob...Kanciastoporty!

Ahahaha, hahahaha...!

Wstyd się przyznać, bo już mam swoje lata, ale jak kapitan zaczyna śpiewać i dzieci w tle odpowiadają, to i mi się zdarzy odkrzyknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...